reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

dzień doberek kobitki. Kasiu jeszcze ja ci zdaje się nie gratulowałam tego wielkiego wyczynu:-) tak więc gratuluje,niech się zdrowo chowa milusińska

krycha- nie rozmawiałam z camomile.postanowiłam że zadzwonie dzisiaj jak już będzie wiadomo czy wychodzą czy zostają jeszcze w szpitalu.jakby ich zostawili to możemy się przejść
 
reklama
justysia 21-chyba tylko ja jeszcze nie dostałam zdjęć:-(. to dlatego że jestem tutaj świeżynką?:-)wysłałam ci na priva mojego maila ale sprawdzałam i nie dostałam zdjęć:-(
 
cześć dziewczynki
Wow Aga faktycznie suwak Ci przeskoczył:) ułała robi się gorąco!!! Dobrze, że już zaczęłam w końcu torbę kompletować:)
 
witajcie
i po weekendzie
drozdusia ja ci zaraz popchnę foty bo justysia może padnięta:tak:

mój fumfel dzisiaj co godzinę się budził łobuz a o3ciej w nocy dałam mu poryczeć pół godziny bo już nie dawałam rady a za ścianą sąsiedzi ryczeli do 4tej:szok: zero snu

krycha kupiłam tą zabawkę, którą ma Laura, i Bąbel na drugi dzień już przy niej stał, teraz staje jak tylko podejdzie:szok:
 
nim się obejrzysz to już pójdzie:-) a moja Laura złapała po raz pierwszy w życiu stan podgorączkowy.mam nadzieję że to tylko od zębów a nie jakaś trzydniówka.bidula strasznie marudzi i się pokłada.podałam jej nurofen i czekam na efekty
 
Witojcie ;-)!!! Dziś sobie trochę poleżałyśmy z Oliwką w wyrku, ale już jesteśmy :-D!!!

Olivca, dzięki :-)!!! Ms.Marple, ta zabawka cuda czyni hehehehehe... Drozdusia, ojojojoj... Oby to nie było nic poważnego!!! Zdrówka dla Laury :tak:!!! Justysia21, to widzę, że poszalałaś i dobrze ;-), ale odważna z Ciebie kobieta, ja bym nie wlazła do tego urządzenia z przeciążeniami :eek:

Miłego dnia życzę :sorry:
 
krycha ja byłam u tej babki z polmedu jesli nią ci chodzi to musze powiedziec ze zrobiła na mnie dobre wrazenie bo dokładnie przebadała i sprawdziła wszystko:-)
byłam tylko raz
 
Witaski:)Kasia ja Ci też gratuluje:))Kawał baby wypociłaś;-):szok::tak: jak tak Cię poczytała to mnie całe krocze rozbolało:-D:szok: OLEŃKO tego szukania domku to Ci nie zazdroszcze:no:ta niepewność i chciwość ludzi to jak postępują masakra:wściekła/y::confused2::baffled: Oni liczą na naszą naiwność i nie wiem głupotę?? przecież nie wyobrażam sobie żebyście mogli (czy ktokolwiek)mieszkać w domciu z grzybem spodziewając się dziecka:szok:zobaczysz cierpliwości troszkę i coś znajdziesz;-)już miałaś nauczkę że lepiej przeczekać a nie na łapu capu (Ja zresztą też pamiętasz?) No a tak apropo Bożenko mam nadzieje że w tym tygodniu wpadniesz?? i inne dziewczyny chętne też zapraszam:-D;-):-):tak:może być jutro albo środa jak komu pasuje :))kuchnia a mój wyjaz już tuż tuż i nie zobacze was przez miesiąć??:-:)no:
 
reklama
krycha ja byłam u tej babki z polmedu jesli nią ci chodzi to musze powiedziec ze zrobiła na mnie dobre wrazenie bo dokładnie przebadała i sprawdziła wszystko:-)
byłam tylko raz

Bardzo dziękuję za opinię ;-):-D!!!

mi pasuje i jutro i środa.nie wiem tylko jak krycha i ms.marple

To zupełnie tak jak mi :-)!!! Teraz to już tylko Ms.Marple musi się określić ;-)
 
Do góry