reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

No to ja już po materniti:))Myśle że wszystko ok.poza tym że dzidzia podobno za nisko i szyjka też także dzwiganie i radość z męża zakaaaaaaaazana BUUUUUUUUUU i co ja teraz zrobie????
 
reklama
witam witam
zajeta bylam i dlatego sie dopiero teraz przyczlapalam....

aine powiadasz ze rafi do gpsa wprowadzal aldika?????o rany mam nadzieje ze dotarliscie do tego w irlandii a nie angli hahahhahah

martus co masz zrobic?????podac mi reke kochana bo ja zakaz juz mam od tygodnia buuuuuuuu....i mam nadzieje ze moze za tydzien mi ten zakaz zdejma.......ech......coby mi tak nie pozostalo do konca ciazy .......
 
A mnie jeszcze katar zlapal. Kaszel coraz gorszy i jeszcze Klaudie cos lapie. ...jeju...no i widze ze Nico jakby katarek dostawal.:-(...byle tylko to... Wszyscy sie pochorujemy....och...
 
martuana i aga-nie buuuu, tylko słuchać lekarzy i dbac o siebie!:tak:

beakta, nie chorujemy!!

ale pogoda dziewczynki, nic się nie chce! jeszcze deszcz pada, ech...Ja odpadłam razem z małą po południu jak nigdy.
 
krycha, a co Cię tak wzięło na solarium?;-)

Onet.pl Wiadomości taką oto lekturkę sobie zapodałam, poczytajcie ku przestrodze, to gdzieś koło Ennis...
No moze nie kolo Ennis..To nad oceanem :-)

Aine
zjakiego serka w Aldiku robisz sernik??Dawaj przepis moze mezowi zasmakuje niz tradycyjny?A za mna salatka z gyrosem kurczaka chodzi i pech chcial ze kapusty pekinskiej nigdzie nie maa :no: buuuuuu
 
Ms.Marple mnie Was również. Tylko następnym razem może dłuższy ten spacer będzie???:confused::confused:


Hallo!!! Która z mamusiek ma małego alergika??Potrzebuję konsultacji...Zarzuciłam temat jakiś czas temu ale zero odzewu.:-(

Pogoda dzisiaj butelkowa ale spacer zaliczony. Dzięki Krycha;-)

A!!! Zapomniałam.... Czy ja też mogę dostać przepis na sernik??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
:-DHej dziewczynki a może tak w piątek byście na kawusie do mnie wpadły??co wy na to? Jakoś tak Piątek bez babskiego zlotu dziwny hehhe a tak byśmy troszkę poplotkowały co??:-Ddajcie znać co wy na to ok??Bożenko zarezerwuj sobie autko hehhe:)
 
Do góry