reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Hejka dziewczyny.
Mam pytanko i jak dacie rade proszę o w miarę szybką odpowiedz;-)
Dziś mam jechać ze szwagrem zarejestrować ich córeczkę widziałam informacje w szpitalu że można to zrobić od 1.30 -4.30 ale to gdzie w szpitalu?? i jakie dok trzeba wziąść oprócz PPS i dowodu?? bo oni nie są małżeństwem a ja sie tym wcale nie interesowałam bo jeszcze mam czas:-D a oni też nie pomyśleli jak to wygląda. Może któraś z Was kochane wie??Pozdrawiam
 
Kaja jesli sie nie myle to jesli nie sa malzenstwem to musza byc oboje przy rejestracji, inaczej wystarczylby akt slubu i jedno z rodzicow (poprawcie jeslis ie myle), mozna zarejestrowac w szpitalu maternity ale to tez zalezy od tego gdzie mieszkasz, ja musialam malego rejestrowac w tym malym szpitalu chyba na shelbourne ... musialabym sie mzalzonka zapytac gdzie dokladnie, jak w szpitalu nie beda chcieli tego zrobic to skieruja Was w odpowiednie miejsce ...


witam i zycze milego dzionka ja zaraz do pracy uciekam :)
 
Dzięki za odpowiedz.
No ona jest jeszcze w szpitalu to może załatwimy to na miejscu.
Tylko my nie mieszkamy w samym Limerick tylko 10 km od;)
No mam nadzieję ze załatwimy wszystko sprawnie
Pozdrawiam
 
Hej Laseczki :-)!!! Nie mogę spać :no:... Od 5.00 się męczę, a i przed nią nie było zaciekawie... Mała napiera coraz mocniej, przekręcić się na drugi bok ciężko, ciągle stękam przez sen - więc mąż nie bardzo wyspany, bo się boi, że to już, z resztą same wiecie najlepiej jak to jest!!!!

Krycha a moze spróbuj spać na lewym boku, a pod prawą nogę połóż sobie zwinięty kocyk...
 
Beakta masz super fryzurke.zwracam uwage bo jestem fryzjerka...a swoja droga tez mialam kiedys warkoczyki i chcialabym znowu ale maz jest nie ugiety niepodoba mu sie i juz!!!szkoda...pozdrawiam was wszystkie papapaapapa
Pracuje/walam w salonie fryzjerskim wiec jakas fajna fryzurka musi byc:)...ale ja nie fryzjerka tylko stylistka paznokci:)...teraz na urlopie macierzynskim.


Dzis to ladnie sloneczko swieci .Melduje ciagle 2w1:-)...chociaz wlasnie zrobilam sobie 3 kilometrowy spacerek, wiec moze mnie cos kiedys ruszy:-D...pozdrawiam
 
Pracuje/walam w salonie fryzjerskim wiec jakas fajna fryzurka musi byc:)...ale ja nie fryzjerka tylko stylistka paznokci:)...teraz na urlopie macierzynskim.


Dobre bo ja tez kurs stylizacji paznokci ukonczylam:-)ale tutaj pracuje/pracowalam w fabryce...fajnie slonko swiecilo prawie caly dzien!!!ja wlasnie sie wybieram powoli do Cork po mamusie i braciszka takze przez najblizsze 12 dni nie bede sie nudzic.a jesli chodzi o malenka to dalej nic...niestety.pozdrawiam was papapapapapaa:happy:
 
Krycha a moze spróbuj spać na lewym boku, a pod prawą nogę połóż sobie zwinięty kocyk...

Dobry wieczór!!! Aine, próbowałam tak spać, ale lipa... Jeszcze trochę i mi przejdzie, nie :-p? Ale dzięki za radę!!! Sylwisko22, no ja widzę ten swój brzuchol nieco inaczej, ale dzięki za komplement :sorry2:... Mam pytanko - wiecie może coś na ten temat, że jak akcja porodowa zacznie się w nocy to zanim dotrze się do szpitala trzeba najpierw do nich zadzwonić? Jeśli faktycznie tak jest to na który numer, bo szczerze mówiąc nie mamy zielonego pojęcia który jest prawidłowy, tyle tam podanych :baffled:... Będę wdzięczna za jakieś info. Słodkich snów życzę, pozdrawiam, papatki ;-)
 
reklama
Do góry