reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

babki
od kiedy dawałyście dzieciaczkom pić z kubka niekapka?
widziałam takie kubki z napisem, ze można od 4go miesiąca?:eek:

To indywidualn sprawa kazdgo dziecka.Ja probowalam od 6 iesiaca a dopiero sie nauczyl jak mial rok z hakiem, wczesie sie strasznie denerwowal.Ale np poranne mleko tylko z butli do tej pory.Nie mam zadnych wyrzutow sumienia bo moje dziecko pije ze wszystkiegi, slomek, butelek, kartonikow i swietnie sobie radzi a jak chce sie nynac z butla nie sie nyna nie przeszkdz mi to.
A co do nauki mama moja uczy Masia siuku.No i dzis juz chodzi bez pampka i sika na podloge hihih .Ale po 4 razach w koncu pokazal na krok siusiu i zrobil siusiu do nocnika.Potem tato przywizol grajacy tron i drazu osiadl i siusiu.W koncu jakies zmiany hurrrraaa ale sie ciesze.Jeszcze dluga droga przed nami.
No i jak sie chwale to do konca.Moje kochanie ruszylo wkoncu z mowieniem.Od soboty mowi juz tatus, tato (do te pory tyloko tata), dziadzia, siusiu,chop,stoj,idz,siedz , chopsia, no i wiele innych slowek powtarza, moze w koncu bedzie mowil???:-)
 
reklama
HEJ BABKI
Bozenka dzieki za adresik.... bedziemy z Magda na bank :) tak po 12 mysle ze sie wyrobimy.... no a Magda dobrze pisala ze odsypiam hihihih po 13 wstalam....
 
Bożenko Mareczek przez to że był na cycu to nie chciał pić butli ale z kubka pił bez problemu z każdym razem coraz lepiej mu to wychodziło ale tylko napoje mleczko nie wchodziło w gre:-)nie dał sie oszukać nawet kakałkiem:) zatem moja Martynka ma teraz 9 lat i mleczko z butelki piła jeszcze ze dwa miesiące temu zawsze rano i wieczorkiem i nie przeszkadzało jej to że inni widzą :)Ja wcale nie prtestowałam bo Ona też ze szklanki nie wypiła mleczka sama dorosła do tego że musiała wkońcu z nałogiem się pożegnać:-D a dzięki temu zębiska ma fajne a dziura w tym smoku była olbrzymia także zgryzowi jej ząbków też się nic nie stało jak to P. doktor tłumaczyła :)Myśle że tojest przede wszystkim zależne od mamci danego dzidziusia czy jak w moim wypadku pannicy hahha ale przede wszystkim przyzwyczajenie :))
 
Jestem juz w domciu.Zostalam wyzwana przez pieciolatka od m*****f****:-D
Smieje sie z tego,ale tak serio to normalnie przeraza mnie ten wychowek dzieciakow:no:Gdzie Ci rodzice ja sie pytam???
A Olivca dalej sie nie odezwala?Marta to jak jutro sie umawiamy,o ktorej Ci pasuje jechac do Bozenki?
 
Jestem juz w domciu.Zostalam wyzwana przez pieciolatka od m*****f****:-D
Smieje sie z tego,ale tak serio to normalnie przeraza mnie ten wychowek dzieciakow:no:Gdzie Ci rodzice ja sie pytam???
A Olivca dalej sie nie odezwala?Marta to jak jutro sie umawiamy,o ktorej Ci pasuje jechac do Bozenki?
Myśle sobie Cytrusku że trafimy:))))co dwie głowy to nie jedna:)I że po pierwszej moglybyśmy wyruszyć:)daj tylko znać czy przyjechać po Ciebie czy podejdziesz:)
 
reklama
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a ja zrobilam już sałatkę na jutro i mi nie wyszła (chyba) :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!!!!!!!!!!!! Jeszcze jutro sprawdzę jak smakuje, bo musi troszkę naciągnąć smaku, ale jak będzie do D to suchy prowiant mi zostanie!!! Dobrze, że jeszcze się nie dietujecie wszystkie, ale jestem wściekła jak nie wiem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!!! I czemu nie wyszła, przecież ja jeszcze bez okresu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ech......
 
Do góry