reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
i ja sie witam!
Olivca mysle,ze Slicznadziewczyna nie zamierzala nic zlego napisac!co wiecej ysle ze nic takiego nie napisala!
to ze polskojezyczna strona daje ciala to przeciez nie nasza wina!a kazdy szuka potwierdzenia plotek!!!
Aga fakt slonnko zniknelo, a ja musze dupe do centrum ruszyc i to autobusem!!!
moze ktoras z mamusiek wie gdzie teraz naleze do health office?
milego dzionka zycze
 
Hej!!!! Jak mi się wyra nie chciało wstawać, ło matko, dawno tak nie miałam :eek:...

Dziewczyny, a dokładniej mamusie - ciężarówki, piszę najpierw tutaj, bo może któraś się skusi - mam do sprzedania leżaczek z Fisher - Prica (taki, co to na każdej imprezie na zdjęciach widnieje :rofl2:) za 40 euro! Myśleliśmy z mężem, że dłużej posłuży naszej Pyzie, ale niestety jest za ruchliwa do niego i koniecznie chce "sekuku" zrobić, więc uprzedzając wypadki z leżaczkiem w roli głowej musimy się go pozbyć - chce któraś, bo jak nie, to wystawiam na ogłoszeniowym wątku :-p


Megan234, jak masz ochotę to zaglądaj :-)

Udanego dnia Wam życzę, narka ;-)

A tu foty tego leżaczka (w razie w)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc:rofl2:
Ja dzisiaj tez w domku poza malutkim wypadem do crescent, jakby więc któraś mama wybierała się w tamtą stronę na spacer to chętnie potowarzyszę:tak:
Megan, a czytałaś posty tej ślicznej na mamach z irlandii? te same tylko wielkimi czerwonymi literami z WYKRZYKNIKAMI!!!!!! Więc sorry ale bardzo nie lubię jak ktoś do mnie wrzeszczy:-D
 
reklama
hej Laseczki !!!!!!!!!!!!
Bozenka smialo mozesz skladac juz te zamowienie :) i jak ktoras jeszcze cos chce to piszcie to bede miala wczesniej przygotowane w razie czego..... bo moj to by sie nie polapal hihihih a tak bedzie mila napisane wszystko jakby co ??
Milego dzinka :):tak:
 
Do góry