reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzien dobry
dziekuje wszystkim za gratulaski i powiem ze i owszem licencja odebrana( na upartego juz moge jezdzic na niej od wczoraj) czekam tylko na ID i karte identyfikacyjna ze zdjeciem ktore przyjda poczta:)
ja wczoraj oczywiscie porobilam jedzonka troche( a zeszlo do wieczora heheh) a dzis tylko mieska pieke i sernik i szarlotke
beata mam nadzieje ze szwagierce wyrownaja te cisnienie i dzidzulek przyjdzie na swiat o czasie.....dobrze ze jest pod opieka zawsze to bezpieczniej

A WSZYSTKIM ZYCZE SPOKOJNYCH I WESLOLYCH SWIAT A NASZYM WSZYSTKIM CIEZAROWKOM SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIA O CZASIE BEZ PROBLEMOW
 
reklama
a ja sie witam i......
zycze wam,
by na Wielkanoc robotę w kuchni
odwalił zając,
baranek potem posprzątał stoły,
a Wam został relax i pierdoły!!
 
cześć dziewczynki, jak to dobrze usiąść na chwilkę. Moja dzidzia daje mi tak popalić że hej, to poprostu ADHD, tylko ze mnie to boli jak tak kopie...nie piję już kawy, nie jem osrego, tylko mi słodycze zostały ale o to to nie, nie zrezygnuję:zawstydzona/y: Tylko się uspokaja wtedy jak tatuś położy rękę na brzuszku, dziwne no ni jak może czuć że to nie moja ręka... Ale tatuś dzisiaj w pracy..mam wrażenie że zaraz mi wyskoczy a przecież jeszcze załe 3 miesiące przede mną. Czy to normalne dziewczyny??:eek::baffled:
 
Olivca ja mysle ze to calkiem normalne moja chyba tez ma adhd..... skacze jak oszalala...... a najbardziej sie w nocy zaczyna udzielac i mnie budzic.... heheheh rozbrykane te nasze dzidzie......
 
cześć dziewczynki, jak to dobrze usiąść na chwilkę. Moja dzidzia daje mi tak popalić że hej, to poprostu ADHD, tylko ze mnie to boli jak tak kopie...nie piję już kawy, nie jem osrego, tylko mi słodycze zostały ale o to to nie, nie zrezygnuję:zawstydzona/y: Tylko się uspokaja wtedy jak tatuś położy rękę na brzuszku, dziwne no ni jak może czuć że to nie moja ręka... Ale tatuś dzisiaj w pracy..mam wrażenie że zaraz mi wyskoczy a przecież jeszcze załe 3 miesiące przede mną. Czy to normalne dziewczyny??:eek::baffled:

Wydaje mi się, że wiele mamuś się z tym boryka :tak:... Moja Pyza rownież była bbbbaaaarrrrrddddzzzzzzooooooo aktywna w ciąży, a sam koniec ciaży to istny koszmar był, bo miejsca nie miała a kopała się jaka nie wiem... Ale chyba lepiej, że daje o sobie znać ;-)!!!
 
ojojojoj jak tu dzisiaj cicho wszystkie pewnie w garach siedza.... ja juz 2 serniki upieklam z czego jeden opad :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i sie strasznie zdenerwolwalam.... hmmma dobrze ze smakowity......:-) ja zjem wszystko.... jeszcze jakas salatke zrobie i zurek ugotuje i nic wiecej nie robie piernicze kto to bedzie jadl jak tylko z mezusiem spedzam swiateczny poranek a pozniej zaproszeni jestesmy na obiadek wiec sie nie musze wysilac..... a jak tam u was dziewczynki jajca poswiecone ?????????:happy:
 
«•*•» WESOŁYCH ŚWIĄT «•*•»
♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ «♥
_▒
_▒▒____________▒
_▒▒▒__________▒▒
▒▒░▒________▒░▒
▒▒░▒▒_____▒▒░▒
▒▒░░▒____▒▒░ ▒
▒░░░▒___▒▒░░▒
▒░░░▒__▒▒░░▒
▒░░ ▒__▒░▒▒░▒
▒▒░▒__▒▒▒░▒▒
_▒░░░░░░░░▒▒
__▒▒░░░░░░░▒▒
__▒▒░░░░░░░ ▒
__▒░(◒░░░░░(◒ ▒▒▒▒
_▒░░░░░░░░░ ▒░░░░▒
_▒░░░░;░░░;░░▒░░░░░▒
_▒▒░░░;█ █;░▒▒░░░░░░▒
▒░▒▒░░""█"░▒▒░░░░░░░▒_▒
▒░░░▒░░░░▒░░░░▒░░░▒ ▒░
▒▒░░░▒▒▒▒░░░░▒░░░▒▒░▒
▒░░░░░░░░░░░▒▒░░░░▒░▒
▒▒░░░░░░░▒░▒▒░░░░░▒░▒
_▒▒░▒▒░░░▒░▒░░░░░░▒░▒
__▒▒░▒▒░░▒░ ▒░░░░░▒░▒
__▒▒░░▒░░▒░░▒░░░░░▒▒
__▒▒░▒▒░▒░░░ ▒░▒▒░░▒
_▒░░░▒░▒░▒░░▒▒▒▒▒▒
▒▒░▒░▒▒▒▒▒▒▒
_▒▒▒▒▒▒▒▒▒

●◄▒▒►●══●◄▒▒►●═●◄▒▒►●

●◄▒▒►●══●◄▒▒►●═●◄▒▒►●

***Zdrowych wesołych***
***Świąt Wielkanocnych***
 
A tam w garach ;-)... 2 kurczaki się pieką, mąż wymyślił jakieś ciasto bananowe, które z resztą sam zrobił i to wszystko, jednak troszkę świąteczniej :-p... Cisza tu dziś faktycznie, ale nic dziwnego - rodzinka w komplecie trzeba się nacieszyć!!!!!!! A właśnie, Gastone, Twoi rodzice dolecieli w końcu????????
 
ja jestem na troszke pokazac sie ze zyje hehehe
ja dzis upieklam 3 pieczenie , 2 blachy sernika i 3 blachy szarlotki.....do tego nogi z kurczaka i kaczka......uffff....i jeszcze salatke z piersi kurczaka.....wczoraj galaretka drobiowa i bigosik.....mam nadzieje ze im wystarczy heheheh
 
reklama
ja jestem na troszke pokazac sie ze zyje hehehe
ja dzis upieklam 3 pieczenie , 2 blachy sernika i 3 blachy szarlotki.....do tego nogi z kurczaka i kaczka......uffff....i jeszcze salatke z piersi kurczaka.....wczoraj galaretka drobiowa i bigosik.....mam nadzieje ze im wystarczy heheheh

Łoł, to się narobiłaś :-):-):-), ale i masz dla kogo hehehehe... A ja już stąd znikam dziś na dobre, bezruch taki, że hej, więc bez odrywania idę się do męża potulić, filmik jakiś oglądnąć i kto wie co jeszcze ;-)!!!!!!!! Dobrej nocki, buziaki :sorry:
 
Do góry