reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

BOŻENKO wielkie dzięki było supper:tak:jejku fajnie jest tak się spotkać i naładować akumulatory:))Już się nie moge doczekać piątku ;-)naprawde serdecznie zapraszam:))musze zrobić coś pysznego haha:-DBEATKO Antosia jest prześliczna:)już sie nie moge doczekać swojego dzidziczka:)))) Alex nie ma sprawy możemy wpaść ja jestem zaaaa:tak:A może i TY da:tak:łabyś rade wpaść do nas w piątek ??zainteresowane dziewczyny moge z centrum odebrać;-)i nie ma wytłumaczenia:)GASTON CIEBIE TEŻ TO SIE TYCZY:-)Pochwalisz się swoim mówiącym synkiem :tak:może się pobawią z moim bo chyba są w podobnym wieku:))) Także nie ma wymówek bo dla chcącego nic trudnego:-D
 
reklama
pospacerowaliśmy, fajna pogoda , taka miła cisza:-)

dziewczynki uwielbiam te nasze pogaduszki, i cieszę się, że przyjechałyście i że następne spotkanko w planach:tak:
i jeszcze bardziej czekam na wasze dzieciątka, justysia pierwsza się rozsypie-- masz nas na głowie czy tego chcesz, czy nie;-) racja babki:confused:
a później następne mamuśki:-D:-D:-D
megan a ty przez Dublin do mnie jechałaś?;-):-D:-D:-D gdzieś się urwała?:eek::-D
 
A moja połowica dzisiaj wcześniej pracy przyjechała i chyba taki szczęśliwy że weekend i z rodzinką w domciu bo odpędzić go od siebie nie moge haah:-D pry nim to czasami się czuje jakbym miała znowu 17 latek;-) UWIELBIAM WEEKENDY :-) a Mareczek też już wesolutki więc chyba rączka go nie boli:-) ale mi i tak smutno bo to przeze mnie cierpi moje maleństwo:-(
 
No zobacz Gosia jak sie maly rozgadal ale po swojemu tez fajnie mu wychodzilo. Jeszcze bedziesz miala dosc jego gadulstwa :-)...
....to ja tez sie pochwale ze moje dziecko sie zaczelo przekrecac i na brzuch i na plecy ....jesu a ja myslalam ze to juz nigdy nie nastapi....ladny lenich z niego:tak:....w jego wieku to niektore dzieci juz ostro zasuwaja na czworaka albo i lepiej ale widze ze tez coraz dluzej siedzi bez podparcia wiec u niego to wyglada tak ze , dlugo, dlugo nic a jak zacznie robic postepy to pewnie wszystko naraz...ale zebow jak nie ma tak nie ma
 
No zobacz Gosia jak sie maly rozgadal ale po swojemu tez fajnie mu wychodzilo. Jeszcze bedziesz miala dosc jego gadulstwa :-)...
....to ja tez sie pochwale ze moje dziecko sie zaczelo przekrecac i na brzuch i na plecy ....jesu a ja myslalam ze to juz nigdy nie nastapi....ladny lenich z niego:tak:....w jego wieku to niektore dzieci juz ostro zasuwaja na czworaka albo i lepiej ale widze ze tez coraz dluzej siedzi bez podparcia wiec u niego to wyglada tak ze , dlugo, dlugo nic a jak zacznie robic postepy to pewnie wszystko naraz...ale zebow jak nie ma tak nie ma[/QUOTE Mi też dużo frajdy sprawiało jak dzieci robiły postępy także wiem co czujesz :tak:Marek raczkował bardzo szybko ale dlatego chodzić zaczoł jak miał 16 miesięcy wygodniej było na kolankach:) A zębiska wyszły mu dopiero jak miał rok :-Dale mam nadzieje że dłużej zdrowe będą ;-)
 
Ostatnia edycja:
w tesco z cheroke i w nexcie sa takie malutkie na erly baby ale nie wiem czy i te nie beda za duze jak ja sobie jedne kupilam na wszelki wypadek to mi sie wydawalo ze az takie malutkie to dziecko byc nie moze no ale nie wiem
mozesz pojechac i sprawdzic

a co do pampersow to wiem ze te z hugisy sa troche mniejsze od pampersow bo ostatnio jak pakowalam walizke do szpitala to otwozylam 2 paczki i tych i tych i tak po kilka wzielam z obu no i te hugisy byly mniejsze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja sie zgadzam z Justysią21, i co do ciuszków i co do pampersów ;-)!!!

Zmykam już spać, więc słodkich snów Wam życzę, do jutra, buźka :sorry:
 
reklama
hej to może faktycznie w przyszłym tygodniu pojedziemy do Alex, bo u niej jeszcze nie byłyśmy a u Cieboe Martunia będziemy drugi raz więc moze tak żeby nikogo nie faworyzować co?:sorry:
Beakta ja też widziałam w tesco na early baby i to takie malusie body że hej, a z pampersa na noworodki te żółte pieluszki mają też rozmiary i są przedziały 1(2-5), 2(3-6) i 3(4-7) więc spokojnie ta jedyneczka powinna pasować.:happy:
 
Do góry