reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

hej babeczki.i rodzynku oczywiście.dzionek rzeczywiście zaczął się pięknie.siedzę w ogródku,spijam kawusię a malutka smacznie śpi.żyć nie umierać
 
reklama
hej babeczki ja sie witam po nieprzespanej nocce.... moje malenstwo od 1 do 4 plakalo... brzunio ja bolal a jak juz jej przeszlo to zasnela a o 6 znowu sie obudzila z placzem i bolem brzuszka... masakra dobrze ze ranna zmiane babcia dzidzie uspokajala bo ja tez dzisiaj zombi bym byla... hhehheh
milego dzionka laseczki :):):):-D:-D:-D
 
Hej kobitki:-)
Natalia, fajnie, że wszystko ok:-)
Ciekawe, jak Camomile sobie daje radę i jak Igorek się dziś czuje...

A dziś o 22:00 we Wrocławiu podobno oficjalne odsłonięcie tej pięknej fontanny multimedialnej!!! Szkoda, że nas tam nie będzie, ale w czerwcu sobie obejrzymy i porobimy fotki:-) Podobno to jedyna taka w Europie:-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc mamuski i jeden ty nasz pewnie kiedys przyszly tatusiu:-)
Kurcze cichutko tu,pewnie lapiecie ostatnie slonko i ciepelko:tak:
Gastone jak Maksio?Zadowolony?A jak jego oczko?
Bozenka Ty chyba pytalas o mieszkanie?Wiec dalej na Dooradoyle,troche blizej Justysi i Megan;-)A szczegoly jutro;-)
Ola jak mi sie normalnie plakac chce ze Ty jedziesz:-(
 
reklama
Do góry