reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no to juz wiecie ze jestesmy juz po...:-DJula wlasnie wyjada kukurydze z dywanu:baffled:Fajnie bylo,a za tydzien spotkanko w Marty:-)
Aine a ty jak tylko bedziesz w Limerick u Agi na odwiedzinach to mam nadzieje ze dasz znac my przyjedziemy cala banda do Agi :-DDobra narka dziewuszki ide gary myc:zawstydzona/y:
 
reklama
ojej, fajniutko się spotkać ale nie wiem czy to kawusiowanie mi na zdrowie wyjdzie bo zamiast robienia obiadku leżę na kanapie jak typowy L i nie mogę się ruszać po smakowitym jabłeczniku i sałatce Gosi, chyba dźwig będę musiała zamówić, żeby się w końcu ruszyć:tak: Super było, zdjątka dojdą do galerii. Ale ja się lubię tak spotykać dziewczynki.... :-)
 
Aine[/B] a ty jak tylko bedziesz w Limerick u Agi na odwiedzinach to mam nadzieje ze dasz znac my przyjedziemy cala banda do Agi :-D

a Aga o tym wie?hihih:-D


ahaaa, dziewczyny, a gdzie można sobie te zdjecia z Waszych nalotów obejrzeć?? ja chyba czasem mam kło[poty z dopasowaniem nicka do osoby:-D
 
dziękuję wam dziewuszki za miłe spotkanko, musicie częściej wpadać do mnie:tak::tak:
któraś zostawiła katalogi

Antośka prześliczna i tłuściutka,:-D:-D

my chyba się przejdziemy jeszcze na spacerek tymczasem pa
 
Alexx to nie tak ze nie chcemy:-)Faktycznie glupio to wyglada i trzeba Cie odwiedzic,jakos tak nie umiemy sie zorganizowac.Wiesz ja niezmotoryzowana jestem wiec musze sie dostosowac do dziewczat.A ty masz samochod?
 
reklama
Do góry