reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

czesc dziewczynki!
biometr chyba taki do dup.............bo ja tez przetracona na maxa!moje mlodsze dziecie nie spi od 4 nad ranem a ja sie polozylam ok 1 chlipiac w poduszke ze moja mama dzisiaj w nocy wyjezdza!nienawidze tych cholernych pozegnan dzisiaj zostal nam ostatni dzien!a ja juz jakos nie umiem sie juz cieszyc ze Ona jeszcze jest bo mysle juz ze zaraz wyjedzie i cholera jasna wie kiedy Ja znowu zobacze!
ja tez pisze sie na wyjazd do Bozenki tyle ze w piatek,bo dzisiaj zegnam mame ok 2 w nocy zasne i pewnie bede sie denerwowac czy doleciala a w Pl bedzie dopiero o 10.25 wiec jutro caly dzien bede przetracona!!
zreszta trzeba zrobic porzadki bo male tornado przez dom przelecialo w dodatku jeszcze mam worki do rozpakowania!!!
co do mojego dziadka...wiecej bede wiedziec jak moja mama bedzie u Niego,ale ogolnie nie jest zaciekawie!!nie wiadomo kiedy go wypuszcza ze szpitala teraz chodzi z drenami w plucach i z takimi wielkimi butlami do tego przymocowanymi!!ponoc wyglada to strasznie(ja pamietam jak to wygladalo u mojego Kubusia!!)
a co do fryzjera..to o dziwo ja narazie jestenm zadowolona ze swojego wygladu i jedynie szukam chetnego do pomalowania moich tipsikow bo sama za cholere nie umiem!!a swoja droga mam dobra fryzjerke!za sciecie bierze chyba 18e za sciecie farbe i modelowanie ok 50 e!!
no dobra ja uciekam na sniadanko!jutro jak sie wyplacze napisze
 
reklama
dzień dobry mamuśki i brzuchatki :-D i 2w1 też:eek::-D:-D:-D
mamuski mój Bąbel też się budził co pół godziny do 3 w nocy ale później dał mi pospać, krycha chyba w moim też się odzywa początek lęku separacyjnego:baffled:

ale w dzień śpi regularnie i wieczorkiem jest w zasadzie OK

zaraz tu wrócę bo B chce jeść:-D
 
..... już najedzony:tak:
brzuchatki spijcie ile wlezie, dołączam się do chórku bo później hmm same widzicie:nerd:

ale się cieszę, że mnie odwiedzicie huraaa

aine co jesz na śniadanko? bo ja przyzwyczajona do herbatki z mlekiem i płatków albo chleba hmmmmm
 
aine co jesz na śniadanko? bo ja przyzwyczajona do herbatki z mlekiem i płatków albo chleba hmmmmm

Bożenko, ja na SB przez 2 pierwsze tygodnie nie mogę tykać chleba! płatkow też. Najczęściej jem jajecznicę z jakąs chuda wędliną, do tego pomidor albo sok pomidorowy. Albo jakiś twaróg odtłuszczony z kefirem, rzodkiewka i takie tam:)Potem można wprowadzić chleb , ale tylko razowy lub pumpernikiel, ten biały szit, którym się tutaj Iryski zajadają, to bezwartościowy zapychacz żołądka.

Dzień dobry wszystkim tak w ogóle!

Aha, krycha, nie wiem czemu ta wiadomość nie dotarła...:zawstydzona/y: musialam coś zle wcisnąć...:zawstydzona/y:
 
Dobryyyyyyy mile panie:-)
Humor juz dzis lepszy tylko pogoda :no:Ale co tam...
Ms.marple czy ty juz tez przeszlas na diete?Ja ciagle nie ale juz chyba od poniedzialku a przez weekend sie jeszcze opcham:-DBede pozniej dziewczeta paaaaaaaaaaaaaa
 
Ms.marple czy ty juz tez przeszlas na diete?Ja ciagle nie ale juz chyba od poniedzialku a przez weekend sie jeszcze opcham:-DBede pozniej dziewczeta paaaaaaaaaaaaaa

jeszcze nie, jeszcze się zbieram, muszę przysiąść i nauczyć się co wolno a co nie, wydrukować parę przepisów,
a najważniejsze, to fakt, że cały post odmawiałam sobie słodyczy i jeszcze troszkę muszę się napchać na zaś:-D:-D:-D
ale nie mogę już na siebie patrzeć więc myślę, że to będzie wkrótce hehe
 
reklama
Do góry