reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
Dziedobry
Po tym wczorajszym wesolym miasteczku moje dzieciaki padly nawet nie wiem kiedy jescze dzisiaj mialam problem z ich wybudzeniem. Wymeczyli sie ale radoche mieli niesamowita:-D:-D:-D
 
witam sie i przyznaje sie bez bicia ze dopiero wstalam :zawstydzona/y:
Justyna sorki ze nie wyslalam nie chcialo mi sie wczoraj i tez sie bez bicia przyznaje :zawstydzona/y: pewnie Ci juz bozenka wyslala wiec ja juz nie musze a Twojego maila juz sobie zapisuje :) na przyszlosc i za kazdym razem bedziesz miala wysylane :tak:
 
Cześć dziewczynki:-) Natalka z babcią na dworze, a ja robię obiadek-dziś schabiki Krychy, mniam!juz w piekarniku. I ciacho upiekłam:)
 
Witam sie.Krycha ja nie bylam u tej babki.Ja mowilam o dentystce hih
Ja polecalam jak cos dr Sempke ale w Galway.

Aine schabiki i ciacho wooow.Ja dzis na dietce, zobaczymy czy wytrzymam dwa tygodnie buu Maialam nic nie stosowac ale co mi tam, i tak zmienilam sposob zywienia wiec moze jakos to bedzie.No ale jak bedzies zmi tu paplac o schabikach to chyba padne!
 
Ostatnia edycja:
mi po głowie ciągle chodzi sernik Agi, i tak jak mówiłam na piechotę mogę do niej iść jak sie dowiem że go piecze:)
Ach z tymi domami, dzwonię, a połowa ludzi ani nie odbiera ani nie oddzwania, ja nie wiem co to za kultura no.
 
ola ja dzis nie dam rady zrobic tego sernika:( cos wymiotuje dzis nie wiem dlaczego i jakos tak zle sie czuje:(
ale jak zrobie to napewno sie o tym dowiesz:)
ja chyba jutro do miasta pojade bo musze ubezpiecznie na auto kupic bo 12 tego sie konczy:)
ech.....zjadlam troche kaszy mannej mam nadzieje ze mi w zoladku pozostanie:)

Martus a moj Andrzejek to sie pieknie usmiecha i pyta czy mu jeszcze przed wyjazdem wloski obetniesz:) :)
 
reklama
Aguś ja wiem że nawet nie miałas w planach na dzisiaj tylko jakoś w tygodniu. Spokojnie mała, odpoczywaj, mam nadzieję że to nie z powodu wczorajszego jedzonka i że szybciutko przejdzie
Wysłałam Ci wiadomość na priva, wydaje mi się że oni mają swój sklep w artur square zaraz przy wejściu po lewej stronie, my wszystko kupowaliśy w corku wiec tu nie jestem pewna, ale jutro jadę do maternity to zaglądnę tam
 
Do góry