reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

hej dziewczynki :) ja musze was przeprosic ale jutro nie dam rady sie spotkac... bo przelozyli mi wizyte od gp na jutro a mialam miec ja dzisiaj bo tam jakies emergency mieli....a po gp na zakupy musimy koniecznie jechac bo mamusia w sobote rano przylatuje.... wiec po avonki to dzisiaj wieczorkiem albo jutro wieczorkiem.... jeszcze raz sorki ale dopiero sie dzisiaj rancem dowiedzialam....
a i nie pisze na forum bo jakos nie mam ochoty pisac ze ja nadal w dwupaku smigam.... ale jak by sie cos dzialo to na bank dam zznac bo przeciez mam do kazdej nr telefonu :) buziaki i milego dnia :)
 
reklama
no to justys posmigaj na tych zakupach i za mnie rowniez:) moze jak mama juz bedzie to i mala sie na swiat pokwapi szybciej:):):)przywita babcie:)

aaa i Justys powiedz do kiedy te zamowienie zbierasz :)
 
hej a kto mi weźmie miseczkę od Justynki? Cytrusku wybierasz się tam? A może Justys podasz przez kogoś bliżej mnie? Nie wiem która będzie coś odbierać, Aga, Gosia?
 
Ola ja Cie przepraszam za ta miseczke ale za kazdym raze jak sie may spotkac to mi ona z glowy wylatuje... ale oddam napewno... Aga a z jakiego katalogu bedziesz chiala zamawiac bo jak z nowego to jak wam pasuje to w przyszlym tygodniu bede mogla zrobic a jak nie w przyszlym to za 2 tygodnie no ale jeszcze nie macie katalogow nowych postaram sie je dostarczyc albo przekazac Gosiakowi jak bedzie u mnie :) no i ze starego tez jeszcze mozna zamawiac jakby ktoras cos chciala.....
 
ok Aga jak bedziesz miala to mi na priv napisz co chcesz im wczesniej wyslesz tym ja sie postaram wczesniej zamowic :)
a tak w ogole to ja chce juz urodzic a tu nic cisza:wściekła/y:
a dzisiaj na obiadek moj mezus mi lasagne robi.... taka wlasnorecznie.... moja ulubiona... bo taka on tylko potrafi jak ja lubie :):):) za jakas godzinke bede wcinac :):):):-D
 
dobra Justys jak cos wysle ci priva z zamowieniem:)
a mnie sie jakos spac chce.....chyba przez te pogode taka dziwaczna
no tak cisnienie trupa....104 na 48....puls 100......ja to sie mam
 
Gastone ja Cię bardzo przepraszam bo nie chcę żeby wyszło, że się czepiam ale jakie większe miasto masz koło Lehinch jak nie Ennis????? Inaczej tego nie wytłumaczysz a ocena masz dookoła Irlandii hihi więc nikt nie skojarzy
Czepiasz sie :-D:-D:-D:-D
No duzo:tak:....ja lubie miec w domu rozne leki, lacznie z antybiotykami. ;-)...mam nawet maseczki gdyby ktoras potrezbowala na swinska grype:-D:-D:-D
U nas zero poprawy....poleze dzisiaj jesli sie uda....

Ja tez ma duzo ale masek na swinska grype nie mam hih ale kochana powiedz gdzie moge je nabyc to nabede :tak:


dobra Justys jak cos wysle ci priva z zamowieniem:)
a mnie sie jakos spac chce.....chyba przez te pogode taka dziwaczna
no tak cisnienie trupa....104 na 48....puls 100......ja to sie mam

Bidulka.Ale ja tez mam chba niskie cisnienie.Strasznie senna jestem.Dziecko moje tez marudne, z sie modlilam zeby poszlo spac bo juz nie dawalam rady bo ciagle bylo wszystko na buuuuuuuu :baffled:
 
reklama
no ja wogole jestem niskocisnieniowiec ale to chyba dobrze zawal mi nie grozi hehehhe:)

ola a ty co dzis w planach masz??sama siedzisz????mam paczki te dobre mrozone z lidla.....juz prawie rozmrozone jakbys chcial sie skusic::):):):):)i mialabym nawet romasna do ciebie .....abys mi podrzucila te testy na prawko po polsku :) jakbys zajechala to moze bysmy Andrzeja na ten egzamin zapisaly:) co ty na to????????

ide se te kawke zrobic bo jeszcze nie doszlam do kuchni hehehhehe
 
Do góry