reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ja też w temacie placków, hihi. właśnie czekam na Rafiego i jedziemy po produkty;) aaa, Aga-siedzisz? Rafał właśnie wprowadza Aldiego do GPS-a:-D:-D:-D ty już dobrze wiesz, co to znaczy hahahahah. pewnie z sernika nici:-D:-D

lecę dziewczynki, miłego dnia!!
Ja upieklam wczoraj meega sernik dla meza.Bo popierwsze ja slodyczy nie jadam a po drugie sernika nie lubie :no: A maz mega zadowolony bo caly sernik dla niego i uwierzcie mi zniknie zanim sie obejrze :-D
Witam laseczki :))A ja dzisiaj jade do materniti :)Oleńka jedzie ze mną,mam nadzieje że szybko mnie załatwią ale jak zwykle pewnie niczego się nie dowiem:-(ale zobaczymy:))A potem jedziemy do Agi na kawke heh:))A M.dał mi wczoraj popalić że jak zwykle sama wszystko przenosiłam i urządzałam ten pokoik Malika ale w nocy był zadowolony że sypialnia była TYLKO NASZA:-D:-D A mały jaki zadowolony:))i nawet:-D sie nie buntował :)byle tak dalej;-)

Madry ten twoj synus, az pozadrocic :tak:
Moj ma pokoik hih ale tylko ma bo spi z tata w pokoju bo lazi do niego.Ale juz sie przymierzamy znow do ostrej lekcji spania w swoim pokoju!
Megan wstawiaj ten suwaczek bo trzymasznas w napieciu!!! Jak zwykle zadymiara! Powiedzils ze rodzin sie powiekszy ale dalej nam nie wiadomo czy dzidzia bedzie czy moze jakies zwierzatko?:-D
 
reklama
Krycha no w Limerick to nie bylam jeszcze w zadbyn solaruium ale u nas w Ennis jest filia solarium z Limerik. Zanet sie nazywa czy jakos tak. U was chyba tak samo. Ja sobie chwale i dziewczyny jak do mnie na pazurki przychodza to sie wypytuje gdzie chodza no wlasnie tez tam. Maja tez tam jakies urzazdenia do masazu i do odchydzania tez :-)
Sylwisko wiem ze chodzi w Liemrick to moze cos ci poleci :tak:
 
Czesc laseczki
Pogoda nam sie troszke pogorszyla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
KRYCHA ten numer telefonu ktory mi podalas to jest do kogo bo MEGAN tez mi pisala wiadomosc i podala numer bo chcem sie dzisiaj do nie odezwac
 
cześć kobierki,
a ja wczoraj w końcu serniczka nie zrobiłam tylko murzynka-Aldiego mi zamknęłi i serka nie miałam...

Ale beznadziejna pogoda!!

Aga się nie meldowała jeszcze, czy przeoczyłam?..

megan, ty to agentka jesteś:-D o dalszych losach megan dowiemy się pewnie w odcinku 239876 hahahahah.
 
Czesc laseczki
Pogoda nam sie troszke pogorszyla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
KRYCHA ten numer telefonu ktory mi podalas to jest do kogo bo MEGAN tez mi pisala wiadomosc i podala numer bo chcem sie dzisiaj do nie odezwac

Podałam Ci numer do Megan234 ;-)!!!

A jeśli chodzi o polskie solaria to znalazłam kilka: Excellent, Citysun, Euforia (czy jakoś tak), Barbara i Sunny Dream no i teraz muszę któreś wybrać hehehe i nie ukrywam, że opinie babeczek, które korzystały z ich usług byłby pomocne :sorry2:!!! W innym przypadku pójdę na czuja ;-)

A u nas właśnie była Olivca na kawusi :-)!!!!! Bardzo lubie takie spotkania :tak:!!!!!

Martuana, daj znać jak tam w szpitalu było!!!!!!! Aga_irlandia, jak dzisiaj się czujesz? Wiem, że na 100% zaraz będziesz miała bardzo dobry humor, bo Laski Cię nawiedzą, ale nastukaj jak tam dziś fizyczne samopoczucie???? Gastone, a jak zdrówka Maxa? Lepiej już???? Justysia21, a jak u Ciebie? Ciekawe czy uda nam się Ciebie odwiedzić w piątek czy juz się do tego czasu rozsypiesz hihihihi :-D
 
Alex oba nr sa do mnie!!
dziewczynki ja kozystam z neta u sasiadow wiec nie moge bawic sie w wklejanie suwaczkow jedynie mam czas na napisanie kilka zdan!pozdrowionka
 
reklama
Do góry