reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no marta to GRATULUJE tej sypialni dla was....tylko wiesz........co.........hehehehhehe.....nie przeginaj hahahhahaha.......
no i czekam na was jutro:)
no ja juz bede leciec:):):):0
do juterka kobitki:)
 
reklama
o rany no Nati narobiłaś smaka tym plackiem, ja znalazłam pyszności w lidlu, z wiśniami i bitą śmietaną, mam tylko nadzieję ze do jutra mi go nikt nie wykupi:)
 
ja też w temacie placków, hihi. właśnie czekam na Rafiego i jedziemy po produkty;) aaa, Aga-siedzisz? Rafał właśnie wprowadza Aldiego do GPS-a:-D:-D:-D ty już dobrze wiesz, co to znaczy hahahahah. pewnie z sernika nici:-D:-D

lecę dziewczynki, miłego dnia!!
 
A ja spędziłam miłe popołudnie z Camomile i z Igorkiem :-):-):-):-):-)!!!! Bardzo dziękuję za przyjemnie spędzony czas Camomile ;-)!!! No i trzymam kciuki za jutrzejszy brak deszczu no i żeby Ms.Marple autko miała hihihihihi...

A moja Pyza padła jak długa po krótkim spacerku hehehe i myślę, że już tak pośpi (z przerwami na jedzonko oczywiście) do rana, bo w dzień to niewiele pospała :baffled:!
 
babki ale mi narobiłyście smaka na te ciasta mmmm:baffled:
ale dieta.....:wściekła/y: niestety nazbierało się tego w ciąży i teraz trzeba cierpieć:-D

megan
niezłe tempo narzuciłaś:-D:-D

martuana się będzie działo w nocy;-):-D:-D

dziewczynki mam pytanka dwa
1 czy widziałyście gdzieś taką zabawkę Pan Metka-- Mr Label
wkleję fotkę na dole

2 czy widziałyście gdzieś podobne rajstopy ( nie dla mnie-dla chrześniaczki:-D)
 

Załączniki

  • pan metkama.jpg
    pan metkama.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 46
  • raj.jpg
    raj.jpg
    3,6 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry