reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
aga wrzuć luzik i bierz magnez i potas (żebyś skurczy nie miała) i dojedziesz do końca:tak::-D:-D

alex2339 to witam w klubie- ja mam strasznie głośnych sąsiadów imprezowiczów--koszmar

idę do ogródka
 
Witam Was w ten ciepły dzień. Mam nadzieję, że pogoda się nie popsuje. Trzeba z Bączkiem wyjść na spacer.
Krycha jeśli chcesz mnie znaleść na nk to szukaj kasia izydorczyk (łódź/limerick). Ja chętnie też Was pooglądam.
A tych naklejeczek duży jest wybór w home base??:confused:
Ja tez pedze zobaczyc twoje dziecie.Jak ja kupowalam bylo tego troche.Ale wiem ze czasem bywaja a czsem prawie nic nie ma :baffled:

Aga super ze wciaz w 2 paku jestescie.Oby tak dalej!

A ja wriclam z mega wypasionego spaceru i nogi mi do d.. wchodza.I dziewnie zacalem sie czuc , w glowie mi siekreci i jakas rozpalona jestem a w dodatku sama...Ale dziecie bedzie niedlugo szlo spac to i ja sie poloze ;-)
 
hej dziewczynki:):)

AGA ty już nas więcej nie strasz, ja Cię prrroszę!!!
teraz juz wszystko powinno być z górki:-)
 
Natinke18 sama gotowałaś ten obiad? Ja od porodu nie mam weny twórczej w kuchni a mój chłop ma dwie lewe ręce do gotowania także niedługo pomrzemy z głodu.
Z tymi sąsiadami współczuję. Mialam taką jedną sąsiadkę, która zaczynała imprezy o 3 rano, miałam z nią spięcia. A że nie mogłam narażać dziecka na stresy to sie przeprowadziliśmy i teraz mamy ciszę.

Znacie jakieś fajne miejsca na spacery w centrum. Juz brak mi pomysłów gdzie się wybrać.
 
Szkoda ze dopiero teraz zauwazyłam bo tak mnie dziś nosiło i to właśńie też na spacerek a co tak sama z brzuszkiem chodzić będę, autkiem mogłyśmy podjechac np na uniwerek, tam znam kilka ładnych szlaczków, jak mieszkasz koło absoluta to w stronę uniwerku cały czas prosto jest fajny park, albo wokól sądu, zamku, to jest chyba nicolas street, tam jest też polski sklep, w zdłuż rzeki (gdzie jest strand hotel kiedyś był hilton) i jakbys doszła do mostu, to nie wchodź na niego tylko idź dalej-dłuuuuuga scieżka, mnóstwo ludzi biega tam, ładne widoczki, a po kawałku jak się przejdzie na drugą stronę to są dwa stawiki i można kaczki pokarmić ławeczki żeby usiąść i wyciszyć-uwielbiam to miejsce.
 
reklama
Do góry