reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

hallo Krycha. Do grudnia tamtego roku mieszkałam całkiem niedaleko, bo w słynnym skupisku emigrantów tzn na Mount Kennett. teraz mieszkam nieco dalej od Ciebie ale na spacer wybrać się trzeba:tak:
W sumie to nie wiem... Masz synka, córkę??
Kurcze, ciężko się połapać na tym forum haha:szok:
Co do wyżywienia w tutejszym szpitalu to się zgadzam... Jedzenie niezłe ale godziny zabójcze.

To rzeczywiście blisko, ale i teraz, z tego co wiedzę, daleko Cię nie wywiało ;-)! Ja mam córeczke, Oliwkę, zwaną Pyzą hehehe, ma już 8 miesięcy co też widać na suwaczku! Połapiesz się w końcu co i jak szybciej niż myślisz, zobaczysz :tak:!!!!! Jeśli zaś chodzi o alergię pokarmową to też mamy mamusię z takim problemem i myślę, że Ci napisze co wie!!! Masz może konto na NK - jak tak to namiary prosimy, bo my bardzo lubimy widzieć z kim piszemy a i później łatwiej się poznać na ulicy hehehehehe... Musimy się w takim razie koniecznie spotkać w najbliższym możliwym terminie i może jeszcze któraś mamusia będzie chętna :blink:!!! A jak tam Twoje Maleństwo się rozwija?????


Beakta, jaka ta Antosia maleńka, jejciu... Najważniejsze, że już jest w domku, z rodzicami i że ładnie na wadze przybiera :-)!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Siestemmmm:-)Na chwilunie i spadam na filmik;-)Jutro rodzice przylatuja takze pewnie nie zajrze.Ale duchem jestem z Wami.
A przywitac sie zapomnialam...:Czesc!
Moja Jula jeszcze nie spi,zgubila swego kochanego "nonia"I bedzie chyba kiepsko w nocy:-(Co u Agi to juz wiecie:tak:
Witam nowa kolezanke.
Dobra lece paaaaaaaaaaaaaa
Acha Justynko super ekstra zdolna babka z Ciebie:tak:
 
w sklepiku na crescencie zaraz przy glownym wejsciu mozna je kupic... Megan je tam wyczaila :p

i one sa samoprzylepne, jak te co mozna kupic? A szablonikijakiesmialas czy tylkoze swoje inwencji tak?
Na allegro sa teraz przepiekne naklejkidlamaluchow do pokoju,poprostu cuda! I wcalenie sa takie drogie jeszcze przeliczajac na euro..
kilka przykladow:
KWIATY, KWIATKI - naklejki na ścianę (235 szt.) (620311411) - Aukcje internetowe Allegro

LAS - ZIELONA POLANKA naklejki na ścianę HIT !!! (620451692) - Aukcje internetowe Allegro

NAKLEJKI NA ŚCIANĘ -ZIELONA POLANA- 1,3m2 (623668822) - Aukcje internetowe Allegro

A ja kupilam naklejki samochody, do ozdobienia pokoju Maxa.Bylo ponad 30 naklejek, co starczylomi na dlugosc calej sciany i na ozdobienie szuflad z zabawkami.A zaplacilam 12 euro.Byly tez inne.Tylko to byl jakis czas temu i nie pamietam c :confused:zy kuilam je w Home Base czy w tym sklepie kolo Smyth
 
A ja kupilam naklejki samochody, do ozdobienia pokoju Maxa.Bylo ponad 30 naklejek, co starczylomi na dlugosc calej sciany i na ozdobienie szuflad z zabawkami.A zaplacilam 12 euro.Byly tez inne.Tylko to byl jakis czas temu i nie pamietam c :confused:zy kuilam je w Home Base czy w tym sklepie kolo Smyth

To lepiej sobie przypomnij kobieto bo tez chce kupic dla Nica jakies samochodziki albo cos dla chlopca :-)...a gdzie jest ten Home Base?

Juz widac zabki :-):-):-)
 
ja Gastone sama sobie powycinalam.... jak bede obic pokoik dla niuni w niedalekiej przyszlosci to moze sie skusze na takie gotowce.... chociaz ja tam lubie sie pogrzebac w takich rzeczach wiecej radosci potem jest jak sie je wiesza :-)
ja juz mowie dobranoc na dzisiaj mamuski :tak: spokojnej nocki wam zycze i oby maluchy wam daly pospac rancem hihiih:-D
 
WITOJCIE :-D:-D:-D!!!!!! Słonko się wychyla z za chmurek, może cosik z tego będzie :confused: ;-)... Zmykam i udanego dnia Wam życzę, paaaaaa :sorry2:
 
reklama
To lepiej sobie przypomnij kobieto bo tez chce kupic dla Nica jakies samochodziki albo cos dla chlopca :-)...a gdzie jest ten Home Base?

Juz widac zabki :-):-):-)

Gratuluje zabkow! A Przypomne napewno.A nie chcesz sobie kupic w Pl tych z allegro? Bedziesz napewno na wakacje :-)Sa przesliczne i jest ich o wiele wiele wiecej.Ja tylko wybralam trzy.
A Home Base jest tam gdzie tk max (chyba hih mam nadzieje ze mi sienie pNa rzeczach gfdzie sa tapety i tasmy ozdobne.;-)

No i sie witam piekne panie,Dzis przede mna dluuuugi dzien.Maz bidulek juz o 7 splynal.Ma dzis dwie komunie biedak i duuuzy slub i wroci dopiero po 23.Ech a ja chyba umre z nudow.Ale przynajmniej moje grzeczne dziecko wstalo o 9.30 wiec i ja wiecej pospalam.Zawsze to cos:cool2:
 
Do góry