reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
krycha nic nie kupiłam, bo ciuszków nie chciałam ani dla siebie ani dla dziecia bo ma za dużo:-D, na perfumy było tylko 10% upustu i gostha nie było:dry:

Eeeeeee tam, to lipna promocja hehehehehe ;-)!!! Ale mąż pewnie happy, co?

Dlatego się chwalę. Bo kto lepiej zrozumie moją radość jak nie inna matka:-)

I bardzo dobrze!!! Oliwka też była bardzo aktywnym dzieckiem i szybko zaczęła próby dźwigania, ale niestety trzeba było Ją stopować, bo kręgosłup jeszcze za słabiutki hihihihihi, ale pamiętam, że uparta była!

jak to dobrze mieć kogoś w centrumJ
Zapomniałam Ci powiedzieć o solarium, ja właśńie chodziłam tam koło bus station i byłam mega zadowolona, pani nam zawsze doradziła na którym łóżku sa nowsze lampy no i efekt bez porównania do pozostałych bo napradę szybciutko opalałoJ

Uwaga godna zapamiętania i o ile dobrze kojarzę to tam też pracuje siostra Natinke18 :confused::-)... Powiadasz, dobrze mieć kogoś w centrum - też tak uważam ;-) i nie zapominajcie o tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Justysia21, no i sobie wykrakałaś - będzie poród z udziałem mamy, no chyba, że Cię złapie niebawem :szok:.... I już teraz nie wiem czy Ci tego życzyć czy nie :oo2:!!!
 
Hello:-)Ja jutro wieczorem nie bede u Justysi bo mezus ma druga zmiane i niemam jak sie do niej dostac,niestety
Justynko w takim razie ja odbiore je w przyszlym tygodniu,oki?
Spadam dziewuszki bede pozniej
 
Justysia21, ja też się przypominam ze swoim plastikiem :sorry2:!!! Może podrzuciłabyś do Megan234, a ja sobie w przyszłym tygodniu od Niej odbiorę, dobrze?
 
reklama
Do góry