reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
hej Bożenko, dzięuję za smsika o koszyczkach, tam właśńie znalazłam:-) ty to jak prawdziwe pogotowie ratunkowe działasz:) Jeszcze tylko z rana jaja pomalować i już bo dziś chyba za wcześnie było, tylko że landlady się mi jutro zwala a wcześniej po koleżankę do pracy jej jej mam nadzieję że w międzyczasie zdąrzę plecieć ze święconką:rofl2: Buziaczki mamusie bo pewnie już śpcie.:happy:
 
i ja się witam choc srodek nocy!polozylam dziewczynki i mame!teraz mam min dla siebie ale tylko min bo padam na ryjek
AGA gratulacje!!!!!!!!!!!
bEATKA ja wiem co to znaczy wczesniaczek i oni napewno wiedza co robia!ale moim zdaniem powinni jaknajdluzej przetrzymac dzidzie w brzuszku!!
z moim dziadkiem niewiadomo co i jak w sumie!!
usuneli mu 2 platy ploc rak jest zlosliwy!dziadek czuje sie doniczego!a ja nawet nie moge go odwiedzic@!
a ze smiesznych rzeczy...ja to mam pod gorke...
zamowilismy 10 dni temu internet chorusa na zamowieniu bylo ze najpozniej zaloza nam go dzisiaj do godz 13!!no i??OCZYWISCIE NIKT NAWET NIE ZADZWONIL ZE NIE PRZYJADA!!na szczescie mam tak dobrych sasiadow(szwagierka Justynki)ze moge do Was pisac|||!dobrej nocki Wam zycze
 
Bry!!!!!!!!!!!!!!!!! Pospaliśmy do 08.30, więc pospaliśmy :-), a zaraz spadamy do Parkway'a hihihihi, nie tylko w poszukiwaniu uchwytów ;-)...

Megan234, zdrówka dla dziadka życzę i szybkiego podłączenia dl wałsnego neta!!! Beakta, tak sobie myślę, że dobrze Twoja szwagierka trafiła, ma jeszcze tyle rodzinnych świąt przed sobą, że jak jedne spędzi w szpitalu to się nic nie stanie, a bezpiecznie będzie :tak: i choć lepiej żeby jeszcze nie rodziła to jak się jakiś kurczaczek wykluje to przynajmniej szybko się nim tam zajmą ;-)!!!!!!

No, mamusie, to udanej soboty życzę i oby słonecznej :-p...
 
reklama
Do góry