reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Czesc dziewczynki i pokolei:
Beata fajnie ze jsuz jestes w domciu.Super.Ciesz sie swoim maluszkiem, odpoczywaj no bo kochana teraz troje dzieci to nie lada wyzwanie! Jak bede 26 wrzesnie u Eli wpadne do ciebie na chwilunie zobaczyc twoje slonko jesli bedziesz w domciu i jesli pozwolisz oczywiscie.buziolee
KasiaMaja nie przejmuj sie tak strasznie.Jak widzisz kazda z nas jest czsami troche samotna, zwlaszcza jak sie siedzi w domciu z maluchem a pogoda nie dopisuje i wtedyh nie masz sie do kogo odezwac. Jak chcesz to mozemy pojsc czasem na spacerek razem bo ty chyba mieszkasz blisko mnie, wiec zapraszam wogole na kawe!!! Jesli masz ochote daj znac na priva.
Niunia12a daj malemu aptamil extra.Moj maly na poczatku byl na jedynce, ale niestety odrau po kilku dniach kazali przejsc na extra.Mleko wzbogacone dwukrotnie wiec maly bedzie najedzony.Uwierz mi moj jadla co pol godziny przez pierwsze kilka tygodni a jak zmienilam mleko to juz co 2 godziny.Polecam!!!
Krycha, Sylwisko zaciagac mezow do luzeczka niech troche sie napracuja!! A co! Pozdrawiami milej niedzieli!!!!
 
reklama
gastone z miła chęcią :))) umowimy sie na poniedzialek moze :))??

beakta sliczny bobas i gratuluje ,ja epidural wzielam choc sie balam i nie żałuje moge z cała odpowiedzialnoscia stwierdzic ,ze mialam super porod prawie bez bolu!!!

niunia Jesli Twojemy malcowi nic nie jest po SMA white to sie nie przejmuj ,po prostu jedne dzieci reagują tak inne inaczej ,moja akurat miala straszne kolki....;:crazy:
 
Siemanko wieczorkiem :-D!!! Beakta - śliczne Maleństwo!!! Gratulujemy jeszcze raz i niech Wam się zdrowo chowa!!! Dołanczam się do prośby Sylwiska22, no wiesz, jak tam w szpitalu było i mam dodatkowe pytanko - czy i gdzie się załatwia formalności, dodatki i pps dla dziecia? Dobra, mało precyzyjnie zabrzmiało, chodzi mi o to czy załatwia się to w szpitalu, przed wypisem, czy w jakimś urzędzie (wiem tylko gdzie pps jak coś...).Już nie mogę się doczekać swojego... Ale dzidzia na prawdę prześliczna :sorry2:!!! Sylwisko22, chyba jednak będziesz musiała jakoś przekonać męża do igraszek - życzę powodzenia!!! Ja wczorja nie dałam rady, ale dziś się dostosuję do rad Gastone i ;-) :-p ;-)!!! Znikam więc mamusie, udanej niedzieli, papatki :-)
 
krycha w szpitalu dostajesz formularz do wypelnienia i z nim udajesz sie ,jak juz wydobrzejesz do medical center ,tam oddajesz wypelniony formularz i dostajesz akt urodzenia :) Jak juz sie tam zarejestrujesz to dziecko automatycznie dostanie ppsa ,przysla poczta i rowniez dostaniesz papiery na child benefit ,ktore musisz wypelnic i odeslac :) sorki ,ze tak chaotycznie ,ale mała mi marudzi i się skupic nie moge;/ nic sie nie martw wszystko pojdzie jak z platka :) ,doskonale Cie rozumiem bo nie dawno sama to przezywalam :) zycze powodzenia:-) i szybkiego rozwiazania :) ja rodzilam w limerick i baaardzo sobie chwale :)
 
gastone z miła chęcią :))) umowimy sie na poniedzialek moze :))??

beakta sliczny bobas i gratuluje ,ja epidural wzielam choc sie balam i nie żałuje moge z cała odpowiedzialnoscia stwierdzic ,ze mialam super porod prawie bez bolu!!!

