reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Bożenko z tą kawcią to byłoby super, co powiesz na czwartek? Bo jutro mnie nie ma a później tylko raniutko cś w centrum musze załatwić i popołudniu mgłybyśmy wpaść. Kto się jeszcze pisze? Od takich wypraw bóle głów przechodzą i humorek się poprawia:rofl2::rofl2::rofl2:
A teraz poszukuję fryzjerki na pasemka, macie jakieś namiary i mniej więcej ceny?

Ja bym się pisała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Muszę też coś w końcu zrobić ze swoimi włosami, tak troszkę się rozpieścić ;-)... Ale zero wykonawcy i zero pomysłu hlip, hlip...
 
reklama
w sumie to możemy i w piątek... Co do fryzjera to wiem że Natalii siostra jest fryzjerką, jak się dowiem więcej to dam znać:tak:
 
Ależ się tu cicho zrobiło... Wpadałm Wam dobranoc życzyć, tylko nie ma komu :eek:... Hmm... Tak czy siak słodkich snów mamuśki ;-)!!!!!
 
i ja tez sie czaje... poczytuje ale pisac to nie za bardzo o czym jest............... ide w kimke zaraz ( heheh jakbym co innego caly dzien robila) wiec dobranoc dziewczynki :)
 
i ja tez sie czaje... poczytuje ale pisac to nie za bardzo o czym jest............... ide w kimke zaraz ( heheh jakbym co innego caly dzien robila) wiec dobranoc dziewczynki :)
Spij ,spij poki mozesz...;-) juz nieduzo ci zostalo...:-D....jak ci sie trafi taki antyspioch jak moj Nico to wpolczuje. Dzis przeszedl juz samego siebie...."wstal" o 6:00 :szok: i do 20:30 spal 3 razy w sumie troszke ponad godzine ...:szok: szok normalnie. Chociaz przyznam ze czasem jak go sieknie to ptrafi i 2-3 godziny pospac, ale to tylko czasem.
 
reklama
Bry!!! Justysia21 i reszta mamuś ciężarówek, wysypiajcie się
Kochane ile może, ja dziś znów dzień z zapałkami w oczach mam :oo2: - tak myślę, że to już chyba zęby, albo tak wpływa na Młodą ten lęk separacyjny, bo znów budziła nam się prawie co godzinkę z płaczem rozżalonym, oj... Bidulka... A najgorsze jest to, że nie wiemy o co chodzi :eek:... Teraz jeszcze odsypia, a ja już nie mogę :baffled:!!! Także korzystajcie Kochane, korzystajcie!!! Z resztą doświadczone mamusie na pewno wiedzą o czym piszę i świetnie to znają!!!!!

krycha, dzięki za wiadomość, odpisałam:)

Spoko, mam nadzieję, że pomogłam choć troszkę :tak:... Dzięki za odpowiedź, ale muszę Cię zmartwić, nic poza tym co ja napisałam nie ma, chyba się Twoja wiadomość nie zapisała ;-) hehehehe...

Cytrus, świetny avart, ale chyba dziś już masz lepszy nastrój, co?

Spij ,spij poki mozesz...;-) juz nieduzo ci zostalo...:-D....jak ci sie trafi taki antyspioch jak moj Nico to wpolczuje. Dzis przeszedl juz samego siebie...."wstal" o 6:00 :szok: i do 20:30 spal 3 razy w sumie troszke ponad godzine ...:szok: szok normalnie. Chociaz przyznam ze czasem jak go sieknie to ptrafi i 2-3 godziny pospac, ale to tylko czasem.

Kurczaczki, u nas jest podobnie... Różnie jest już z tymi pobudkami, staram się przetrzymać Pyzę ile się da, ale i tak i tak w dzień ma, jak dobrze pójdzie, do 3 drzemek koło godzinki i to wsio, a koło godziny przed zaśnięciem jest taka marudna, że ło matko :szok:...

Udanego dnia życzę, pozdrawiam i do później :laugh2:
 
Do góry