reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam. Mieszkam w Limerick od 1.5 roku, mam 3 miesięcznego synka ale nikogo z kim mogłabym pogadać o bobaskach, lub wyjść na spacer z wózkiem. Także zapraszam do rozmowy. Spacer też mile widziany:)

No to chyba już masz ;-)!!!!! Jest mi bardzo miło Cię poznać, jeszcze wirtualnie, ale może w krótce w realu :-p... Napisz coś więcej o sobie, gdzie mieszkasz w Limerick???

A ja już po zakupach, musiałam siostrzeńców obkupić na Dzień Dziecka, bo się do tego czasu nie zobaczymy i padam normalnie!!!!! Dobrze, że @ mi się już skończył, bo chyba byłoby ciężko :sorry2:...

Super, że Aga_irlandia się już dobrze czuje!!! Olivca, niestety na tych oddziałach jest tak gorąco ze względu na te malizny co się dopiero co porodziły ;-)!!! Alex2339, a Ty Bidulko znów się męczysz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam. Mieszkam w Limerick od 1.5 roku, mam 3 miesięcznego synka ale nikogo z kim mogłabym pogadać o bobaskach, lub wyjść na spacer z wózkiem. Także zapraszam do rozmowy. Spacer też mile widziany:)

witaj camomile my tu właśnie o bobasach i brzuszkach codziennie nawijamy więc trafiłaś w odpowiednie miejsce:tak::-D
co prawda w weekendy mniej tu się dzieje, bo bardziej rodzinnie się udzielamy ale w tygodniu od rana do nocy;-):-D:-D

krycha dzisiaj zamiast nowej zabawki Bąbel dostał torbę po zakupach i jest zachwycony jak ostatnio:-D:-D
 
jestem jestem dziewczynki.... pelnia i cwiczenia nie podzialaly niestety a ja juz chce znowu byc pojedyncza a nie 2w1... no ale coz do terminu jeszcze 12 dni wiec nie jest zle tylko ze teraz te dni sie bardzo dluuuuza....
wczoraj robilam ozdoby dla Julci zeby popowieszac nad przewijakiem... a wiec mamy łąkę motylka chmurki i slonko choc nie wiem czy do konca sie mi to podoba ale grunt ze wlasnorecznie zrobione wkleje wam pozniej fotke....
 
krycha dzisiaj zamiast nowej zabawki Bąbel dostał torbę po zakupach i jest zachwycony jak ostatnio:-D:-D

U nas to również jest hit - jeden warunek musi być tylko spełniony - musi być NOWA hahahahahahahahaha :-)

Justysia21, wklejaj, chcemy zobaczyć!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hihihih jak ktos mi powie jak sie ten obrazek wkleja to go wkleje bo prawde mowiac zielona jestem... nie mam pojecia jak to zrobic :zawstydzona/y:
 
hihihih jak ktos mi powie jak sie ten obrazek wkleja to go wkleje bo prawde mowiac zielona jestem... nie mam pojecia jak to zrobic :zawstydzona/y:

Na dole, pod "odpowiedz na ten temat" masz "dodatkowe opcje" a tam "zarządzaj załącznikami" i w to wchodzisz, później klikasz w "przeglądaj" i zaznaczasz plik z twardziela i "wyślij" a na koniec to już tylko "zapisz zmiany" ;-)
 
...
 

Załączniki

  • 100B6480.jpg
    100B6480.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 26
reklama
to nasza sypialnia i jak narazie Julci rzeczy u nas sa wiec tylko taki maly kacik.... no ale jak juz bedzie sama mogla spac w swoim pokoiku to pewnie caly poozdabiam :)
 
Do góry