reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Bozenko.....wyprzedaze wszedzie sie zaczely szczerze mowiac a czy cos ciekawego...hmmm...dla kazdego cos sie znajdzie:) adams ma przeceny....tak jak justynka pisala......
Krycha i Drozdusia a moze zamiast centrum bujniemy sie w piatek do Bozenki? co wy na to?umowilybysmy sie moze na milk market i bym was z tamtad wziela??????/i Bozenka bedzie zadowolona:)

OLcia ja bym przyczlapala sie na te kawusie ale nie dam rady:(:(:(:( ale jak sie rozpakuje to kto wie czy mnie tam do Ciebie nie przyciagnie hehehhe
ja bede torby w tym tygodniu pakowac....aaaaa a wata to oni chyba dzieci myja jak sie nie myle:( ale niech mnie ktoras poprawi.......ja pakuje to co uwazam za stosowne a nie to co na liscie:):):):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
olivco nic się nie martw weź ze sobą takie trochę większe waciki kosmetyczne one luksusowo myją dzidzię-- ja takie miałam (kup takie większe owalne)
tylko pierwszego dnia ich używałam później już chusteczek johnsona i jest ok-- nic złego się nie działo

aguś racyja namów te dziewuszyska na kawkę u mnie:-D:-D

a co do pakowania też racyja hih
 
Ostatnia edycja:
postaram sie Bozenko....centrum mamy pod nosem a do Ciebie to juz wieksza wyprawa hahahah...
no czas leci jak nie wiem....juz niedlugo bedziemy mialy godzine zero za nami:)dobrze ze mi to tak na wakacje podpasowalo:):):):)
 
Dziekuje dziewuszki za odpowiedz, to faktycznie dobra propozycja z tymi platkami kosmetycznymi i rzeczywiscie nie ma chusteczek na liscie a ja hurtowo juz je kupilam:)
Agus tak jak mowisz jakos tak idealnie nam terminy wypadly bo dzieki temu siostrzyczka moze u mnie posiedziec:) Ja tak zawsze sobie myslalam ze najlepszy czas aby miec dzidziusia to wlasnie wiosna-gdyby tak bylo ze mozna sobie zaplanowac haha czlowiek bierze jak Pan Bocek daje:):tak: ale w Irlandii to taka nasza wiosna jest latem no i goscie do pomocy;-)
Natinko ja w moich magazynach teraz dopiero wypatrzlam ze mam Twoje gazetki mam dziecko itp:shocked2:O rajusku jak to sie stalo? Musze znalesc jakis sposob zeby dotarly do Ciebie jeszcze przed rozwiazaniem. Ogromnie za to przepraszam. O ja gapa:sorry2:
 
hej dziewczynki.my niedawno wróciłyśmy ze spacerku i zjadłyśmy obiadzik który nam tatuś przygotował.pyszniutki był:-) a pogoda jak marzenie.

Aga i Bożenka pomysł jest super tylko nie wiem jak tam pasuje Kryśce i Camomile. no i jak my byśmy się zabrały?pomieścimy się wszystkie?jeszcze się jakoś dogadamy

a w smythsie kupiłam Laurce parasolkę do wózka bo będzie nam za parę dni potrzebna na wyjazd i noddyego-ulubiony bohater małej.ogólnie dużo przecen,chyba nawet więcej niż w tym na childers road
 
reklama
Ale nastukałyście, później Was uważnie poczytam :tak:... Teraz tylko tak okiem rzuciłam i wypatrzyłam pomysł Agi_irlandia i jestem jak najbardziej ZA!!!!!!!! A pomieścimy się???

Póki co z,ykam coś wszamać, bo niedawno dopiero wróciłyśmy do domku hehehehe ;-)
 
Do góry