reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi:-)

Gastone ja aptamil dawalam jak karmilam piersia bo polozna mowila ze to jest do dokramiania,a zeby samo podawac to za malo wartosciowe jest.
A czytalam na tym mleku jak podawac ale ja wole sie upewnic bo z tymi irlandzkimi instrukcjami to roznie bywa:baffled:co do kolek to ja podaje raz dziennie infacol i jak naszczescie juz mam spokoj:tak:

SYLWISKO-o ile juz nie jestes w szpitalu to mi w nocy odpadal czop(wlasnie ta wydzielina)a o 8,18 rano Kacper byl na swiecie,takze czekamy na wiesci;-);-);-)powodzonka,.

Krycha mi "przytulanki "tez pomogly:tak::tak::tak:

Aine dopoki nie chodzi to caly czas niemowlaczek(chyba ze juz smiga:laugh2:?)

ide ogarnąć chatke:dry:
 
reklama
No, no, jak tu cicho... Przyznam Wam się szczerze, że zaczynam mieć powoli doła przez to czekanie :-(... Wiem, że do terminu jeszcze trochę czasu, ale tak mi jakoś smutno, że tyle trzeba czekać... I coś mam takie przeczucie, że już tylko ja zostałam na "polu bitwy" :crazy:... A tu nic, jakieś słabiutkie nieregularne skurcze przez cały dzień no i te bóle w nocy i to wsio. Wiem, że to wszystko zmierza ku porodowi, ale normalnie mi cierpliwości już brakuje :baffled:!!! Wiem, wiem, marudzę idę zjeść jakiegoś owoca, może mi się choć trochę od tego humor poprawi :sorry2:! Spokojnego wieczorku i udanego weekendu życzę, pozdrawiam, papatki ;-)
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi:-)

Gastone ja aptamil dawalam jak karmilam piersia bo polozna mowila ze to jest do dokramiania,a zeby samo podawac to za malo wartosciowe jest.
A czytalam na tym mleku jak podawac ale ja wole sie upewnic bo z tymi irlandzkimi instrukcjami to roznie bywa:baffled:co do kolek to ja podaje raz dziennie infacol i jak naszczescie juz mam spokoj:tak:

SYLWISKO-o ile juz nie jestes w szpitalu to mi w nocy odpadal czop(wlasnie ta wydzielina)a o 8,18 rano Kacper byl na swiecie,takze czekamy na wiesci;-);-);-)powodzonka,.

Krycha mi "przytulanki "tez pomogly:tak::tak::tak:

Aine dopoki nie chodzi to caly czas niemowlaczek(chyba ze juz smiga:laugh2:?)

ide ogarnąć chatke:dry:

Nie zgodze sie co do aptamilu.To jakas bzdura tylko do dokarmiania? Za malo wartosciowe.????? Aptamil to normalne mleko dla dzieci jak SMA czy CowGate. Moj Max jest na aptamilu do tej pory.Urodzil sie z niska masa urodzeniowa i po dwoch tygodniech dostal aptamil extra.Rosl jak na drozdzach i wciaz rosnie.Neiw iem ktoc i to powiedzial ale to kompletna bzdura.:no:
 
Co do Aptamilu, to zgodzę się z Gastone-choć sama nie stosowałam, to słyszałam o nim same dobre opinie.
 
KRYCHA ja tez jestem jeszcze w domku pobolewa mnie podbrzusze spuchly mi nogi jeszcze bardziej MASAKRA i cos mi sie wydziela :tak:no zobaczymy co z tego bedzie!pozdrawiam i udanego weekendu zycze.KRYCHA a jesli chodzi o czekanie to chyba juz wiesz dlaczego tak sie wsciekalam jak juz do terminu dojdziesz to takie rozczarowanie ze szok:wściekła/y:a tu dalej niccc
 
gastone dzieki za komentarz na nk ,rzeczywiscie rzadko sie tu udzielam jakos tak ostatnio mała depresje p[rzechodze ,mam juz dosc siedzenia w domu:-( ,poza tym moje kochanie na nocce i sama z Majką siedze i mi smutnooo :( a z rana spi i musimy zmykac na dol albo na spacer yhhhh:-(
niunia co do mleczka to SMA white odradzam ,raz dalam Majce to dostala strasznej kolki po nim ,polozna powiedziala ,ze jak mam dac to gold tylko ,niestetyt jest ono troche gorzkawe w smaku więc Majunia nie chciała :) Dlatego podobnie jak inne mamy jestesmy teraz na Aptamil jest odpowiednik polskiego bebilonu i super seie sprawdza :)

beakta gratulacje :tak::*

Dziewczyny moze sie orientujecie czy jest szansa znalezc nianke dla 8 miesiecznego dziecka ,czy to jeszcze za wczesnie...???
 
Ja pikole,W iedzialam ze najpierw mam was zapytac:wściekła/y:
No trudno narazie nic nie jest malemu po tym sma,ale nastenym razem kupie aptamil,tylko jeszcze mi powiedzcie jaki bo first to chyba za slaby jest dla mojego glodomorka:confused:
 
reklama
KRYCHA ja tez jestem jeszcze w domku pobolewa mnie podbrzusze spuchly mi nogi jeszcze bardziej MASAKRA i cos mi sie wydziela :tak:no zobaczymy co z tego bedzie!pozdrawiam i udanego weekendu zycze.KRYCHA a jesli chodzi o czekanie to chyba juz wiesz dlaczego tak sie wsciekalam jak juz do terminu dojdziesz to takie rozczarowanie ze szok:wściekła/y:a tu dalej niccc

Witam!!! Nawet znośną nockę dziś miałam, tylko strasznie krótką, bo zanim się położyliśmy spać to się prawie 1.00 w nocy zrobiła :baffled: i tylko gadaliśmy... Ja doskonale rozumiem, Sylwisko22, dlaczego tak bardzo Cię złości to czekanie, tylko w moim przypadku to bardziej dół niż złość :-(, ale postaram się to jakoś zmienić - może wybiorę się na jakieś zakupy i coś jeszcze znajdę dla Maleństwa, muszę tylko przejrzeć czego mi jeszcze brakuje :sorry2:... Niestety, musimy być bardziej wytrwałe :crazy: jakoś... W najgorszym wypadku w piątek powinnaś być już po porodzie, ja jeszcze dokładnie nie wiem, ale pewnie też długo już czekać nie będą! W każdym razie, Kobietko, damy radę!!!!!!!!!!!!!! Trzymaj się cieplutko i aktywnego spędzania czasu życzę ;-)!!! No i gorąco pozdrawiam resztę mamuś, buźka, pa :-)
 
Do góry