reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Krycha no to jestes uratowana, ponoć jutro ma być najogorętszy dzień, jeszcze lepiej niż dzisiaj:)

No, to się cieszę :-)!!!!!!! Póki co jest badzo przyjemnie - słonko świeci, ptaszki śpiewają, świerzutkie powietrze, ach... Super poprostu!!!!

A tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY MAMUSIE, miłego dnia :sorry:...
 
reklama
dzień doberek.ale się rozespałam.malutka nawet na cycora się nie budziła-dopiero o 7 zaczęła się kręcić.chyba lubi spać przy otwartym oknie.musieliśmy zostawić na noc bo nie było czym oddychać.a ja mimo że ma być tak upalnie to wybieram się na spacerek.może złapię trochę opalenizny.no nic,zmykam na śniadanko.a może ktoś ma ochotę przyłączyć się do spacerku?
 
dzień dobry
piękny poranek, po udanym długim weekendzie:tak: ależ wypoczęliśmy
za to w domu mam sajgon:szok: nawet nie chce mi się myśleć, mam nadzieję, że nikt nie wpadnie niespodziewanie dopóki się trochę nie wygrzebie z bałaganu:-D:-D:-D
Krzysiek miłego lotu:tak:
krycha nareszcie wracasz do porządku forumowego;-):-D:-D:-D
olivca cudne foty na nk:tak::-D
drozdusia mój fumfel całą noc dał mi popalić
obiecałam mu, że jak będzie tak buczał to będzie miał wyprowadzkę do swojego pokoju:angry:;-)
niestety posiadł tylko połowę umiejętności odwraca się tylko na brzuch a na plecy nie potrafi i kiedy w nocy się przekręci na brzuch, to buczy:wściekła/y:
kilka razy spał na brzuszku .. mam nadzieję, że już się do tego przyzwyczai i nie będzie buczał:angry:

wasze pociechy też zasypiały na brzuszku z tyłkiem wystawionym do góry?
 
Witam po weekendzie.Dzis goraco ze ho ho! A najgorsze jest to ze ja musze do miasta sie wygrzebac bo mam sprawy do zalatwienia..ale moze uda misie jescze powylegiwac na slonku.Na szczescie wczoraj wieczorkiem mialam powera i posprzatalam sajgon wiec mam dzis labe.
Bozenka moj fafel te spal na brzuchu z pupa do gory.
 
WITAM DZIEWCZYNY:) Ja też spędziłam super weekend:) mężuś był w domciu więc troszke pobyliśmy ze sobą:))Ale szczerze wam się przyznam że mam troszkę dosyć tych upalnych dni:-(ale cóż pocier:-(pię dla tych które się ciesząą tym słonkiem:)) Tylko mogło by troszkę wiaterku tak przy moim domeczku:-D Justyś kiedy wpadniesz po kaske bo tu u mnie czeka na Ciebie od Agi??
 
dzień dobry
piękny poranek, po udanym długim weekendzie:tak: ależ wypoczęliśmy
za to w domu mam sajgon:szok: nawet nie chce mi się myśleć, mam nadzieję, że nikt nie wpadnie niespodziewanie dopóki się trochę nie wygrzebie z bałaganu:-D:-D:-D
Krzysiek miłego lotu:tak:
krycha nareszcie wracasz do porządku forumowego;-):-D:-D:-D
olivca cudne foty na nk:tak::-D
drozdusia mój fumfel całą noc dał mi popalić
obiecałam mu, że jak będzie tak buczał to będzie miał wyprowadzkę do swojego pokoju:angry:;-)
niestety posiadł tylko połowę umiejętności odwraca się tylko na brzuch a na plecy nie potrafi i kiedy w nocy się przekręci na brzuch, to buczy:wściekła/y:
kilka razy spał na brzuszku .. mam nadzieję, że już się do tego przyzwyczai i nie będzie buczał:angry:

wasze pociechy też zasypiały na brzuszku z tyłkiem wystawionym do góry?

Laura też się przekręcała na brzuszek,wystawiała tyłek do góry a po chwili piszczała żeby ją przekręcić.potem sama się przewracała albo spała na brzuszku.ale jeszcze czasami jak się na brzuch przekręci w nocy to automatycznie podnosi się na cztery łapki,potem siada i tak siedzi i buja się z zamkniętymi oczami i marudzi.wtedy ją kładę i śpi dalej
 
dzień dobry
U nas tez pootwierane okna na noc i wszystko byoby super gdyby nie poranne rozwrzeszczane budziki-ptaki :)
Martuanna Ty już masz dosyć? A co dopiero w Polsce?
Ja zasypiałam na brzuszku całe życie i już się nie mogę docekać kiedy znowu będe mogła do tego wrócić:)
Aguś wiem, że dziś jestes zajęta ale ja dostaję od Ciebie ciągle tylko jedno zdjęcie zawierające miniaturki i nic z tym nie mogę zrobić. Chyba jednak z pendrivem podjadę:)
A co u naszego Cytruska???
Lecę tymczasem na zakupki bo coś pustkami świeci nasza lodóweczka-nic dla ciężarnej:)
 
hej!!!witam sie po super weekendzie!!!dawno sie tak fajnie nie bawilismy :) co pogoda moze zdzialac ,troche slonca i czlowiek taki heppy!!
justysia jesli w czwartek jest to spotkanko to ja nie moge....mam wizyte w szpitalu...
uciekam bo maly mnie z basenu woła ...milego dnia :)
 
cześć laseczki, aż się żyć chce, tak ciepło!!!!! i weekend był super! byliśmy na Howth, widzieliśmy foki!!jupiiiiiiiii:-D:rofl2:
 
reklama
Do góry