reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam sie i ja.Dziewczyny co znasa Justysia??? Jakos ani widu ani slychu.Moze rodzi?
Marthuana moze bralo cie jakies cholerstwo tylko zwalczylas?
A u nas kaszel sie pojawil.Maly kataru prawie niema alekaszel niesamowity,szczeka jak pies.Dobrze ze mam w domu Stodal z Pl.
 
reklama
Hejka.. Jak Wy wcześnie wstajecie:szok: Podziwiam. ja znów po nie przespanej nocy:dry:
Dziękuję za przepis.Muszę się zebrać i wypróbować nowy przepis:-p
Aine czy ja mogę poprpsić o radę odnośnie małego alergika??Ponoć jesteś doświadczona w tym temacie:confused:
 
cześć dziewczynki, wczoraj nie zdąrzyłam was doczytać ale naklepane-5 stron wow, wracam więc do zaległści:)
 
Aine czy ja mogę poprpsić o radę odnośnie małego alergika??Ponoć jesteś doświadczona w tym temacie:confused:

doświadczona to za duże słowo, ale jak będę umiała, to chętnie pomogę:) a co chcesz wiedzieć? moja mała do roczku była uczulona na białko mleka krowiego.

witam wszystkie:-)
 
doświadczona to za duże słowo, ale jak będę umiała, to chętnie pomogę:) a co chcesz wiedzieć? moja mała do roczku była uczulona na białko mleka krowiego.

witam wszystkie:-)

Ania ja mam do ciebie pytanie.Kolezanki synek ma na brzuszkuod jakis trzech tygodni taka diwna skore.Jest taka sucha ale wydlada jakby mial takie podskorniaczki, taka kaszke.Dziwnie to wyglada , bo na alergie raczej nie, na AZS tez nie.Pielegniarka i lekarz powiedzieli ze tylko skore natluszczac ale tonie znika.Maly jest skazowcem,ale kolezanka wyeliminowala juz wszytsko co moglo by uczulac a to nadal istnieje.Przesle ci zdjecia brzuska jak chcesz bo mam, tylko daj mi maila na priva.Pytam tylko bo moze twoja mala tez mila cos podobnego.
 
A u nas właśnie była Olivca na kawusi !!!!! Bardzo lubie takie spotkania !!!!!
Krycha cała przyjemność po mojej stronie
J Dziękuję za gościnę i za pyszną kawusięJ jak to dobrze mieć kogoś w centrumJ
Zapomniałam Ci powiedzieć o solarium, ja właśńie chodziłam tam koło bus station i byłam mega zadowolona, pani nam zawsze doradziła na którym łóżku sa nowsze lampy no i efekt bez porównania do pozostałych bo napradę szybciutko opalałoJ
Ale zesmy sie duzo dowiedzialy...hmmm...
no mówię Beakta, jeszcze nie w tym odcinku
to co czekamy na sezon czwarty? Zawsze zapowiedzi i odcinki pilotażowe sa najciekawsze, mam nadzieję ze nie będzie przereklamowaneJ
No to ja już po materniti:))Myśle że wszystko ok.poza tym że dzidzia podobno za nisko i szyjka też także dzwiganie i radość z męża zakaaaaaaaazana BUUUUUUUUUU i co ja teraz zrobie????
Może najpierw Martuś małymi kroczkami i zaczynamy od braku dźwigania co?
zajeta bylam i dlatego sie dopiero teraz przyczlapalam....
A ja prawdziwa wasza powsinoga nawet to widziałamJ I no właśnie, zajęta! Oj czasem kontrol by musiała byćJ Mam nowe gazetki, mnóstwo to może to Cię Aga przykuje na chwilkę do łóżeczka,albo ostatnia książka hihi
martuana i aga-nie buuuu, tylko słuchać lekarzy i dbac o siebie!
beakta, nie chorujemy!! .
Aine BRAVO! W końcu ktoś musi zarządzićJ
i my już wróciliśmy z miłego kawkowania
camomile miło było cię poznać
Szkoda Ms.marple że nie doczekałam się na spotkanko z Tobą, mam nadzieję że tez już niedługo poznam Camomile, chociaż na ostatnią chwilkę ale zawsze to osobiście będzieJ

Onet.pl Wiadomości taką oto lekturkę sobie zapodałam, poczytajcie ku przestrodze, to gdzieś koło Ennis...
No moze nie kolo Ennis..To nad oceanem
Gastone ja Cię bardzo przepraszam bo nie chcę żeby wyszło, że się czepiam ale jakie większe miasto masz koło Lehinch jak nie Ennis????? Inaczej tego nie wytłumaczysz a ocena masz dookoła Irlandii hihi więc nikt nie skojarzy


Ponoć prawdziwe, dziwi mnie że ojca za molestowanie nie posadzili, ale jak dla mnie to obrzydliwe zdjęcie, taka anomalia niemieszczaca się w mojej małej głowie, tylko czemu okrzyknięto to zdjęcie najlepszym?
 
Aine sprawa wygląda tak. Jakieś 6 tygodni temu Igorek dostał wysypki. Pediatra powiedział, że to uczulenie na białko i zmienił mleko na cow&gate nutrilon pepti.Wczesniej dawałam mu aptamil i na poczatku bylo ok. Po cow&gate wysypka troszke sie zmniejszyła ale jest do tej pory. Tydzien temu bylam u lekarza i ta stwierdzila ze wysypka jest mala i moge spokojnie wrocic do aptamil. Poki co to uczulenie sie nie powieksza, ale skora zrobiła sie bardzo przesuszona. i teraz nie wiem czy to było uczulenie na białko czy moze cos innego. A moze powinnam szukac innego mleka dla alergikow?Od 2 tyg zauwazyłam, że na całym ciele ma taką malutką wysypkę. Napisz mi proszę jak wyglądało to wszystko u Twojego maluszka.
Z góry dziekuję;-)
 
reklama
Do góry