reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
babki
od kiedy dawałyście dzieciaczkom pić z kubka niekapka?
widziałam takie kubki z napisem, ze można od 4go miesiąca?:eek:
moja mala nie umiala zaskoczyc z tym niekapkiem z aventu w domu przybylo nam kilka innych niekapkow z roznymi dziubkami:baffled:Ale wkoncu trafilam na taki z miekkim silikonowym dziubkiem i tak nauczyla sie pic z dziubka(tyle ze nie sama jakos nie wychodzilo jej to przechylanie go)W koncu znalazlam w Polsce taki z rurka i ten to byl strzal w 10!Tak sobie pisze jakby to kogos zainteresowalo;-).
No ale teraz to juz pije ze wszystkiego i przechylac sie nauczyla sama:-)No ale tak wracajac do tematu to ten pierwszy kubek miala jak skonczyla 6 mcy:tak:
 
Strasznie żałuję, że nie ma tu mojej siostry i jej brzdąców... Też bym sobie do niej poszła na kawusię :tak:, a tu lipa!!! Aga_irlandia - smacznego :-)!!!!!!!! A co do kubków niekapków to u nas nadal nic - ani butla, ani te kubki - działa łyżeczka albo picie bezpośrednio z kubka :-p. Zaczynam się już poddawać z tą butlą, a przynajmniej zrobię znów przerwę z próbami!!!
 
dzięki dziewuszki za rady chyba spróbuję czy Bąbel da radę , ma już prawie 6miesięcy ale pije mleko z butli :nerd: i nie chciałabym, żeby zaczął mi kombinować
i jak pije mleko to muszę mu trzymać butlę
ale jak herbatkę z butli to sobie sam trzyma:eek:

no i nauczył się zupkę jeść bo nie chciał wcale, ale codziennie po troszeczku mu dawałam i teraz już wcina:tak:uffff
 
Ostatnia edycja:
reklama
przydatnego powiadasz....hehehhe......
kawke se zrobilam nescafe 3 w 1...spiaca jakos jestem...chyba dlatego ze mi sie od kilku dni jasiek werdowniczek wlaczyl i 5-6 razy w nocy wstaje na siku....ech.....i jak tu sie wyspac:)
 
Do góry