reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

GASTONE nie przejmuj sie!Nie bede teraz pisac ze sie ciesze ze Maxiu robi postepy bo bedzie to pod publike!musisz poprostu zaczac uczestgniczyc w spotkaniach wtedy bedziesz sie czuc bardziej nasza!ja tez ostatnio jakos odstaje!nie bylam na kilku spotkaniach i juz czuje sie jakbym nie byla wasza!dobra ja spadam bo mnie chandra jakas bierze tym bardziej ze ten@ mnie dobija
 
reklama
ech a ja dziewczyny chyba na jakis czas odpoczne od forum.Napawde czuje sie tutraj ostatnio obco.Pochwalilam sie ze moje dziecko zaczyna mowic i siusiac i nikt sie nie cieszy ze mna i jest i smutno.o! do zobczenia!


Nie martw sie ja sie ciesze z toba moj synek ma 2,5 roczku i tesz dopiero po nowym roku zaczol lepiej mowic i tez sie ciesze :-D
Dobranoc
 
Hej. To ja sie pochwale ze od godz 19:46 Antosia jest juz na swiecie...:-D:-D:-D....rano brat do niej pojechal i okazalo sie ze dzisiaj beda jej wywolywac, wiec zadzwonil po mnie bo on sie nie nadaje do asysty przy porodzie. :eek:. Wiec od 12:00 siedzialam w Maternity. Pomasowali zelem, przebili wody i cos sie zaczelo dziac. Potem dali epidural i cos zaczelo zanikac. Rozwarcie na 2 cm, potem znowu cos dali ,znowu bole, kolejna dawka epidurali i znowu nic i o 19:00 dalej tylko 2 cm a za cisnienie jej wciaz skakalo to zrobili cesarke. Mala wazy niecale 2 kg i urodxzila sie 4 tyg przed terminem ale zdrowiutka tylko po prostu mala.:-) Ja padnieta bo niedawno wrocilam a rano znowu na Limerick :tak:...papatki

Dodam tylko ze z opieki jestesmy mega zadowolone ....
 
GASTONE nie przejmuj sie!Nie bede teraz pisac ze sie ciesze ze Maxiu robi postepy bo bedzie to pod publike!musisz poprostu zaczac uczestgniczyc w spotkaniach wtedy bedziesz sie czuc bardziej nasza!ja tez ostatnio jakos odstaje!nie bylam na kilku spotkaniach i juz czuje sie jakbym nie byla wasza!

Magda, a co ja mam powiedzieć
"z reala" znam tylko Natalię i Agę!!



BEAKTA---no w końcu!!!! pogratuluj bratowej i oby Antosia zdrowo rosła:)

GASTONE,zapewniam Cię, że każda z nas się cieszy sukcasami Maksa, to [przecież forum dla mam:)
 
Beatko wielkie gratulacje!!!!!!!!!i namow nowa mame,zeby do nas dolaczyla!ja bynajmniej chce znac postepy malej Antosi na tym swiecie!!
a ja dziewczynki dzisiaj zalobnie!!moj kochany krolik|(taki wielki jak sa na wsiach)Turuś dzisiaj odszedł do zwierzęcego niebaa!!po latach zywota z moimi rodzicami i naszymi gołąbkami!!!
 
ech a ja dziewczyny chyba na jakis czas odpoczne od forum.Napawde czuje sie tutraj ostatnio obco.Pochwalilam sie ze moje dziecko zaczyna mowic i siusiac i nikt sie nie cieszy ze mna i jest i smutno.o! do zobczenia!
EJJJJ NO DZIEWCZYNO!!!!!!!! wczale tak nie jest :))Każda z nas mogłaby sobie pomyśleć że jest wyobcowana ;-)ja moge sobie pisać i pisać a na moje posty też prawie żadna nie reaguje:)Ale myśle że nie tak to działa :)Jakby coś się działo nie tak to napewno byłybyśmy świetną grupą wsparcia:-) Ale myśle że Magda ma racje i musisz się chociaż raz zmobilizować i przyjechać na jakieś spotkanko Jak przyjedziesz do centrum ja cie moge odebrać a nas tu jest tyle że jakbyś chciała wszystkie odwiedzić to Ci dnia braknie, napewno miło czas spędzisz:)))
Krycha nie ma obawy ja jestem wiecznie wygłodzona na pewno nie pogardze twoją sałatką:)))) Magda bardzo sie ciesze że będziesz!! OLEŃKO SORKI ZA POBUDKE I CIESZE SIE E JESTEŚ ZNOWU Z NAMI HAHAH:)) Beatko gratulacje dla bratowej :))Kuchnia ale jej zazdroszcze że ma już poród za sobą i maleństwo w ramionkach:)))) AINE Ciebie też bym z miłą chęcią poznała ale có dla Ciebie to troszkę dłuższa wyprawa:)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!!!!! Dziewczyny sałatka kaput na maxa :-:)-:)-(, zaraz się zbiorę do sklepu i coś wymyślę, tylko Pyza musi się wyspać!!!

Megan234, smutna wiadomość, bardzo, pożałobujemy sobie razem!!! Beakta, pogratuluj bratowej i jak Ci się uda wyszarpać fotki Antosi to wklej nam, co? Żebyśmy mogły zobaczyc to cudo :tak:!!!

Miłego dnia życzę i llleeeeeeecccccccccęęęęęę...
 
dzień dobry
ale tu nowych wieści:nerd:
megan przykro tak zwierzaczka żegnać...
ale za to nowe życie witamy :tak::tak: Antośka (moje ulubione imię:-)) już niedługo będzie pulpecikiem jak nasze brzdące:-D:-D zdrówka życzymy:tak::tak::tak:

muszę trochę ogarnąć bajzel żebyście się zmieściły do domu:-D:-D:-D
no i czekam
a ty krycha się nie wygłupiaj z lataniem po sklepach wyżerki będzie dosyć tylko przyjedź:-D
 
reklama
dzień dobry dziewczynki, ja czekam na pana listonosza więc prasuje sobie bo on to czasem mam wrażenie że sekundy nie czeka i ja biegnąc do drzwi i tak widzę tylko jego plecy jak mnie na rowerku :-)
Dziś spotkanko mam nadzieję że w końcu się napaplamy. Aga a co z Tobą?? Jedziesz z nami??:tak::tak::tak:
 
Do góry