reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Gastone a maski to mi siostra-pigula z pracy przyniosla ;-)...Jak bylam w ciazy i robilam cos z akrylem to chcialam sobie zakladac zeby tego nie wdychac,bo mnie zaraz glowa bolala. Ale w koncu i tak wiecej na zelu pracowlam i tak sie troche mi ich ostalo. Wczoraj kazalam dzieciom noscic zeby mi malego nie pozarazaly to mnie wysmialy...hm....:-):tak:
Aine ja jakos nie lubie po lekarzach latac a mam nadzieje z przeziebieneim sobie jakos sama poradze...
 
reklama
Beakta wysyłam Cię do lekarza a sama mam lekarzowstręt hahaha. no też nie lubię:-) A żeby było śmiesznie,mnie też coś łapie, cholipka!! gardło zawalona, gadam jakbym kartofla połknęła, nos zapchany, echhhh....Lata nam laski potrzeba i już! takiego polskiego...
 
Ostatnia edycja:
Muszę się komuś pochwalić bo nie wytrzymam....Mój Igorek zaczął dzisiaj się podnosić:tak: Potrafi już oderwać głowę od oparcia i próbuje siadać:tak: Jestem taka dumna....:-)
 
Za tydzień skończy 3 miesiące. Pewnie to jest normalny wiek na takie samodzielne próby siadania ale mimo wszystko duma mnie rozpiera:-) Suwaczka nie ma bo jeszcze nie opanowałam sztuki zamieszczania takich bajerów:zawstydzona/y:
 
Za tydzień skończy 3 miesiące. Pewnie to jest normalny wiek na takie samodzielne próby siadania ale mimo wszystko duma mnie rozpiera:-) Suwaczka nie ma bo jeszcze nie opanowałam sztuki zamieszczania takich bajerów:zawstydzona/y:
Oo to gratulacje....ato chyba dosc szybko niz przecietnie chociaz juz sama niewiem bo moj Nico z kolei wyszystko z opoznieniem robi...:-)....przekreca sie dopiero od miesiaca i to z wielka laska. Leniuch na maksa....jak go posadze to siedzi ale na boki go rzuca wiec bez asekuracji ani rusz. Ale mam takie fajne kolorowe kolo...sadzam go do srodka i tam siedzi sobie sam a nawet podpiera sie na rekach i zaczyna sie wychylac :-)
EDIT: no prosze i juz widac suwaczek :)
 
Camomile, mówiłam, że silny z Igorka chłopak!!!! Ale nie pozwalaj mu za często tak próbować ;-)... A suwaczkiem się nie maret, chętnie pomogę :sorry2:!!!!!

Ms.Marple, zapomniałam zapytać, skorzystałaś wczoraj z promocji :-)????????


Ooooo, i suwaczek już wstawiłaś hehehehehe ;)...
 
reklama
krycha nic nie kupiłam, bo ciuszków nie chciałam ani dla siebie ani dla dziecia bo ma za dużo:-D, na perfumy było tylko 10% upustu i gostha nie było:dry:
camomile szczerze to nie pamiętam od kiedy dziecko robi brzuszki, w każdym razie gratulacje! tu jest dobre miejsce do chwalenia się postępami dzidzi:-D
 
Do góry