reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Bry!!! Nie wypowiem się na temat dzisiejszej pogody, bo nie ma o czym :confused:... Jest do kitu i chyba nikt nie będzie się ze mną spierał... A co z Wami sie stało? Czemu tu tak cichutko :baffled:? Aż dziwne :szok:... Byłam wczoraj na długim spacerku, ale nie przyniosło to żadnych efetków, miłe chwile z mężem, herbata malinowa w dużych ilościach ani cieplusia kąpiel też nie. Chyba muszę się pogodzić z faktem, że nasz Szkrab postawi na swoim i wyjdzie kiedy uzna za stosowne, a szkoda... Wiem, że mam jeszcze troszkę czasu, ale, hm, cierpliwości już mniej!!! Widzę, jednak, że każda ciężarówa tak ma w tych ostatnich dniach, więc to raczej nic dziwnego :-p!!! A jak Wasze dzisiejsze samopoczucie? Jak Wam minął weekend? Mi przeminął tak szybko, że teraz to już czekam na następny ;-)... Udanego dnia, pozdrawiam, pa :-)
 
reklama
Czesc dziewczynkiNo ja na temat pogody tez sie nie wypowiem bo to koszmar.Nawet smieci mi sie nie chce wyrzucic (a wystarczy tylko okno otworzyc)brrrrrrr
U nas weekend minal szybko.Maz pracowal w sobote do 11 wieczorem wiec byllismy z Mankiem sami.Wczoraj male zakupy (heheh zaszalalam i wydalam na ciuszki malego ponad stowke ale takie ladne ciuchy byly w Peneys) no a dzis maz zrobila sobie wolne bo nie chce mus ei w taka pogode siedziec w robocie i narazie odpoczywamy.Ale jak maly pojdze spac to czekaja mnie porzadki na strychu bo tyle sie tam nazbieralo ze normalnie chyba kontener zamowie hihi.Cos mnie sie wydaje ze dwie dziewuszki sie rozpakowaly.Ola i moze Sylwisko22? Kto wie moze i Beata tez? Krycha sie melduje a reszta zaniedbuje i daje do myslenia.Pozdrawiam was.Milego dzionka pomimo pogody.
 
witam,pogoda dzis rzeczywiscie okropna...ale ja nie musze wychodzić z domku:) moj synuś znowu na wakacjach u cioci...wiec sobie leniu****e!weekend jak zawsze za krótki ale na szczescie za kilka dni nastepny!ja tez gastone bylam wczoraj na zakupach i tez obkupilam malego i tez w peneys ;) super sa tam ciuchy dla maluchow!pozdrawiam papa
 
Czesc kobietki,dotarlam wreszcie do was:-)

Ale co ja tu widze czyzby nasze ciezarowki.....nie bede zapeszac;-);-);-)

Krycha to nie cherbata malinowa tylko z lisci malin:tak:

Pogoda u nas nawet ladna ale wieje ze leb moze urwac:sorry2:
 
czesc dziewczynki ja dalej jajko z niespodzianka;-)!!!mamusia przyleciala wiec nie mam czasu wpadac!!!od 3 dni jakies skurczyki sa i bole krzyza ale nic poza tym!!!Ola juz chyba po...tak mysle.ja mam nadzieje ze tez juz na dniach...pozdrawiam was wszystkie a pogoda...no coz:-(milego popoludnia
 
Krycha to nie cherbata malinowa tylko z lisci malin:tak:

Hahahaha... to sobie mogę pić :-p!!! Dzięki za info ;-)! Tak kontrolnie wpadłam zobaczyć co i jak... Ależ mi się spać chce, okropna pogoda :angry:, a nie umiem spać w dzień :crazy: i lipa... No to leże cały czas i leże, ale ileż można??? Od tego leżenia na 100% szybciej nie urodzę :dry:!!! Co by tu zrobić??? Chyba pójdę się położyć :baffled:, a potem na spacerek po męża, w deszczu :-(... Buziaki, pa :sorry2:
 
hej dziewczyny:-)
przeklnę sobie, ale normalnie już ku..icy dostaje od tego siedzenie w domu!!!! sama z dzieckiem, zwariować można. I jeszcze ta pogoda, nawet na spacer z małą nie mogę wyjść , bo ona ściąga folię z wózka, a poza tym ostatnio nawet jak nie pada, to spacery to istna męka-mała przekręca się do tyłu i przez budę wychodzi z wózka!! mimo że jest przypięta pasami. Wtedy muszę ją brać na ręce, bo mi kwęka.Jedną ręką dźwigam Natalkę, drugą pcham ciężki wózek, aż mi się żylaki porobiły.
A sobie ponarzekałam, a co:-p
pozdrówki dla wszystkich. aaaa, i fajnie, że się coraz więcej Was pojawia u mnie na nk:-)
 
dziewczynki mialyscie racje Olaaa89 juz po wszystkim!ma slodkiego synka Alanka i szczesliwa bardzo.mowi ze nie ma sie czego bac!!!a zreszta pochwali sie sama pewnie jak znajdzie troszke czasu.ja dalej 2w1 cholerka!pozdrawiam
 
reklama
hej dziewczyny:-)
przeklnę sobie, ale normalnie już ku..icy dostaje od tego siedzenie w domu!!!! sama z dzieckiem, zwariować można. I jeszcze ta pogoda, nawet na spacer z małą nie mogę wyjść , bo ona ściąga folię z wózka, a poza tym ostatnio nawet jak nie pada, to spacery to istna męka-mała przekręca się do tyłu i przez budę wychodzi z wózka!! mimo że jest przypięta pasami. Wtedy muszę ją brać na ręce, bo mi kwęka.Jedną ręką dźwigam Natalkę, drugą pcham ciężki wózek, aż mi się żylaki porobiły.
A sobie ponarzekałam, a co:-p
pozdrówki dla wszystkich. aaaa, i fajnie, że się coraz więcej Was pojawia u mnie na nk:-)

Normalnie jakbym siebie sluchala hahaha. Aine ja mam identycznie z moim Maxem, ale ja go nie dzwigam bo bym kaleka byl;a hih za ciezki juz.hihi
Pozdrawiam i z nieciierpliwoscia czekam az Ola pochwali sie bobaskiem.AAA noo to moze sie nie pomyilakam co do Beaty? hmmmjak do jutra sie nie pojawi to sie dowiem.
 
Do góry