reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Bylam z Ola u fryzjerki siostry Natalii:tak:I jestesmy suore zadowolone:tak:Takze Krycha nie boj nic i wal do niej smialo a ona Ci doradzi co i jak;-)Dobranoc moje mile kolezanki

No właśnie czekam już aż Młody pojedzie i zabieram się za siebie!!!! Teraz nie mam nawet czasu o tym pomysleć, ale już niedługo :-p...

Dzień dobry mamusie w ten pochmurny piątek, ale głowa do góry, bo to JUŻ PIĄTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawe co tam u Agi_irlandia, wiecie coś???
 
reklama
wiajcie robaczki:happy2::-);-) prosze prosze roszke slonka i wszystko lepiej wygląda:) DOBRA wiadomość, u Agi wszystko się uspokoiło, jeszcze robią badania ale jest ok, ona myśli że ją dzisiaj wypuszczą do domku-wszędzie dobrze ale w domku najlepiej:tak: także bardzo silno trzymałyśmy wszystkie w kciuki:-) zaraz jedziemy z cytruskiem i natką ją odwiedzić.
 
Dzien dobry mamuski.Juz mialam nadzieje na ladna pogode tu cholercia juz leje i wieje.Fajnie ze z Aga wsztko w porzadku i tak trzymac!
Alex jak tam twoje bole glowy????
 
dzieńdoberek
dziewczynki pozdrówcie agę, ja niestety i dzisiaj bez auta (przykażcie adze brać magnez i potas, żeby nie miała skurczy)

jakieś foty w nowych fryzurkach? albo w realu proszę się pokazać --u mnie na wsi powiać nowymi trendami:tak::-D
i ja niedługo będę się wybierać do fryzjerki więc skorzystam z waszych znajomości;-)
 
cześć dziewczynki, u nas słoneczko, ale strasznie wieje!

Nasze babeczki już po wizycie, słyszałam,że piękne róże Aga dostała!:-) i trochę słoneczka przyniosły:-):-)
 
słoneczko było na chwilkę, kurcze jak dla mnie to gorąc na tym oddziale że hej, Aga nie wygląda źle, nie wiedziała jeszcze czy wychodzi bo czekali na jakies wyniki, fajnie było. Mamy nawet zdjątko bo jakby inaczej:) Ale faktycznie nie ma to jak w domku.
A co z naszą Justyś?
 
Witam. Mieszkam w Limerick od 1.5 roku, mam 3 miesięcznego synka ale nikogo z kim mogłabym pogadać o bobaskach, lub wyjść na spacer z wózkiem. Także zapraszam do rozmowy. Spacer też mile widziany:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry