reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

to jeszcze raz ja:-):-):-)
tym razem aby chwalić moją córcie:tak::tak::tak:
Właśnie Majeczka zrobiła siusiu na nocniczek, wcale jej nie namawiałam, poprostu weszła z dworu i usiadła na nocnik [ w majtochach], troszke popuściła ale jeszcze nie zakumała że najpierw trzeba zdjąć majteczki, tak jej się spodobało ze co chwila sama siada sobie na nocnik. ale jestem szczęśliwa, jedna dupka mniej do przewijania;-);-);-). Oby pogoda dopisała to w ciągu dwóch tygodni dojdziemy do wprawy:tak::tak::tak:
to na tyle mamuśki, żegnam się!!!!!!!!!!
 
reklama
dziekuje wszystkim za gratulacje:)
coz moge powiedziec liczylam ze nam sie uda ten chlopak no ale......w duchu woedzialam ze szanse to mam raczej male.....
dziewczynki to czekam jutro na was moje drogie:) nie licznie na jakies specjaly bo raczej nic nie upieke no ale ......doborowe towarzystwo to czysta przyjemnosc:):):):)i chetnie z wami posiedze:)
 
hej dziewczyny slabo sie ost odzywam...:zawstydzona/y:nie mialam na nic czasu..ale od dzis mam wolne,moj ''podopieczny " pojechal do polski:-)takze bede miala wiecej wolnego czasu :-)
dzisiaj popralam wszystkie ubranka dla dzidzi..kurcze zaszalalam i 99% ubranek jest w kolorze pink....jutro mam wizyte w szpitalu,mam nadzieje ,ze szybko mnie ''zalatwia'' bo musze zdazyc odebrac malego z przedszkola,jutro ma zakonczenie i chcialabum po niego pojsc..zobaczymy moze zdaze.
Aga coż tak bywa,ale nastepny napewno bedzie chłopiec :-)kiedy przyjedziesz do mojej siorki??i po te kabelki??
buziaki
 
uff bąbel śpi chwila spokoju

aguś
może jesteś trochę rozczarowana ale jak ją zobaczysz to serduszko piknie:tak::-D:-D

dziewuszki ja jutro pasuję dzisiaj już poszalałam a w domku zaległości:-D
ale wejdźcie do sklepu dzieckiego i zdacie mi relację:tak:

justysia wysłałam mail z zamówieniem

mikimauro mądrą dziewuszkę masz:-D:-D

camomile rollsy były z sausagami:-D:-D ale język:cool2:

natinke
wróciłaś dziewczyno, no u ciebie już końcowe odliczanie:tak: torba spakowana? długo zamierzasz zostać w szpitalu po porodzie? no i nie napisałaś czy chcesz być odwiedzona w szpitalu;-):-D:-D
 
Ostatnia edycja:
a Gastone ja mam pytanko!!bo Twoj mezus fotografuje sluby!!chcialabym zapytac w czym chodza irlandki i nietylko do slubu cywilnego???
Kobitki maja normalne biale suknie slubne, ale sa to zazwyczaj suknie takie skromniejsze, wiesz proste, waskie np. bez falban i takich tam bzdetow.I oczywiscie bez welonow.Zadnych garsonek ;-)
to jeszcze raz ja:-):-):-)
tym razem aby chwalić moją córcie:tak::tak::tak:
Właśnie Majeczka zrobiła siusiu na nocniczek, wcale jej nie namawiałam, poprostu weszła z dworu i usiadła na nocnik [ w majtochach], troszke popuściła ale jeszcze nie zakumała że najpierw trzeba zdjąć majteczki, tak jej się spodobało ze co chwila sama siada sobie na nocnik. ale jestem szczęśliwa, jedna dupka mniej do przewijania;-);-);-). Oby pogoda dopisała to w ciągu dwóch tygodni dojdziemy do wprawy:tak::tak::tak:
to na tyle mamuśki, żegnam się!!!!!!!!!!

Gratuluje, masz madra corcie.A moj uparciuch siusia donicnik ajak go posadze a jak nie staje koloi sika na podloge obok :baffled:
Uciekam .papapap
 
żegnam się na dziś kobietki.Laura śpi już jakąś chwilę i chyba wypada skorzystać i chwilę się kimnąć.wolę nie myśleć co mnie czeka w nocy:sorry2:
natinke długo cię nie było.nawet ostatnio o tobie myślałam i zastanawiałam się czy jeszcze jesteś 2 w 1;-) skoro tak milczysz

spokojnej nocy babeczki
 
dziekuje Gastone!!
powiem szczerze ze liczylam na mozliwosc pojscia w normalnej suknii slubnej!!mam coprawda taka sukienke koktajlowa jaka kiedys wklejalam na forum ale jakos tego nie czulam!!
marzyla mi sie piekna suknia slubna!!posiadam taka ale chce ja troche przerobic!!
dlatego zapytuje ponownie czy ktoras z Was ma moze pozyczyc maszyne do szycia?moglabym kupic ale nie oplaca mi sie na 2 dni(w tyle sie uporam z przerobkami)bo raczej watpie zeby mi sie chcialo cos jeszcze kiedys przerabiac

ciaza daje o sobie znac!!!
pojechalam po Ksiecia do pracy i haha na pizze!!teraz umieram z przejedzenia a oczy nadal chca te 5 paczkow ktore stoi na stole!!!noc jeszcze wczesna wiec kto wie co sie z nimi stanie
 
dzien doberek:)

natinke Weronika (kolezanka) byla u twojej siostry we wtorek:):):):)slicznie jej zrobila wloski:)
ja chyba dopiero pojde po porodzie:) bo po pierwsze bede miec new fryza jak juz sie rozpakuje no i bedzie moja siostra wiec opieka nad mala bedzie rowniez:):):):)

aaaa no i ja juz nie bede probowac tego syna...ooooooo nie........szanse niestety juz zmalaly do zera......tak sobie pomyslalam czy moze te 3 dzieciatka co stracilam to moze byly plci meskiej? moze ja tylko dziewczynki moge rodzic? ech.....no nic......na pewne rzeczy wplywu nie mamy:) a kochac i tak juz ja kocham bo wiadomo jest NASZA:) a to najwazniejsze:)

acha, i mam pytanko jeszcze czy pamietacie ile wazylu wasze malenstwa w 33 tygodniu???? kasia Irlandka??????tak sie zastanawiam....Olivce powiedzieli ostatnio ze male a w Dublinie juz takie wielkie......normalnie sie zakrecilam......powinno miec okolo 2 kg chyba nie???????

no i poprosze imiona dla dziewczynki uniwersalne( np.takie jak maja moje dziewczyny Natalia,Kamila i Anita) ktore beda dobrze czytane i po polsku i po angielsku:)

no sie rozpisalam:)
uciekam
i czekam na Was dziewczyny:)
 
reklama
dzień doberek

aguś z uniwersalnych imion to np: Siobhan albo Ciara :-D:-D:-D:-D

my do samego końca nie mogliśmy się zdecydować na imiona:dry:
stanęło na Adam Sean:-D Sean na pamiątkę z Irlandii
śmieszne jest to, że Irlandczycy nas pytają czy Sean to na pamiątkę papieża:-D:-D

a tak serio to podoba mi się Emma

a co do wagi płodu to nigdy i nikt mi nie powiedział ile waży:nerd:

nie wiem, czy widziałyście tę stronkę ( trochę późno mi się o niej przypomniało)
http://www.mediweb.pl/forums/viewtopic.php/t=14982/start=0.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry