reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
A co tych przygotowan d swiat to powiem wam ze to sa pierwsze swieta ktore spedzimy sami tylko my w trojke i baaaaaaaardzo sie ciesze ze moge sama wszystko przygotowac,ze to takie nasze i tylko nasze rodzinne swieta:-)Zawsze lubie taka goraczke przedswiateczna;-)

a my sprosiliśmy znajomych na święta tych, którzy też sami je spędzają i będzie wesoło:tak:
szkoda tylko, że człowiek zawsze się tak naczeka na święta a one w mig uciekają, mówię wam dziewczynki już niedługo będzie bożenarodznie:-D:-D:-D:-D
 
mówię wam dziewczynki już niedługo będzie bożenarodznie:-D:-D:-D:-D
Marple proszę jeśłi masz taką oc tylko tak pstryknij paluszkami i chcę siedziec przy wigilijnym stole- bo wtedy będziemy już w trójkę a nasza fasolka będzie miała pół roczku-nie mogę sie doczekać;-)
A jutro cały dzionek maluję jajka:) nie mogę się już doczekać:) Ciekawa jestem tylko czy nasz sąsiad zna ten zwyczaj:) I okazało się ze przez te przeprowadzki gdzies mi koszyczek wcięło a bez święconego marcepanowego baranka to nie to samo... Może w ginesie jeszcze dostanę, jade zaraz:)
 
pusto.... :confused2:
wszystkie pichcicie?:eek:
krycha ty nie pichcisz gdzie się urwałaś?:-D:-D pewnie na spacerek
my byliśmy i w pełnym słońcu spadł na nas rzęsisty deszcz:eek:
 
pusto.... :confused2:
wszystkie pichcicie?:eek:
krycha ty nie pichcisz gdzie się urwałaś?:-D:-D pewnie na spacerek
my byliśmy i w pełnym słońcu spadł na nas rzęsisty deszcz:eek:

A no nie pichcę, ale jak słusznie zauważyłaś, cicho tutaj, a monologów nie lubię klepać to się i nie odzywam:-p... Czasem tylko podglądam :sorry:... Poza tym Pyzie się jakiś wariatuńcio włączył i zasęła niedawno, ale 6 godzin szalała, i już zdąrzyła mi się 2 razy obudzić :eek:... Zmiana pogody, ciśnienie, zęby - cholercia wie, ale o coś chodzi na 100%... No i my dopiero przed spacerkiem, jak się Oliwcia obudzi to idziemy po tatusia do pracy hehe ;-) i mam nadzieję, że padać nie będzie!!!!! Aaaaa, dziękuję za życzonka :tak::tak::tak::tak:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry