reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Krycha mżesz pojechac do Lahinch, tam jest prepiękna plaża no i ocean, autobus jedzie półtorej godzinki, o 9.35 i na miejscu jestes o 11 :) vuola:)
Możesz tez jechać do Kilkee ale jest przesiadka i podróż trwa dwie godziny
Aga naprawdę mogę???

Bardzo dziękuję za podpowiedź, ale czekam jeszcze na jakieś propozycje ;-)
 
Dobry wieczor dziewczynki:-)Ja tak sobie zagladam zeby byc na bierzaco z postami.Ale pogoda normalnie supcio,mamusia moja taka przywiozla:-D
Ola wpadnij do mnie kochana w jakis dzionek po aparacik od Bozenki i filmik sobie zrzucisz i ksiazeczki wezmiesz;-)no i kawuche wypijesz;-)
Dobra bawcie sie babeczki zajrze jutro paaaaaaaaaaaaaaaa
 
ja tez na chwilke zagladam... u mnie nic sie nie dzieje.... wlasnie pije wywar z lisci malin... ochyda ble ble fuj fuj
ja chce zeby moje dzieciatko juz wyszlo ze mnie
 
Justyś dopinguję Cię z całych sił, poprzytulaj się do swojego misia:-D
Aguś dziękuję za miły wieczór, człowiek aż się inaczej czuje jak tak wśród ludzi poprzebywa. W drodze powrotnej trafiłam na blokadę i kontrol policyjną, sprawdzali każde autko, dokumenty, bagażnik, trójkąt i zapasowe koło, o rany ani trójkąta chyba nie mam no i na zapasówce to ja teraz jeżdżę bo przeciez nie napompowałam mojego poprzedniego flaka... i przychodzi na mnie kolej:szok:a pani chyba brzusio zobaczyła i mnie puściła, głupi to ma zawsze szczęście ale teraz muszę pouzupełniać braki. Zdziwiłam się tylko ze nikomu apteczki nie sprawdzali.
Cytrusku pozdrów mamunię od nas, mi o kawce to nie trzeba dwa razy mówić, ale może wam będzie przyjemnie przejść się do mnie?
Krycha to ja też jestem ciekawa gdzie jeszcze można jechać :) Bo znam tylko te trzy miejsca oceaniczne:) Jest wiele ale takich jakby dzikich i nie ma szans żeby autobuskiem dojechała no chyba że z min.3, 4 przesiadkami
 
a ja nie spie jak zwykle a tu cisza taka ze ho ho.... wyobrazcie sobie ze wlasnie robie gulasz i placki ziemniaczane bo straszszszsszsznie mi sie zachcialo.....:-D:-D:-D
a ja dzisiaj po schodach latalam wywaru sie nazlopalam i nic normalnie nic ani jednego skurcza nie mialam i nie mam.... ja zero objawow a tu przeciez do terminu tylko 9 dni a ja ni w cholere sie nie moge rozruszac buuuuuuuuuuu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Olu dzieki za doping hihihiihhi
 
Dzień dybry!!!!!! Zimno mam coś w domku dziesiejszego poranka brrrrr nie wiem czemu :confused:, ale już grzeje się herbatką i dmuchawą ;-)

a ja nie spie jak zwykle a tu cisza taka ze ho ho.... wyobrazcie sobie ze wlasnie robie gulasz i placki ziemniaczane bo straszszszsszsznie mi sie zachcialo.....:-D:-D:-D
a ja dzisiaj po schodach latalam wywaru sie nazlopalam i nic normalnie nic ani jednego skurcza nie mialam i nie mam.... ja zero objawow a tu przeciez do terminu tylko 9 dni a ja ni w cholere sie nie moge rozruszac buuuuuuuuuuu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Oj, współczuję Ci Kochana!!!!! Sama dobrze pamiętam co i jak się czułam przed samusieńkim porodem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki żebyś się w końcu rozpakowała i poprzytulała ta swoją Kruszynkę :-)!!!!!!!!!! Ale Cię wzięło na pichcenie hehehe :blink:

Krycha to ja też jestem ciekawa gdzie jeszcze można jechać :) Bo znam tylko te trzy miejsca oceaniczne:) Jest wiele ale takich jakby dzikich i nie ma szans żeby autobuskiem dojechała no chyba że z min.3, 4 przesiadkami

No też jestem ciekawa czy jest jeszcze jakieś miejsce, bo przyznam szczerze sprawdzałam połączenie do Lahinch, ale niestety powrót jest bardzo szybko i troszke nam się nie opłaca jechać na 2 godzinki :no:... Jak tak dalej pójdzie to zatrudnimy kogoś i tak sobie pojedziemy ;-) no i w takiej sytuacji i w więcej miejsc będzie można się bójnąć hihihihihi!!!! Ale dziękuję raz jeszcze dziewczyny za podpowiedź :tak:!!!!

Zmykam, bo Oliwka koniecznie chce do telewizora, do Krecika wejść, narka mamusie, miłego poniedziałku, paaaaa :sorry2:
 
dzień dobry kobitki
dzisiaj ma być ciepło:tak:
justyś wiem jak się czujesz:tak:ale trzymaj się wytrzymasz jeszcze trochę ---wyluzuj i śpij ile wlezie, bo niedługo będziesz potrzebowała mnóstwa energii:-D
olivco my jeszcze jeździmy do Spanish Point bardzo ładna plaża i do Fanore zawsze są fale do surfowania i wypożyczalnia sprzętu i lekcje surfowania


a gdzie reszta ekipy? wyjechały? obraziły się? czy co?:nerd:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka!!nareszcie mam swojego komputerka :) ale sliczne sloneczko dzisiaj,szkoda tylko ,ze tak wieje....ale cóż wszystkiego mieć nie można!
justyna wiem co czujesz !ja dominika urodzilam 2 tygodnie po terminie!!!takie czekanie wykancza!!!ale na pocieszenie doddam,ze urodzisz wczesniej czy pozniej :)hihi
krycha ja cie wczoraj chyba widzialam ,wjezdzalam autem do smythsa,a ty spacerowalas z wozkiem dobrze poznalam?
buziaki :)
 
Do góry