reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
witam!nareszcie weekend :)
kasiamaja ja chetnie zopiekowałabym sie Twoja dzicią ale mieszkasz troche za daleko,mysle ze znajdziez nianie dla takiego maluszka.
Mam pytanko,czy ktoś wie czy warto isc na ten cyrk co teraz jest w limerick?fajnie tam jest czy raczej lipka?pozdrawiam
 
dzien dobry dziewczynki ja dalej w domciu!!!ale coz nie przejmuje sie zaraz jedziemy na wycieczke do killke moze po spacerowaniu cos sie dzisiaj zacznie.pozdrawiam was do napisania pozniej.papaapapappapaa
 
Czesc dziewczeta. Ja tu podgladam i podgladm czy juz sie rozpakowaly a tym Waszym dzieciaczkom nic a nic sie nie spieszy. Moj Stas sie urodzil tydzien wczesniej. To ja moze podam przepis - Termin byl na 13 pazdz. 4 pazdz- sex - masaz szyjki macicy i prolaktyna;-), 6 pazdz - na piechotke ok 1/2 h do centrum, shopping... kawka... do domu juz autobusem, w nocy organizm sie sam przeczyscil a w sobote 7 pazdz przed poludniem Stas byl juz z nami.Powodzenia. Trzymamy kciuki:-):-):-):-):-)
 
Witam:) ja juz w domku...no poszlo dosc szybko i bylo dokladnie tak jak napisalam wczesniej do gastone z tym ze tylko dodam ze o 4:00 odszedl mi czop...hm ale przyznam ze tej samej nocy zaciagnelam meza do lozka i to moze jednak to pomoglo:-):-):-)...dokladnie wiem jak to jest tak czekac i czekac a kazda po kolei rodzi i wraca do domu a tu nadal brzuch pod nosem...cos strasznego...pozostaje mi tylko zyczyc cierpliwosci...

wrzucilam zdjecie na NK...jak ktoras nie ma moich namaiarow to dac na priva to podam:)
 
Beata slicznu ten Twoj synus:-)jeszcze raz gratulacje :tak:

A tak wogule to szybko was wyposcili do domu:confused:

Ile wazyl synek?

Mowilam ze sexik pomaga:tak::tak::tak:
 
Waga to 3430. aaa dodam ze dostalam TENS machine do usmierzania bolu ale niewiem czy pomaga bo to dziala na zasadzie impulsu itakie czujniczk a przyklejone do plecow i mozna regulowac sile napiecia. moral z tego aki ze teraz bola mnie lecy bo jak skurcz sie nasilal to dawalm czadu na maksa i teraz mnie miesnie bola tak kopalo pradem po plecach haha
:-D:-D:-D ale szczerze to racej nie pomaga...uzywalam tylko gazu to szczeka mnie tez boli od zgryzania ustnika haha...epiduralu nie wzielam...pewnienie powinnam tego tu pisac bo dziewczyny jescze przed ale...bolalo jak cholera!!!
 
reklama
BEAKTA gratuluje sliczny ten twoj Nico !!!ja dalej siedze w domu:-(pozdrawiam a wogule to napisz jak tam w szpitalu i wogule bo nas ciekawosc zżera
 
Do góry