reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
:tak: i ja ciągle jestem:) padłam po spotkaniu a teraz co tu robić... mojego jakoś dziwnie smsem wezwali na chwilowy dyżur i coś mi się to w ogóle nie podoba, od kiedy to smsem wzywa się do pracy a jeszcze w piątek o 11tej... ach:no::crazy: coś się bardzo podejrzana zaczynam robić
 
Olivca nastepnym razem go sledz :-D:-D:-D a ja jeszcze na nogach...... choc juz prawie padam.... szaraz ide sobie kompiel zrobic i chyba tez lulu bo pozniej pol dnia przesypiam hehehhe ojjj juz niedlugo stety lub niestety mi sie to skonczy..... chyba ze mojemu dorobimy jakiegos cycusia bo ja mam zamiar piersia karmic i co na mnie wypada wstawanie nocne i kazde zreszta wstawanie hehehehe moze rzeczywiscie butla to dobry pomysl hehhehe bede sciagac do butli i juz nie bede musiala wstawac... TO JEST MYSL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
o właśńie kąpiel, taka w piance, Ty Justyś to jesteś;))

Olivca nastepnym razem go sledz :-D:-D:-D
Ale ja jestem głupia:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:i najgorsze nie wiem skąd to się bierze, ciążowe hormony? Wrócił, zmęczony, wybrudzony, wkurzony, a na dodatek za chwilę dzwonili że jkichś papierów nie podpisał i coś jeszcze spytać ale pojedzie już jutro. A ja czuję się tak źle że takie myśli miłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Tak to jest jak kobietka ma za dużo czasu...i się gupotami zaczyna zajmować. Idę do książki jednak to lepsze:sorry:Dobrej nocki śpioszki w objęciach ukochanych, oj nie doceniamy czasem tego co mamy:tak:;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej, hej :-p!!! My już nie śpimy, dziecko jakoś dziwnie szybko się wyspało, oj...

Olivca, zdjęcie Antosi Beakta wkleiła tutaj, tylko musisz odgrzebać sobie! A ta nadwrażliwość to raczej hormony :sorry:... Bardzo dziękuje za zdjęcia ;-)!!!! Megan234, jak się dziś szujesz Maleńka??? Justysia21, nie czekaj na próbę z butlą za długo, bo rzeczywiście wszystkie nocne karmienia spadną na Ciebie :baffled:!!! Chociaż mój mąż mówi, że jak ja wstaję do Pyzy to on też nie śpi, ale jakoś mi się w to wierzyć nie chce!!!! Aine, pytałaś gdzie można zobaczyć fotki z naszych spotkań i nie wiem czy Ci ktoś napisał - jest taki wątek Galeria, ale, kurczaki, on jest zamknięty, ale jeśli wszystkie mamusie się zgodzą to zawsze można Ci na @ wysłać :tak:...

Nie pada, więc dzień zapowiada się miło :sorry:, zmykam na herbatkę i pooglądam z Pyzą Krecika, narka Laseczki :-)
 
cześć dziewuszki!!
Krycha dzisiaj póki co jest lepiej ale dopiero co oko otworzylam wiec nie wiem co przyniesie dzien!! @ dzien 16!
Bozenko ja Cię strasznie przepraszam,ale jak mój Ksiąze wychodzil do pracy ja sie polozylam i wstalam o 15.30!!tak sie zle czulam!!
poszlam na cresent po mleko i jak wrocilam to byl koniec nawet kubka nie moglam podniesc!!
ide sie kapac bo wczoraj nie zdolalam!!!!
ja tez zapraszam do mnie na nowe wloscia tylko dajcie zznac kiedy Wam pasuje!!
milego dzionka uciekam
 
cześć dziewuszki!!
Krycha dzisiaj póki co jest lepiej ale dopiero co oko otworzylam wiec nie wiem co przyniesie dzien!! @ dzien 16!

Uważaj na siebie Kobieto!!! 16 dzień... Strasznie długo!!!!!!!!!!! :-(

Beakta, zapomniałam napisać, jeszcze w Mothercare możesz znaleźć cos dla takich maleństw, bo są i rozmiary early baby i new baby!!!

Ale śpiochy, no :-p:-p:-p!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
BOŻENKO wielkie dzięki było supper:tak:jejku fajnie jest tak się spotkać i naładować akumulatory:))Już się nie moge doczekać piątku ;-)naprawde serdecznie zapraszam:))musze zrobić coś pysznego haha:-DBEATKO Antosia jest prześliczna:)już sie nie moge doczekać swojego dzidziczka:)))) Alex nie ma sprawy możemy wpaść ja jestem zaaaa:tak:A może i TY da:tak:łabyś rade wpaść do nas w piątek ??zainteresowane dziewczyny moge z centrum odebrać;-)i nie ma wytłumaczenia:)GASTON CIEBIE TEŻ TO SIE TYCZY:-)Pochwalisz się swoim mówiącym synkiem :tak:może się pobawią z moim bo chyba są w podobnym wieku:))) Także nie ma wymówek bo dla chcącego nic trudnego:-D
hehe niestety olejna wymowka , moi rodzice wyjezdzaja w soote wiec musze spedzic z nimi czas.
hej to może faktycznie w przyszłym tygodniu pojedziemy do Alex, bo u niej jeszcze nie byłyśmy a u Cieboe Martunia będziemy drugi raz więc moze tak żeby nikogo nie faworyzować co?:sorry:
Beakta ja też widziałam w tesco na early baby i to takie malusie body że hej, a z pampersa na noworodki te żółte pieluszki mają też rozmiary i są przedziały 1(2-5), 2(3-6) i 3(4-7) więc spokojnie ta jedyneczka powinna pasować.:happy:

W mother care te sa ciuszki dla takich maluszkow, a pamprsy 1 niestety beda za duze na poczatku.U nas maly mial 2380 i aie topil w pieluchach.ale inych chyba nie ma, jeszce nikt chyba takowych nie wymyslil, a szkoda bo wczesnieczkow i malusich dzieci rodzi sie coraz wiecej.
 
Do góry