reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
witaj camomile my tu właśnie o bobasach i brzuszkach codziennie nawijamy więc trafiłaś w odpowiednie miejsce:tak::-D
co prawda w weekendy mniej tu się dzieje, bo bardziej rodzinnie się udzielamy ale w tygodniu od rana do nocy;-):-D:-D

krycha dzisiaj zamiast nowej zabawki Bąbel dostał torbę po zakupach i jest zachwycony jak ostatnio:-D:-D
Moj Max identycznie zaczynal hih on ral torbe i bawil sie nia godzinami, niebylolepszej zabawki niz torby i metki od pluszakow :-D
to nasza sypialnia i jak narazie Julci rzeczy u nas sa wiec tylko taki maly kacik.... no ale jak juz bedzie sama mogla spac w swoim pokoiku to pewnie caly poozdabiam :)
Justys ladne to to to, a z czego to robisz???Zdolnosci masz kochana, moze pomyslalabys jak didzia dorosnie propozycjami dla i nnych mam? No wiesz wycinanie takich ozdob, zawsze pare groszy mogla bys dorobic.

camomile witamy w naszym gronie oczekujacych , rodzacych i tych posiadajacych mam :-D
 
Dzieki kobietki za miłe powitanie. Mieszkam w pobliżu hotelu Absolute. Może któraś z Was mieszka w pobliżu??
Tak przy okazji może któraś mi podpowie jakie mleczko mogę kupić dla małego alergika?? Na razie podaję mu cow&gate pepti ale się biedaczek męczy i gaziki ma nieprzyjemne.
 
Justyś ale ładniutko, muszę podpatrzec jakie sTwoje szabloniki albo z czego wycinałaś bo wyszło EKSTRA! Ja uwielbiam takie własnoręcznie robione ozdoby, w Polsce często można kupić z różnych terapii ręcznych dziełka:) Super
Camomile w weekendy to ja tu jestem na straży:)
Ja przez wizytkę przynajmniej uświadomołam sobie że żadnych ciepłych piżam tylko cos przewiewnego:) Mam tylko nadzieję ze na sali porodowej jest więcej powietrza bo jak mi go jż teraz brakowało to co będzie później.
Aga zostaje dojutra bo ciągle ma skurcze jeszcze więc wolą ją sobie przetrzymać...biedulka. Ale jest jedna dobra strona tego, wiecie jakie one mają dobre jedzonko? Dziś na obiadek mogły wybrać między obiadkiem wegetariańskim, włoskim, a kurczakiem, deser na gorąco lub zimno, mniam mniam ślika leci i na kolację tez kurczak w cieście z pikantnym sosikiem,chlebek, jogurcik, herbatka Mam nadzieję ze nie zmienią tego z powodu recesji do lipca:)
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny Megan mi pomysl podsunela..... ja chcialam kupic takie gotowe naklejki ale nie dosc ze nie wiem gdzie to jeszcze pewnie drogie bo w PL to to strasznie duzo kosztuje :-)
Gastone powycinane jest to z takich cieniutkich gabek.... :tak:

no a to na zdjeciu to juz dokonczone chyba... hihiih bo pewnie jeszcze znajac mnie to cos pozmieniam.... dorobie itp......

ale ze mnie gapa tak sie strasznie chccialam pochwalic ze nawet nowej mamuski nie powitalam a wiec WITAJ CAMOMILE :)
 

Załączniki

  • 100_6503.jpg
    100_6503.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzień dobry mamusie :-):-):-)dawno mnie nie była ale wiecie kochane ja to Matka Polka jestem doba zakrutka hihi,,,
justysia - superowy kącik dla bobasa,
witam nową mamusie, więcej wstecz nie doczytałam bo mi Max nie daje, , postaram się nadrobić, papa zmykam bo kupsko mam do usunięcia hihi....

ale nareszcie słoneczko dzisiaj ........
 
Mikimauro, my cierpliwe jesteśmy i czekamy na swoje foremki :tak:!!!! Olivca, ja najmilej wspominam ze szpitala właśnie te posiłki hehehehe tylko godziny paskudne, bo co jeść po ichniej kolacji :szok:????? Nawet mój mąż w dzień wypisu załapał się na cały obiadek wraz z deserkiem :-p!!! Camomile, a gdzie jest ten hotel??? Ja się nie bardzo orientuję... Ale zdradzę Ci, że ja to już jedyna z centrum się tu ostałam :baffled:!!!

No dobra, Camomile, sprawdziłam sobie ten hotle i już wiem gdzie on, więc już nie jestem jedyna w centrum!!!!!!!!!! Bardzo chętnie się spotkam i pospaceruję również :sorry2:!!! Ja mieszkam między pocztą a hotelem Marriott :blink:

Olivca, zapomniałam wspomnieć - na sali porodowej jest chłodniej i jeszcze Ci wiatraczek dają jak trzeba - przynajmniej ja tak miałam tutaj, ale nie wydaje mi się żeby było inaczej w Dublinie...

Dobrze, że Aga_irlandia wyjdzie do domu, będzie Jej wygodniej, ale musi w końcu ZWOLNIĆ TEMPO i zacząć ODPOCZYWAĆ!!!!

*************************************************************

Ech, widać, że weekend się zaczął!!!!! Trzy razy już edytowałam posta a Was dalej nie widać :szok:!!!!!!!! A później pewnie już czasu nie będę miała, nie wspominając o jutrzejszym dniu, bo znów przyjeżdża moja siostra tym razem zabrać już chrześniaka spowrotem :dry:...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moj Max identycznie zaczynal hih on ral torbe i bawil sie nia godzinami, niebylolepszej zabawki niz torby i metki od pluszakow :-D
:-D

Potwierdzam!!! Metki sa najlepsze .Nawet kiedys w jakiejs gazecie widzialam taka jakby "maskotke" z podoszywami z kazdej strony metkami tylko teraz nie pamietam z jakiego sklepu to bylo i niewiem gdzie tego szukac a kupilabym napewo :tak:.

U Antki juz dzisiaj lepiej, bo pierwszej nocy i nastepnego dnia to nie dala odpoczac rodzicom;-). Pierwsza kapielka w domu wlasnorecznie wykonana:-). Mala wazy juz 2480 i jest 48 dluga wiec ladnie idzie w gore:tak:

Witaj camomile :cool:

Justysia z jakich gabek to jest powycinane ? Kupujesz je gdzies? Ozdoby rewelacja :)
 
hallo Krycha. Do grudnia tamtego roku mieszkałam całkiem niedaleko, bo w słynnym skupisku emigrantów tzn na Mount Kennett. teraz mieszkam nieco dalej od Ciebie ale na spacer wybrać się trzeba:tak:
W sumie to nie wiem... Masz synka, córkę??
Kurcze, ciężko się połapać na tym forum haha:szok:
Co do wyżywienia w tutejszym szpitalu to się zgadzam... Jedzenie niezłe ale godziny zabójcze.
 
reklama
Do góry