reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a ja zrobilam już sałatkę na jutro i mi nie wyszła (chyba) :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!!!!!!!!!!!! Jeszcze jutro sprawdzę jak smakuje, bo musi troszkę naciągnąć smaku, ale jak będzie do D to suchy prowiant mi zostanie!!! Dobrze, że jeszcze się nie dietujecie wszystkie, ale jestem wściekła jak nie wiem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!!! I czemu nie wyszła, przecież ja jeszcze bez okresu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ech......


Krycha salatka nie wyszla bo ja mam @ a przeciez bylam u |Ciebie przelotem!|!
swoja droga to moj @ trwa juz 14 dni i jest obfity jak cholera!tak mialam po poronieniu\!!!!ale jakos z dala od tutejszych lekarzy hehehe
 
hej jestem... o rany trocę do nadrobienia miałam.
Oczywiście że jade jutro do Bożenki ale do 12tej 30 muszę warować na jakiś ważny polecony:zawstydzona/y:. Nie odzywałam się bo najpierw byliśmy cały dzień na wyjeździe, prawię się spóźniliśmy na to spotkanie bo ciągle kazałam się zatrzymywac na pii, a znowu zabraliśmy w drogę powrotną jakiegoś kolegę i tak mi się niewygodnie siedziało, że czułam chyba moje wszystkie wnętrznośći, byłam sama zła na siebie że zgodziłam się na taki długi wyjazd bo już się na to nie nadaję:baffled:jak stara babcia się czuję. Padłam jak kawka wczoraj, zaczęłam was czytać ale ponoć zasnęłam nad laptopikiem, no i od środka ocy się zaczęło, a to jakiś slajd przeskakuje, a to drukarka nie działa:szok:o rany oczy na zapałkach miałam a moje Słońce to chyba nigdy nie spi, a z samego rana znowu musiałam pędzić do centrum i załatwiać, czekać w kolejkach, potem szybki obiad,jak już myślałam że wreszcie relaksik to tel, i zaczęło się szukanie jakiegoś głupiego palmtopa czy coś pda, a ja o tym zielonego pojęcia nie mam:eek::crazy: Ja nie znoszę robić niczego na ostatnią chwilę i nigdy sie do tego nie przyzwyczaję a moje kochanie żyje tak wyluzowany że nie ma szans poplanować...:nerd: Oj nie wiem jak to przetrwamy na domiar z moją śpiączką. Wysiadam
Dobrze,że jutro kawka to się człowiek rozerwie wreszcie, bo jak tu się nie stresować...
Mrs.Marple dzięuję za namiary, myślę, ze trafimy, Cytrus i Martuanna jak jedziemy? Możemy moim autkiem ale weźmy foteliki dla dzieci tym razem bo to poza Limerick;-)
 
ech a ja dziewczyny chyba na jakis czas odpoczne od forum.Napawde czuje sie tutraj ostatnio obco.Pochwalilam sie ze moje dziecko zaczyna mowic i siusiac i nikt sie nie cieszy ze mna i jest i smutno.o! do zobczenia!
 
ech a ja dziewczyny chyba na jakis czas odpoczne od forum.Napawde czuje sie tutraj ostatnio obco.Pochwalilam sie ze moje dziecko zaczyna mowic i siusiac i nikt sie nie cieszy ze mna i jest i smutno.o! do zobczenia!

Gastone, wypowiem się za siebie, choć pewnie nie jedna mnie tu poprze - jestem bardzo dumna z postępów Twojego synusia i życzę Ci wytrwałości w doskonaleniu ich :tak::tak::tak::tak::tak::tak:!!!!!!!!! I nie marudź, że czujesz wyobcowana, ja nic wcześniej nie pisałam, bo myślałam, że Ty dalej czasu nie masz tu zaglądać, bo gościsz rodziców, więc po co stukać w starych postach pochwały jak można wtedy, kiedy przeczytasz na pewno?!!! Nie rozklejać się tu nam proszę i żadnego odpoczynku ;-)!!!!!!! Mamy się zatęsknić?????????

Olivca, Ty się już w dalekie podróże nie wybieraj - musisz na siebie teraz uważać i dbać o siebie i Maleństwo!!!!!!!

A co do sałatki, to zobaczę jaki efekt będzie jutro :eek:! Mówisz, Megan234, że to przez Twoją @????? Hmm... Ciekawa teoria, ciekawa :-p!!! Zobaczymy jak to jutro będzie, coś wymyślę :sorry:

Nic to zmykam położyć Pyzę i się również!!! Dobranoc mamusie :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
EEE tam Gastone nie narzekaj;-)Gratuluje sukcesow!
Olivca dogadaj sie z Marta ja sie dostosuje,a fotelik faktycznie wezme i nawet byloby dobrze jakby ktoras z was(ta ktorej autkiem bedziemy jechac)podjechala do mnie wczesniej to W.zamontuje fotelik bo ja niepotrafie:no:
 
reklama
Do góry