reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

alez tu dzisiaj cisza normalnie szok:szok: moje dzieciatko od 3 godzin spi i w ogole dzisiaj to taki maly Aniolek jest:tak:wiec z mezusiem lezakujemy sobie na kanapie i tv ogladamy :)
 
reklama
Jak przykleje oczka to wkleje fotki!!!
aa i Justynka przesadza!!!
teraz mysle o ramce na zdjecia obszywanej marszczonym materialem z kokardkami!!!no ale zobaczymy!!
mam jeszcze do zrobienia larwy i motylki na lozeczko Caroline!!
 
alez tu dzisiaj cisza normalnie szok:szok: moje dzieciatko od 3 godzin spi i w ogole dzisiaj to taki maly Aniolek jest:tak:wiec z mezusiem lezakujemy sobie na kanapie i tv ogladamy :)

Jak to w niedziele bywa ;-)

Megan234, czekamy :tak: na te fotki!!!

No to ja mam już wieczorek tylko z mężem :-p:-)! Pyza pospała w ciągu dnia może z godzinkę i padła... Słodkich snów, w takim razie mamusie, lecę się potulić!!! Do jutra...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bozenko Babel sliczny kawaler byl i jest nadal!!!
Gastone proponuje zebys podrzucila mi maszyne a ja zobacze co sie da z nia zrobic!!!moj \Ksiaze jest mistrzem w takich sprawach!!!
hmmm, pomysle..
Jak przykleje oczka to wkleje fotki!!!
aa i Justynka przesadza!!!
teraz mysle o ramce na zdjecia obszywanej marszczonym materialem z kokardkami!!!no ale zobaczymy!!
mam jeszcze do zrobienia larwy i motylki na lozeczko Caroline!!
kurcze ale cie wena naszla, dawaj zdjecia jak wszystko porobisz, moze zaczniesz sprzedawac :-D
Jak to w niedziele bywa ;-)

Megan234, czekamy :tak: na te fotki!!!

:tak::tak::tak:

A my bylismy na zakupkach.Oczywiscie nic z ciuchiw nie kupilam, maz jak zwykle obkupiony a zona tylko kolczyki i perfumy..
Ale za to do domu kupilam posicel ladna i pare poszewek na podusie i pojemniki na zabawki. (kolejne :-D )Ale oblazilam wszystkie sklepy i ngi mi do d wchodza..
 
Hello!!! Wstawać śpiochy, szkoda dnia :-D...

Megan234, no no no, widzę, że wena twórcza Cię dopadła - podziwiam :sorry2:!!! Ja tam nigdy ani cierpliwości ani smykałki nie miałam do takich rzeczy :-p hehehehe... Słoń fajowski :tak:

Udanego poniedziałku życzę!!!! Jeszcze tylko 5 dni i weekend :-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzien doberek:)
witam sie i zmykam:)
jeszcze jutro i koniec szkoly:)i mozna bedzie polegiwac w lozeczku:) chyba musze troche sil nazbierac przed porodem:):):):)hahahhahaha
to do pozniej.....bo ja jak zawsze maraton od poniedzialku zaczynam:) znow caly tydzien na pelnych obrotach ech.....no ale coz zrobic....takie zycie.....
do pozniej
 
dzień doberek.a ja dzisiaj poza obiadkiem nie robię nic.mam zamiar się polenić.ale zobaczymy co z tego wyjdzie:-) to jak laseczki?kiedy mnie nawiedzacie?
Megan jesteś krawcową z zawodu czy z zamiłowania?fajny słonik-benjaminek:-)
zmykam na śniadanko,do poklikania potem,miłego dzionka
 
reklama
dzień dobry
ja dzisiaj od szóstej wprowadzam reżim Bąblowi :tak::-D:-D

dzisiaj śliczna pogoda się zapowiada, a może do mnie na wieś wpadniecie:tak::-D

a domek nadal prosi się o sprzątanie bo zarośnięte:baffled:, nie widziałyście gdzieś moich chęci do sprzątania?:confused::confused: bo gdzieś wsiąkły paskudy i nie mogę znaleźć:dry:
 
Do góry