reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no z dobry tydzień albo i dłużej. Jasne że tęskniłyśmy, co to za taka nieusprawiedliwiona obecność co? I kawusie opuszcone... Trzeba ponadrabiać teraz:) Mam nadzieję że to przez świątka tylko:)


Tak ta nieusprawiedliwiona nieobecnosc to tylko z powodu swiat mialam urwanie glowy ( chodzi mi o prace ) niewiedzialam w co rece wlozyc jeszcze przed swietami mojego chlopa na malowanie pokoi wzielo takze usprawiedliwiam sie ale za ta nieobecnosc nie bedzie konieczna wizyta rodzicow ? :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Hej. Ja niedawno wrocilam z Limerick. Bylam u bratowej. Cisnienie ciagle podwyzszone. Pytalam co z zwiazku z tym, no i beda dalej probowac obnizyc i jak nie to wywolaja tylko niewiadomo kiedy. Trzeba czekac...hm.

Dziewczyny co do dietki to moze tak od poniedzialku, co sie psychicznie nastawie ?:-D
 
No wlasnie ze mnie to zdziwilo jak wyskoczyl z ta astma,i mysle sobie ze skad takie przypuszczenie:eek:Ale przeciez on w komputerze ma cala historie Julki i wie ze czesto przychodze do niego to z katarem to z kaszlem.A on zawsze ze to Irish weather i ze tak kazde dziecko tu ma.No i tym razem powiedzial co innego:baffled:Mam nadzieje ze to tylko przeibienie.A Aga ma racje co do tego leczenia polskiego antybiotykami,za duzo moim zdaniem tego zalecaja.No ale znowu tutaj mnie przeraza to w druga strone.Wogole ten lekarz moj to mi sie wydaje jakis taki dziwny...Gada do mnie jak do glupiej takimi WIELKIMI LITERAMI :laugh2:
 
Alex2339, jak tam Twoje bóle głowy??? Zelżało coś? I nie znikaj nam już tak :angry:;-)...


Co do moich boli to od wczoraj jak narazie spokuj:sorry:Maz nas wczoraj zrobil wycieczke do Waterfordu normalnie tak seodpoczelam i sie rozleniwilam ze dzisiaj mam totalnego lenia na wszystko, ale odpoczynek poskutkowal od wczoraj mam spokuj z glowa oby jak najdluzej
 
gosia zawsze lekarza mozna zmienic:)
ja mam fajnego i bardzo kompetentego musze przyznac:)nie ma z nim zadnych problemow:) a ze my do najzdrowszych nie nalezymy to moge co nieco powiedziec:)
nooooo.....a ja czekam na moj identyfikator na taxi:)moze juz jutro bedzie:)
 
gosia zawsze lekarza mozna zmienic:)
No tak,mozna ja juz zmienialam i wpadlam z deszczu pod rynne:baffled:I nawet chce zmienic ponownie tyle ze w okolicy nie ma zadnego ktory by mnie przyjal,wszedzie full:confused2:a do miasta juz nie bardzo chce:no:(ale chyba nie bedzie wyjscia)Tak wiec poprosze namiary dziewczynki na jakigos dobrego lekarza:-)
 
No tak,mozna ja juz zmienialam i wpadlam z deszczu pod rynne:baffled:I nawet chce zmienic ponownie tyle ze w okolicy nie ma zadnego ktory by mnie przyjal,wszedzie full:confused2:a do miasta juz nie bardzo chce:no:(ale chyba nie bedzie wyjscia)Tak wiec poprosze namiary dziewczynki na jakigos dobrego lekarza:-)

Mój GP podobno jest dobry, nawet kupił sobie słownik angielsko - polski żeby się lepiej dogadywać, ALE niestety nie sprawdziłam nigdy tego osobiście, bo ciągle do Medipolu latamy jak coś się dzieje:huh:, a najlepsze jest to, że on przyjmuje zaraz obok (bez komentarza normalnie...). Jeśli mimo wszystko Cię zainteresuje to jak mój mąż z pracy wróci to znajdziemy namiary i Ci prześlę ;-)
 
Justyś ja no właśńie też śnięta chodzę i nie wiem sama czego chcę:sorry: Krew mi z nosa się dalej puszcza i to tak jak już leci to leci a przy tym uszy zatkane, ale robili mi badania i ciśnienie w normie, mówią ze tak czasami jest w ciąży... no więc jak wydmuchany balon się czuję.:happy:
Bożenko z tą kawcią to byłoby super, co powiesz na czwartek? Bo jutro mnie nie ma a później tylko raniutko cś w centrum musze załatwić i popołudniu mgłybyśmy wpaść. Kto się jeszcze pisze? Od takich wypraw bóle głów przechodzą i humorek się poprawia:rofl2::rofl2::rofl2:
A teraz poszukuję fryzjerki na pasemka, macie jakieś namiary i mniej więcej ceny?
 
reklama
Do góry