reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

a tak po drodze to Bozenko nie moglas mnie zahaczyc????????????co???????
mogłam -ale wiedziałam, że będziesz miała gości i nie chciałam ci się na głowę zwalać:tak:


:-DHej dziewczynki a może tak w piątek byście na kawusie do mnie wpadły??co wy na to? Jakoś tak Piątek bez babskiego zlotu dziwny hehhe a tak byśmy troszkę poplotkowały co??:-Ddajcie znać co wy na to ok??Bożenko zarezerwuj sobie autko hehhe:)

jeszcze nie wiem, na 100% czy będę miała auto, ale jeśli tak -to obiecałam justysi, że ją odwiedzę:zawstydzona/y:
 
reklama
A mnie się właśnie ten link otwiera, jeszcze nie wiem, co to:)

GASTONE i CAMOMILE-wyślę Wam ten przepis na naszej klasie, bo tu mi wiadomości wolniej dochodzą. A przepis napisała mi Aga na gg-po prostu go Wam wkleję:-)
 
No, w końcu dorwałam się do kompa!!!!!!!! Dawno nie miałam tak zajetego (pozytywnie oczywiście :tak:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) dnia!!! Olivca, Ms.Marple i Camomile dzięki raz jeszcze :-):-):-)!!!!!!!!!!!!!!!!

Martuana i Aga_irlandia, nie buuuuuuuuu tylko zająć się soba i przyszłymi Maleństwami!!!! Przed Wami jeszcze wiele dźwigania i przytualania się do mężów :-p...

A co ja widzę Ennis nam się chce tu pochorować????? Wiem, że pogoda do kitu, ale dajcie spokój, nie warto :sorry2:!!!!!!!

Natinke18, dzięki za ino :tak::-D!!!

Aine, a tak jakoś słońca mi brakuje, że potrzebuję dużo promyczków na raz hehehe... A na swoje bladości patrzć już nie mogę więc czas coś zmienić :-p!!!

Camomile, w tych sprawach to do Aine musisz uderzyć ;-)!!!!
 
Beakta, a te wiadomości o tej 5-letniej matce są niestety prawdziwe:tak: Już kiedyś słyszałam tę historię.Podobno nawet na studiach medycznych się o tej kobiecie(dziewczynce!) uczą.Szok.

dziewczyny, wysłAłam przepis na nk;) Adze podziękujcie, to jej wynalazek;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry