reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

:rofl2: staram się Gastone jak mogę, choć na chwilkę tu zerknąć, choć ciężko już mi troszkę, bo kręgosłup boli, ale nie na tyle żeby czasem tu coś naklepać :-p!!! Bardzo dziękuję za szczególne pozdrowienia i pozdrawiam oczywiście również i resztę mamuś też :tak:!!! Tak sobie myślę, że gdyby nie Wy, to pewnie gorzej znosiłabym tą końcówkę ciąży :sorry2:... Ja obiecuję, że po porodzie będę tu zaglądać i nie tylko po cenne rady od Was, doświadczonych, ale żeby też pomarudzić Wam czasem :-) :-) :-), a co!?! Trzymajcie się Laseczki, do później, pa :-D

Jejku jak ja sie nie moge doczekac.Uwielbiam ogladac zdjecia dzidziusiow ale nie tylko.Lubie bardzo ogladac szczesliwe mamusie, bo w zadnej innej sytuacji nie widzi sie ich tak promiennych i szczesliwych pomimo zmecznia i braku czasu dla siebie.:-)
 
reklama
Ja wrocilam niedawno ze szpitala i mam wizyte w nastepna srode czyli 3 wrzesnia o ile nic sie wczesniej nie wydarzy w co przestaje juz wierzyc...wtedy mnie zbadaja i ustala termin ewentualnego wywolania tez w przyszlym tygodniu czyli moze spotkam sie z Sylwisko :-)...no to by bylo na tyle:)
 
Kobietki ja tez was czytam na bieżąco ale jakos ostatnio mi czasu brakuje na pisanie,bo co zaczne to moj skarbek sie budzi:sorry2:

A teraz to smażę nalesniki i pisze :-),zeby nie bylo;-);-);-)

Ciezarowki wy to chyba do tych brzuszkow za bardzo sie przyzwyczailyscie ze zadna nie chce sie rozdwoic:confused:ale juz mi tu na porodowke:tak::tak::tak:
A wogule to namiary podac co chociasz napiszecie jakiegos smska jak by sie cos dzialo;-);-);-)

Krycha-Kacperek ma sie lepiej,odstawilam od piersi na 48h i widze poprawe,ale teraz leń stwierdzil ze z butelki pije sie lzej i do cyca tylko na spiaco daje sie przystawic:laugh2:cwaniak.W poniedzialek idziemy na krew i zobaczymy co wyjdzie:tak:

No to wpadne przy nastepnej wolnej chwili:rofl2::rofl2:

Do sklikania;-);-);-)
 
hej!
poczytuję Was na bieżąco, ale czasem nie mam czasu skrobnąć, bo mała terrorystka mi nie da heheh.
3majcie się i dużo słońca życzę:-)
 
Ja wrocilam niedawno ze szpitala i mam wizyte w nastepna srode czyli 3 wrzesnia o ile nic sie wczesniej nie wydarzy w co przestaje juz wierzyc...wtedy mnie zbadaja i ustala termin ewentualnego wywolania tez w przyszlym tygodniu czyli moze spotkam sie z Sylwisko :-)...no to by bylo na tyle:)


ja tez juz przestaje wierzyc ze cos sie wydarzy!fajnie by bylo gdybysmy sie spotkaly BEAKTA ale lepiej troche wczesniej;-)ja teraz nie mam czasu wpadac za czesto bo musze do woli nagadac sie z mamusia bo nie wiem kiedy znowu sie zobaczymy,a poza tym brata ciezko z neta sciagnac:tak:pozdrawiam was papapapapa
 
woooooooooolne :)
mam 2 dni wolnego, w sobote pracuje oczywiscie do 22 a mam imprezke u znajomych ... wrrrr, jednak sama chcialam na wieczorki robic, musze sie przyzwyczaic, na razie spoko mamy bo ludzi mało ale pracy wcale mało nie mamy, az si eboje jaki zapiernicz bedzie jak studenci zaczna przylazic ....

jutro z Filipem musze do lekarza bo go cos na buzi wysypalo kurde nooo, do tego polozna dzisiaj dzwonila mam sie jutro u niej z mlodszym pokazac ... co to ja jeszcze musze? ach na badanie wzroku isc sie umowic, no piekny "wolny"dzien mi sie szykuje ...

