reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Jestem,jestem,...net mi szwankuje;-). Ja juz tak bede do konca zycia w tej ciazy chodzic:wściekła/y:. Pogoda do kitu ze szok. Najchetniej to by czlowiek nigdzie nie wychodzil a jak slysze teksty znajomych naokolo"a ty jeszcze nie urodzilas!?" to mnie normalnie roznosi:wściekła/y::-)...uff...ale teraz jestem madra a przychodzi co do czego to sama tez tak mowie do innych wiec spoko:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczynki mialyscie racje Olaaa89 juz po wszystkim!ma slodkiego synka Alanka i szczesliwa bardzo.mowi ze nie ma sie czego bac!!!a zreszta pochwali sie sama pewnie jak znajdzie troszke czasu.ja dalej 2w1 cholerka!pozdrawiam

Witam :-)!!! No, to super, że Olaaa89 jest już po porodzie, ta końcówka jest strasznie męcząca :szok: i mało przyjemna :no:!!! Gratulujemy i czekamy na jakieś wieści ;-)... Sylwisko22, powodzenia dziś w szpitalu (bo z tego co pamiętam masz dziś wizytę, nie?), może już w nim zostaniesz :-p... Ja idę jutro się wystać, ciekawe co mi interesującego powiedzą! Najchętniej to zostałabym już na porodówce, ale to nie ode mnie zależy niestety :dry:... Chyba muszę poważnie sobie porozmawiać z tym moim Szczęściem :baffled:, może to coś da! Spadam, ale mimo pogody miłego dnia życzę a ciążówą dodatkowo jeszcze cierpliwości :tak:!!! Pozdrawiam, buziaki :-D
 
hej dziewczynki...pozdrawiam serdecznie...mam nadziejej nie za kilka miesiecy ja bede czekac na rozpakowanie hehehe...jesli wszystko sie uda....och chcialabym.....synka...ech....jak na razie starania w toku...bede testowac za jakies 2 tygodnie....hihihi...jakby cos napewno sie dowiecie...pozdrawiam i zycze szybkiego rozpakowania co niektorym ....
 
Sylwisko22, powodzenia dziś w szpitalu (bo z tego co pamiętam masz dziś wizytę, nie?), może już w nim zostaniesz :-p


Ja po wizycie inny lekarz co innego mowil nie mam zadnej cukrzycy zrobil scan i mowi ze wedlug niego dziecko jest normalnych rozmiarow wszystko ok.we wtorek kolejna wizyta no chyba ze cos sie wczesniej wydarzy a jesli dalej nic to w piatek na 14 z torba(nastepny piatek)pozdrawiam was serdecznie
 
Dzień dobry!!!! Kurcze, a co się z Wami stało??? Jakoś tu tak pustawo :szok:... Byłam dziś w szpitalu, na wizycie - tylko lekarz. Pani doktor mnie wyściskała :dry:(mało przyjemne) , zmierzyła Maleństwo (ma 35 cm) i powiedziała, że przez to, że mam już takie bóle w nocy i w ciągu dnia to narodziny mogą być w najbliższym czasie, hihi, i może wzięłabym to sobie bardzo do serca gdyby nie fakt, że znów wylądowałam u jakiegoś innego lekarza :sorry2:... No nic, w każdym razie wstępnie jesteśmy umówieni na kolejną wizytę za tydzień, no chyba, że do tego czasu się coś ruszy :-p, oby!!! No, to tak to u mnie wygląda ;-)! Sylwisko22, a ja myślałam, że już zostaniesz w tym szpitalu, wiem jak bardzo na to czekasz :tak:... Beakta, a jak u Ciebie? Wiesz już coś konkretniejszego? Gastone, zakopałaś się na tym strychu :-D? Coś tak jakoś zniknęłaś... Aga_irlandia, trzymamy kciuki i życzę Ci żebyś jak najszybciej też się nie mogła doczekać "rozpakowania" jak my teraz :laugh2:!!! Aine, dziś chyba już udało Wam się wybrać na spacerek? W prawdzie pogoda nie bardzo, ale przynajmniej nie pada, szkoda tylko, że wieje :baffled:... Filpi, jak nowe miejsce pracy? Dobrze, że masz teraz bliżej, zawsze to więcej czasu dla siebie :rofl2: i dla rodzinki!!! Kaja_respect, jak samopoczucie? Dzięki szwagierce masz przedsmak "posiadania" Maluszka w domku ;-), choć to dla Ciebie i tak nic nowego :-)! Niunia12a, jak tam Twój Kacperek? Lepiej sie już czuje?
Idem już sobie, bo tak jakoś samotnie się dziś tu czuję :sorry2:... A tak poważnie to idę w końcu zrobić coś do jedzenia, bo chyba Maleństwo się domaga ;-), udanego dnia, buziaki, pa
 
Jeeeestam.Co do porzadku na strych to znow hih zostawilam na potem.Zimno jakos mi bylo a na strychu tez nie za cieplo wiec znow lipa.U nas dzien jak zwykle.Bylam dzis w play house z maluchem.Wyskakal sie, wybawil i pojadl ihh.Trafilam na jakas kweste czy cos takiego.Byl taki tlok ze wlasnego dziecka nie moglam znalezc.Klauny chodzily na szczudlach,bylo losowanie nagrod (jak zwykle nic nie wygralam), no i bylo mnostwo jedzenia dla dzieciakow (oj moj niejadek do niedawna zajadal kurczaki z ziemniaczkami i zagryzal ciastkiem a w rekach trzymal zelki.Hahaha dobre.Marzylam o tym zeby tak wcinal i nareszcie po 18 miesiacch meki i stresu udalo sie.Teraz mam kolejny zgryz heheh nocnik.Ni ciula.Sadzam isadzam, a on wie ze to do siusiania bo przeciez wysiusial sie kilka razy a teraz cwaniak siada dotyka pupa kibelka i obowiazek spelniony, czego chcesz matka? Ehh dziewuszki (te zapakowane) tez was to czeka.No nic nie zanudzam Pozdrowka szczegolnie dla ciebie Krycha po regularnie tu zagladasz.AAAA i te zapakowane obiecac mi tu ze bedziecie zdawac relacje i zagladac tu jak bedziecie mialy juz swoje pociechy.Papatki
 
:rofl2: staram się Gastone jak mogę, choć na chwilkę tu zerknąć, choć ciężko już mi troszkę, bo kręgosłup boli, ale nie na tyle żeby czasem tu coś naklepać :-p!!! Bardzo dziękuję za szczególne pozdrowienia i pozdrawiam oczywiście również i resztę mamuś też :tak:!!! Tak sobie myślę, że gdyby nie Wy, to pewnie gorzej znosiłabym tą końcówkę ciąży :sorry2:... Ja obiecuję, że po porodzie będę tu zaglądać i nie tylko po cenne rady od Was, doświadczonych, ale żeby też pomarudzić Wam czasem :-) :-) :-), a co!?! Trzymajcie się Laseczki, do później, pa :-D
 
reklama
ja tez tu zagladam choc moze nie tak czesto ale zawsze to cos hehehhe....udzielam sie bardziej gdzie indziej.....no dziewczyneczki trzymam kciuki...ciekawe ktora teraz pierwsza sie rozpakuje heheheh....pozdrowionka
 
Do góry