reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ano przeskoczyl:)ja mam ola polska telewizje i jakos nie bardzo ogladam.....leze w salonie na sofie i tyle:) troche pogrzebie w necie troche skrobne do was....ogolnie to ciezko tak lezec.....w glowie mi sie kreci......a jak jeszcze nie mozna tyle lazic to wogole.....cisnienie jak u trupa hehehhe
 
reklama
wierzę słońce że ciężko, ale o ile pamiętam to wygodny wypoczynek masz no i luksus posiadania polskiej telewizji:) Moja droga, różdżka w rękę i wydawaj polecenia hehe:) Zabaw się w królową a co-nie wiadomo kiedy jeszcze taka okazja nadejdzie:)
Albo poproś o leżaczek w ogródku i jak będzie taka ładna pogoda jutro to Ci potowarzyszę a przy okazji opalimy sie troszkę:)
 
O przy ladnej pogodzie lezaczek swietna sprawa.Tylko wiecie co haha przypomnialomi sie jak bylam w 9 miesiacu i wygrzewalam sie na sloneczku na rozlozonym lezaku .I chcialam wstac i nie moglam ahahah , maialam problemy z wiazadlami podtrzymujacymi macice i gdy miesien sie naciagal cholernie bolalo i nie moglam sie ruszac i wtedy wlsnie mnie zlapalo a do tego poprostu za duzy brzuch i nie moglam sie podniesc .To bylo zabawne strasznie.Ale po kilku minutach sprobowalm jeszcze raz i sie udalohihih

A ja walnelam sobie drzemke, i dopiero wstalismy z <Maskiem.Ech wyspalam sie.
 
Aga_irlandia, jak to dobrze, że już w domku jesteś!!!!!!!!!! Ale nie strasz nas już tutaj i zwolnij w końcu i dużo odpoczywaj!!!!!!

I pojechali hlip, hlip, hlip... Tak teraz pusto jakoś w domu :-(... A mój chrześniak, jakieś 10 minut po naszym odejściu od autobusu, zadzwonił żeby mi powiedzieć, że się popłakał, że musi jechac od nas :sorry2:... A takiego twardziela zgrywał przez cały czas!!!! Ech, dzieci... Ale mi też smutno jak nie wiem, zwłaszcza, że nie wiem kiedy znów się spotkamy :dry:!

Alex2339, pech normalne jakiś, nie dość, że Ci głowa pęka to jeszcze impreza za ścianą... Z resztą Ms.Marple, Tobie również nie zazdroszczę :no:... Gastone, odpoczywaj żebyś się nie rozchorowała znowu!!! Olivca, nie wiedziałam, że Ty tak często tu na spacery przyjeżdżasz, cyna nigdy nie dałaś, ech... Natinke18, masz już "okno na świat" w domu?

Camomile, już Cię znalazłam na NK (dzięki za namiary) i zaproszenie wysłałam ;-)! Powiem szczerze, że przez to, że sama łaziłam na spacerki to nie mam żadnych ładnych tras opracowanych, ale znam te droge o której pisła Olivca! Ale sama spokojnie doszłabym tylko do mostu, bo między tymi krzaczorami już bym się bała :baffled: - oczywiście sama!!!!!! To czekam na propozycje i się gdzieś przejdziemy :tak: (nr fonu prześle na priva!)

Zmykam tym czasem Pyzą się zająć, ale postaram się jeszcze dziś do Was zaglądnąć
 
Krycha traz to ja tam nie jeżdżę bo samej to tak dziwnie, ale ja w tamtych rejonach mieszkałam ponad rok czasu i to dlatego taki sentyment:)
Droga pod mostem została wyremontowana i teraz tam jest szeroko, wybetonowane no i mnóstwo latarni ustawili ale tak czy inaczej wieczorn przechadzki i tak odradzam, po co kusić los.
Z głośną muzyczką to skoro to dzień, sobota i komunia na dodatek to nic tu z narzekania w końcu każdy ma jakieś święto w domu, czy to urodziny więc nie możemy siedziec jak myszy pod miotłą cały rok, a ja to bym skorzystała z możliwości posłuchania muzyczki głośniej i już:) A co.
 
Z głośną muzyczką to skoro to dzień, sobota i komunia na dodatek to nic tu z narzekania w końcu każdy ma jakieś święto w domu, czy to urodziny więc nie możemy siedziec jak myszy pod miotłą cały rok, a ja to bym skorzystała z możliwości posłuchania muzyczki głośniej i już:) A co.

olivco na razie bo wysypiasz się codziennie i możesz odespać kiedy zechcesz--pogadamy za parę miesięcy- nie wiem, czy będziesz chciała zawalić kolejnej nocki -(czytaj 4-5 godzin codziennego snu)--a odespać w dzień nie ma szans z małym dzieckiem:tak:
 
cześć laski, wpadłam tylko powiedzieć dobranoc:) dziś mój Rafi ma urodzinki i świętujemy!! gitarę sobie sprawił i wzmacniacz, małej kupiliśmy mikrofonik i mam kapelę w domu:-D ale ubaw!!!:-D lecę , papapap
 
Witojcie mamuśki!!!! Heh, jednak nie udało mi się już wczoraj tu dotrzeć... Ale widzę, że i Was tu za dużo nie było...

Krycha traz to ja tam nie jeżdżę bo samej to tak dziwnie, ale ja w tamtych rejonach mieszkałam ponad rok czasu i to dlatego taki sentyment:)
Droga pod mostem została wyremontowana i teraz tam jest szeroko, wybetonowane no i mnóstwo latarni ustawili ale tak czy inaczej wieczorn przechadzki i tak odradzam, po co kusić los.
Z głośną muzyczką to skoro to dzień, sobota i komunia na dodatek to nic tu z narzekania w końcu każdy ma jakieś święto w domu, czy to urodziny więc nie możemy siedziec jak myszy pod miotłą cały rok, a ja to bym skorzystała z możliwości posłuchania muzyczki głośniej i już:) A co.

Aha :-), teraz rozumiem! Myślałam, że nadal przyjeżdżasz tu na spacerki ;-)! Jeśli zaś chodzi o imprezowanie to ja pożałowałam dziewczyn, bo Alex2339 musi strasznie cierpieć przy tych wielkich bólach głowy, a Ms.Marple ma egoistyczntch sąsiadów, którzy imprezują co tydzień, więc rozumiesz...

Aine, sto latek dla Twojego męża!!!!!!!!!

Słonko wyszło czas pospacerować!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam dziewczyny. Pogoda nie najgorsza a mnie chyba jakas choroba lapie. Gardlo czerwone i boli ,glowa tez boli i jakos tak sie czuje nie teges :-(
Gastone obawiam sie ze w zaistnialej sytuacji moje wyjscie na jutrzejsza silownie stoi pod znakiem zapytania :sorry2:
Lece sie polozyc....
 
reklama
Czesc mamusie
Olivcia ja tez lubie nawet glosna muzyke i za dnia to mi wcale nie przeszkadza ale jesli ta muzyka smianie sie a raczej rechotanie i sama nie wiem co tam jeszcze trwa do 3 rano
 
Do góry