reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Nie wiem czy pamiętacie, ale pisałam Wam kiedyś, że moja siostra też urodziła wcześniaczka (pod koniec 7 misiąca), który miał strasznie dużo problemów zdrowotnych, bo jednym z następstw wysokiego ciśnienia mojej siostry i wcześnijeszego porodu był wylew do mózgu... A dziś jedyne co go zdradza to to, że jest drobny!!!!! Ma 2,5 roku, gada jak najęty, pełnymi zdaniami, wszystko powtórzy, nawet śpiewa kawałek jednej piosenki po angielsku hehehe!!! Tylko nie chce się jeszcze rozstać z pieluchami... Ale ogólnie jest git!!!! I życzę takiego zdrowia wszystkim brzdącom, które za szybko się urodziły :-D!!!!!!!!!!!!!!

krycha buciory ochrzczone i egzamin zdały -jestem zadowolona:tak:

Bardzo się cieszę!!!!!!! Wyglądają na wygodne ;-)

Aga_irlandia - trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Trzymam kciuki za Age. Bedzie dobrze.
images
 
Nie wiem czy pamiętacie, ale pisałam Wam kiedyś, że moja siostra też urodziła wcześniaczka (pod koniec 7 misiąca), który miał strasznie dużo problemów zdrowotnych, bo jednym z następstw wysokiego ciśnienia mojej siostry i wcześnijeszego porodu był wylew do mózgu... A dziś jedyne co go zdradza to to, że jest drobny!!!!! Ma 2,5 roku, gada jak najęty, pełnymi zdaniami, wszystko powtórzy, nawet śpiewa kawałek jednej piosenki po angielsku hehehe!!! Tylko nie chce się jeszcze rozstać z pieluchami... Ale ogólnie jest git!!!! I życzę takiego zdrowia wszystkim brzdącom, które za szybko się urodziły :-D!!!!!!!!!!!!!!



Bardzo się cieszę!!!!!!! Wyglądają na wygodne ;-)

Aga_irlandia - trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No prosze, i oto przyklad, wczesniaczek a mowi lepiej niz moj lobuz!No lwasnie moj lobuz jest ciagle na etapie powtarzania z nami ale przynamniej powtarza.Najsmieszniejszejest dla teraz to ze ledwo zje sniadanie, itoi pod szafka jak pies , patrzy na mnie tymi swoimi wielkimi oczami i pyta:ciatko? (co w wolnym tlumaczeniu oznacza ciastko lub czekolade) ale do tego cwaniak maly jeszcze soie wybiera, i na wszystko mowi nie, po czym pokzujac paluszkiem na gorzka czekolade mowi ciatko?
Strasznie to smieszne :-D
 
No prosze, i oto przyklad, wczesniaczek a mowi lepiej niz moj lobuz!No lwasnie moj lobuz jest ciagle na etapie powtarzania z nami ale przynamniej powtarza.Najsmieszniejszejest dla teraz to ze ledwo zje sniadanie, itoi pod szafka jak pies , patrzy na mnie tymi swoimi wielkimi oczami i pyta:ciatko? (co w wolnym tlumaczeniu oznacza ciastko lub czekolade) ale do tego cwaniak maly jeszcze soie wybiera, i na wszystko mowi nie, po czym pokzujac paluszkiem na gorzka czekolade mowi ciatko?
Strasznie to smieszne :-D

Ja myślę, że Szymkowi tak dobrze idzie, bo ma starszego brata i jeszcze, trochę straszego współlokatora, z którym Mikołaj ciągle gada, więc jeśli Młody coś chce to musi powiedzieć, bo inaczej starszyzna go zleje :-p!!! Taka jest moja teoria... A tak swoją drogą chyba niczego nie jesteś w stanie odmówić swojemy synkowi jak tak na Ciebie tymi wielkimi, ładnymi oczkami spojrzy, co? ;-)
 
Ja mam 2 dzieci i obydwoje sa wczesniakami pierwsze sie urodzilo w ostatnim tygodniu 7 miesiaca a drogie w pierwszym tygodniu 8 miesiaca i po zadnym nie widac zeby bylo wczesniakiem

Ja oczywiscie tez trzymam kciuki za AGE
 
Ja mam 2 dzieci i obydwoje sa wczesniakami pierwsze sie urodzilo w ostatnim tygodniu 7 miesiaca a drogie w pierwszym tygodniu 8 miesiaca i po zadnym nie widac zeby bylo wczesniakiem

Ja oczywiscie tez trzymam kciuki za AGE

No to super!!!!!!! Ciężko się tak wcześniaczkami zajmować, co? A przynajmniej pierwszym, bo przy drugim chyba jakoś tak mało zaskakuje? Lepiej Ci już czy głowa nadal pęka?????

Żegnam się już, słodkich snów i do jutra, paaaaa!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja tez na chwilke tylko,ide sie kapac i nyny.Bylam z Ola u fryzjerki siostry Natalii:tak:I jestesmy suore zadowolone:tak:Takze Krycha nie boj nic i wal do niej smialo a ona Ci doradzi co i jak;-)Dobranoc moje mile kolezanki
 
hej dziewuszki.
Ja z pokoiku obok ;-)
Doczytałam,że Aga w szpitalu.
Aga trzymam za Was kciuki :tak::tak::tak:

Mam w Irlandii kuzyknę,która urodziła w 30 tygodniu ale Julcia była rozwinięta na 26 tydzień.Ważyła niecałe 700gram.
Teraz to piękna prawie 4 letnia szczuplutka dziewuszka!!
Aaa i dodam,że urodzona w Irlandii ;-)
 
reklama
Mam w Irlandii kuzyknę,która urodziła w 30 tygodniu ale Julcia była rozwinięta na 26 tydzień.Ważyła niecałe 700gram.
Teraz to piękna prawie 4 letnia szczuplutka dziewuszka!!
Aaa i dodam,że urodzona w Irlandii ;-)
Miejmy nadzieję że Aga spokojnie prześpi się i rano wszystko się uspokoi. Chyba teraz wszystko już czas, troszkę relaks, tylko jak tu się zrelaksować w takiej chwili? Jutro jedziemy do niej.


Tak jak pisał Cytrusek byłyśmy u siostry Natalii i dziewczyny REWELACJA. Dziewczyna ma taki fach w ręku i w oczach, od razu widzi i wie co należy zrobić, jak dobrać fryzurkę, no czuje blusa na całego, o rany jak ja jestem zadowolona. polecam wam wszystkim. Jeśłi tylko pragniecie jakąś zmianę, poprawę nastroju, śmiało uderzajcie do niej, po takiej wizytce nie ma szans na rozczarowanie, ja jestem bardzo bardzo zadowolona, Gosia tak sexi teraz wygląda, ach to jest po prostu to. Nawet jak się wyprowadzimy ja już fryzjera nie zminiam. POLECAM WSZYSTKIM!!!!
 
Do góry