reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Gratulacje dla BEAKTY ja do h...(przepraszam za slownictwo)juz do konca zycia tak bede chodzic!!!nic sie nie dzieje nic kompletnie wasze maluszki juz beda wielkie a moje dalej w brzuchu bedzie siedziec!!!cholera juz nie wiem czym mam ja przyspieszyc!!!jestem zla!!!ja tez chce!!!:wściekła/y:pozdrawiam

Halo, halo!!! Ja przypominam, że też jeszcze jestem w ciąży :baffled:!!!! I coś mi się tak wydaje, Kochana, że z nas dwóch to Ty pójdziesz na pierwszy ogień, więc się tak nie złość, chyba nie chcesz w takim stanie witać Waszego Maleństwa, co? Na każdego przyjedzie pora - całe życie w ciąży się nie da chodzić ;-)!!! Głowa do góry i włącz pozytywne myślenie, może pomoże... :sorry2:
 
reklama
Halo, halo!!! Ja przypominam, że też jeszcze jestem w ciąży :baffled:!!!! I coś mi się tak wydaje, Kochana, że z nas dwóch to Ty pójdziesz na pierwszy ogień, więc się tak nie złość, chyba nie chcesz w takim stanie witać Waszego Maleństwa, co? Na każdego przyjedzie pora - całe życie w ciąży się nie da chodzić ;-)!!! Głowa do góry i włącz pozytywne myślenie, może pomoże... :sorry2:


wiem wiem pamietam juz mi troche przeszlo ale tak bardzo bym chciala ze chyba zwariuje!!!pozdrawiam
 
Dzien dobry:-)

Jeszcze raz gratki dla Beaty:tak:teraz to juz dziewczyny z gorki zaraz pojdzie nastepna:tak:.

A wogule to ja mam pytanko do Aine bo tylko ona ma chyba tu niemowlaka:confused:
chodzi mi o mleko modyfikowane tzn niewiem czy karmisz piersia,ale moze nie,.bo wczoraj kupilam mleko "sma white" i tak sie zastanawialam czy nie lepsze jest gold:confused:,a no i jak rozrabiam to mleko to np,.na 150ml mam wsypac 5 tych lyzeczek co tam sa w pudelku:confused:moze bedziessz mogla mi pomoc,jak nie to trudno;-)
 
Dzień doberek :sorry2:!!! I jak tu się wysypiać przed prorodem z takimi bólami :no:??? Żeby to chociaż jakieś skurcze były, a ja nawet nie wiem co to jest... Ani się ułożyć ani nic :crazy:... Ech, żeby ten poród szybko nastał, to przynajmniej nie będę się wysypiać z innego powodu, bo ten mi się już znudził :baffled:!!! Wiem, że troszkę marudzę, ale mężowi już za bardzo nie chcę truć, i tak Bidaczysko nie śpi przeze mnie w nocy, a Wy to przynajmniej mnie zrozumiecie :dry:... Nie pada, aż miło się przez okno patrzy, oby tak do końca dnia zostało!!! Spadywuję póki co, ale sie jeszcze ozwę:rolleyes2:, buźka ;-)
 
zauwazylam dziwna wydzieline!!!to chyba czop odchodzi wogule mialam nie spokojna noc mala tez raz fikolki fika raz spokoj oj ale sie ciesze moze cos sie ruszy!!!pozdrawiam
 
Dzien dobry:-)

Jeszcze raz gratki dla Beaty:tak:teraz to juz dziewczyny z gorki zaraz pojdzie nastepna:tak:.

A wogule to ja mam pytanko do Aine bo tylko ona ma chyba tu niemowlaka:confused:
chodzi mi o mleko modyfikowane tzn niewiem czy karmisz piersia,ale moze nie,.bo wczoraj kupilam mleko "sma white" i tak sie zastanawialam czy nie lepsze jest gold:confused:,a no i jak rozrabiam to mleko to np,.na 150ml mam wsypac 5 tych lyzeczek co tam sa w pudelku:confused:moze bedziessz mogla mi pomoc,jak nie to trudno;-)

A nie masz informacji na pudelku? Zazwyczaj na 1 oz jedna lyzeczka ta co w pudelku.Czyli 5 oz - 5 lyczeczek.
A tak na marginesie to ja wole Aptamil.Slyszalam ze SMA czesto powoduje zaparcia i kolki.Ale nie u kazdego dziecka musi tak byc oczywiscie.:-)Widzialam tez kiedys dawno temu jakies badania i Aptamil ma najwyzsza note.Wiec polecam.Ale jak juz kupilas to trudno .
 
Ostatnia edycja:
zauwazylam dziwna wydzieline!!!to chyba czop odchodzi wogule mialam nie spokojna noc mala tez raz fikolki fika raz spokoj oj ale sie ciesze moze cos sie ruszy!!!pozdrawiam

No widzisz, jednak coś się u Ciebie ruszyło :-D!!! Mówię Ci, że pierwsza wylądujesz na prordówce i to pewnie już bardzo niedługo - gorąco Ci tego życzę!!! A ja, no cóż, a ja jeszcze sobie chyba trochę pociążuję, bo co mam innego zrobić :confused:? Na siłę i tak niczego nie przyspieszę, chociaż może będę miała siłę i ochotę na przytulanki z mężem dziś wieczorkiem ;-), ale zobaczymy... No i nie ma pewności, że pomoże :baffled:... Miłego dnia dziewczynki...
 
reklama
czesc dziewczyny:-)
NIUNiA już odpowiadam-ja karmię mlekiem sprowadzanum z Polski paczką, Bebilon pepti, tutaj tego mleczka nie ma. Tak więc raczej Ci nic nie doradzę.No niestety mała ma alergię na białko mleka krowiego a żadne inne mleczka jej nie pomagały, także muszę sprowadzać.
A mój niemowlak to już niedługo będzie toddler hehe, we wrześniu kończy roczek.pozdrawiam:-)
 
Do góry