niunia Jesli Twojemy malcowi nic nie jest po SMA white to sie nie przejmuj ,po prostu jedne dzieci reagują tak inne inaczej ,moja akurat miala straszne kolki....;:crazy:

Pewnie jak tylko padac nie bedzie heheh a jak bedzie zapraszam do mnie.Wysylam ci numer na priva a ty przyslij mi swoj.pozdrawiam wszystkie kobitki i slonca slonca i jeszcze raz slonca!:-)
 
Dzień dobry!!! Ależ dzisiaj przyjemnie :-) :-) :-)!!! Szkoda, że takiej pogody częściej nie ma... Kasiamaja, dzięki za info!!! Normalnie nie bardzo orientuje się w tych sprawach :baffled:... Sylwisko22, jak tam u Ciebie? Nadal w domciu czy może już nie :-p???
No, niestety seksik ani herbatka z liści malin nie pomogły :crazy:, miałam tylko jakieś okropne bóle w okolicach jajników, ale minęły po jakiejś godzinie :dry:... Chyba odpuścimy sobie to przyspieszanie, w najgorszym przypadku załatwi to za nas szpital, ale szkoda :-(... A może za mocno tego chcę :confused:???
Znikam... Najpierw obiadek, a potem jakiś fajny filmik lub dwa... Pozdrawiam i spokojnej niedzieli, buziaki, pa ;-)
 
Czesc dziewczyny ja wlasnie wrocilam z Limericku z zakupkow.Znow stowka pekla..eh Ale mam tyle dzieci w Polsce ze nie mam wyjscia..
Krycha pytanie do ciebie czy ty oby czasem nie bylas w Penneys tak po 14?
(twoj maz nie mial dzis na sobie zielonej koszulki? Jesli tak , bo moze sie myle to obtarlysmy sie prawie o siebie.Ale nie jestem pewna czy to ty bylas..Pozdrawiam dziewuszki.Ide obiadek robic.
 
Ostatnia edycja:
Krycha pytanie do ciebie czy ty oby czasem nie bylas w Penneys tak po 14?
(twoj maz nie mial dzis na sobie zielonej koszulki? Jesli tak , bo moze sie myle to obtarlysmy sie prawie o siebie.Ale nie jestem pewna czy to ty bylas..

:laugh2::laugh2::laugh2:, właśnie przeglądałam Twój profil na NK co by sprawdzić :rolleyes:... Oczywiście, że to byłam ja, ale myślę sobie "nie zaczepiam, bo nie jestem pewna" :-D!!! Muszę się Was Kobitki nauczyć, co by następnym razem takiej gafy już nie powtórzyć!!! Więc jak widać nadal jestem zaciążona, lekko już zmęczona tym faktem, ale jeszcze niezdesperowana ;-)... Ale myślę, że wszytsko się już powinno skończyć w tym tygodniu - gdybym się nie pojawiła w któryś dzień (znaczy conajmniej 2 dni) to znaczy, że w końcu się doczekałam!!!! I obiecuję, że zaraz po powrocie do domku wpakuję jakąś fotkę naszego Maleństwa żebyście mogły sobie pooglądać :tak:!!! Zmykam, pa :sorry2:
 
reklama
hahahaha dobre ja zrobilam to samo_Odrazu na nasza klase i sprawdzilam. hihih tez mialam cie zaczepic ale sobie mysle a jak to nie ty???? heheh szkoda.Zobacz jaki zbieg okolicznosci.Ja w Limerick bywam raz na jakies dwa tygodnie, na zakupach.A dzis bylam wlasciwie przez przypadek bo bylismy w innym miejscu i tak po drodze mowimy no doobra do Penneysa.No i patrz.Swiat jest maly..Pozdrowionka dziewczynki.Komplement dla ciebie Krychanie wygladz jakbys miala rodzic.Brzuszek zgrabniusi jak na 6 miesiac!!!!
 
Do góry