reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Przyznam się dziewczyny, że przed tymi świętami trochę wymiękam:zawstydzona/y: do Polski mi się chce...Może to przez to, że siora z mężem pojechali na 2 tygodnie i ona mi co chwilę pisze esemesy, jak tam ciepło, że "Wrocław pachnie kawą i lodami", a ona łazi "z cyckami na wierzchu":-D no i jeszcze dziś kupili jakąś działkę koło lasu...Ej, starzeję się, na sentymenty mi się zebrało.
ps. a tu jeszcze taka pogoda do dupy...
 
reklama
Przyznam się dziewczyny, że przed tymi świętami trochę wymiękam:zawstydzona/y: do Polski mi się chce...Może to przez to, że siora z mężem pojechali na 2 tygodnie i ona mi co chwilę pisze esemesy, jak tam ciepło, że "Wrocław pachnie kawą i lodami", a ona łazi "z cyckami na wierzchu":-D no i jeszcze dziś kupili jakąś działkę koło lasu...Ej, starzeję się, na sentymenty mi się zebrało.
ps. a tu jeszcze taka pogoda do dupy...

Ja Ci się wcale nie dziwię, też chętnie poleciałabym już do Polski!!!!!!!!!!!!!
 
Kobiety, mam pytanie, czy orientujecie się gdzie można dokupić wymienniki do kubka niekapka AVENTA oraz uchwyty do nich???????????????
 
Ślicznie dziękuję za informacje!!!!!!! Właśnie postanowiliśmy spróbować z kolejnym kubkiem niekapkiem, właśnie AVRNT'a, kupiliśmy taki bez uchwytów, ale to było złe pozunięcie, ale widzę, że da się to naprawić :-p...
ja kupiłam bo on też pasuje do butelek i Bąbel się uczy pić herbatkę samodzielnie:-D:-D
 
reklama
A ja bym tez poleciala jak tam maja taka piekna pogode:tak:Ale co tam za kilka tygodni Polska przylatuje do mnie:-)

Do nas przylatuje dopiero 26.05, także jeszcze sobie poczekam...

ja kupiłam bo on też pasuje do butelek i Bąbel się uczy pić herbatkę samodzielnie:-D:-D

A, no to super, że już się uczy, mądry chłopak :tak:!!!

Dobra, mykam wykąpać Pyzę, dziś strasznie późno :szok:, chociaż z drugiej strony to tylko godzinka zwłoki :-p...
 
Do góry