reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Ms Marple ja tez chce takiego pana metke jakbys zamawiala to zamowisz tez dla mnie pewnie koszta przesylki bylyby mniejsze.... superancka zabawka hihihi
 
:confused: Czy orientujecie się w tutejszych polskich solariach :confused:

Udanego hop do wyra Wam już życzę :-p i do jutra ;-)
 
dzień dobry
pobudka!:-D:-D
ło matko zawsze ja byłam ostatnia a teraz okazuje się ,że można dłużej się wylegiwać:-D:-D:-D żartowałam, po prostu dziecko mi się zepsuło:baffled: i ma problemy z zasypianiem:dry:

krycha masz rację na wiosnę przydałoby się coś upiększyć-- co prawda u mnie solar odpada, ale może fryzjer i jakiś ciuszek

mam auto, mogę dzisiaj ruszać w kawki;-):-D
 
Ostatnia edycja:
hej!!!kurcze po co te chnury i ten okropny wiatr na dworku ???krycha co do ""polskiego" solarium to u mojej siostry w zakładzie fryzjerskim jest łózko...ponoć dobre,sama nie testowalam więc na 100% nie wiem,ale siostra mówi ,ze jest oki!!buziaki :)
 
Witam laseczki :))A ja dzisiaj jade do materniti :)Oleńka jedzie ze mną,mam nadzieje że szybko mnie załatwią ale jak zwykle pewnie niczego się nie dowiem:-(ale zobaczymy:))A potem jedziemy do Agi na kawke heh:))A M.dał mi wczoraj popalić że jak zwykle sama wszystko przenosiłam i urządzałam ten pokoik Malika ale w nocy był zadowolony że sypialnia była TYLKO NASZA:-D:-D A mały jaki zadowolony:))i nawet:-D sie nie buntował :)byle tak dalej;-)
 
Dziń dybry :-p!!!!!!!!!!!!!!!

dzień dobry
pobudka!:-D:-D
ło matko zawsze ja byłam ostatnia a teraz okazuje się ,że można dłużej się wylegiwać:-D:-D:-D żartowałam, po prostu dziecko mi się zepsuło:baffled: i ma problemy z zasypianiem:dry:

krycha masz rację na wiosnę przydałoby się coś upiększyć-- co prawda u mnie solar odpada, ale może fryzjer i jakiś ciuszek

mam auto, mogę dzisiaj ruszać w kawki;-):-D

To co, dołączasz dziś do nas na spacerek?????? Oj, trzeba coś zrobić, trzeba ;-)!!!! Odrobina zdrowego egoizmu jest wskazana dla wszystkich!!!!!!!!!!!

Natinke18, a gdzie jest ten salon Twojej siostry?????
 
reklama
Do góry