Ciezaroweczki spokojnie, ja wiem ze latwo mi tak pisac, nie tak dawno (łooo matko toż to prawie dwa lata temu!) sama meczylam sie z koncowka i marzylam o rozdwojeniu ale ja mialam potworne komplikacje wiec chcialam miec malucha po prostu po tej stronie brzucha ... i tak musieli go przed terminem wywolywac ...
zycze duuzo spokoju i odpoczynku (o rozdwojeniu nie wspominam bo samo przyjdzie jak bedzie na to pora)


Gastone ja tez uwielbiam takie kruszynki malunie, kolezanka ma noworodka w domku i napatrzec sie na te słodyczke nie mozna, cudne takie malunie szczescie :)

Krycha rob sobie czesto ciepłe kąpiele to troche pomoze przy bólach pleców, tylko nei za gorące bo mozesz zaszkodzic ...

Sylwisko no popatrz moze nie bedzie tak zle, neisttey co lekarz to diagnoza ale lepiej zebys zadnej cukrzycy nie miala :)

aine nie pisz no ze masz terroryztke w domku, przeciez to aniołek sliczny :)

niunia szkoda ze mały od cyca sie odwraca, chcialabys zeby jadl wiecej butli czy cyca? jesli przechodzisz na butle uwazaj zeby Ci sie zastoje nie porobily bo piersi musza sie przyzwyczaic do mniejszych ilosci mleczka, moze szałwie sobie kup do picia, zmniejsza laktacje



powymadrzalam sie wiec spadam sobie, oby jutro pogoda byla to bym dzieciaki do parku zabrala, spodobal im sie ten nowy plac zabaw kolo nas :)

milej nocki
 
acha Gastone co do nocnika, moze to nie jego czas, moj starszak nei chcial usiasc na nocnik az do 23miesiaca zycia, a wtedy zalapal raz dwa i po 10 dniach chodzil bez pieluchy, teraz Dawidek za to nie wie co to nocnik, no dobra wie i nawet wie co sie na niego robi, czasem krzyczy ze chce siusiu ale nie robi (fajna zabawa nei ma co) ale ogolnie lenistwo mamusi i dziecko nie jest wysadzane regularnie

Filipowi po prostu zdjelam pieluche i ganial z golym tylkiem po domu, co 10-15 minut pytalam czy chce siusiu pokazujac nocnik, proponowalam ze usiadzie i niech zrobi i tak do skutku, nocnik stal na srodku pokoju i czasem sam siadal :) pierwsze kilka dni zalamka, raz do nocnika raz na podloge a nagle zakumal i bylo cacy :)

powodzenia w odpieluchowywaniu, musze zaczac myslec o tym
 
Filpi jak dla mnie to on moze tylko czasami brac cyca bo widze ze mu żółtaczka schodzi,a zastoje mi nie grożą bo za wiele mleka juz nie zostalo:no:i nawet jak bym chciala zeby maly bral cyca to sie nie naje samym:sorry2:.

A wogule to dziendobry:-):-):-)

Ide karmic glodomorka:tak::-p:rofl2:
 
Czesc kobietki.Przywitam sie poki moge bo net mi dzis szwankuje.
Filipi moj Masiek jest uparciuchem i strasznie przekornym dzieckie.Polega to na tym, ze jak mamam cos chce to znaczy ze on tego nie zrobi.A jak zrobi to raz zeby pokazac ze umie i na tym sie konczy.Eh macierzynstwo to ciezka praca.
Pogoda ciulowa nic tylko spac i chyba tak dzisiaj zrobie.Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry