reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Dzien dobry:-)pogoda niczego sobie :tak:A ja sie zabieram za obowiazki jak tylko wypije kawusie.Rano ucielam sobie pogawedke z mamusia(no tylko telefoniczna )ale juz za miesiac bede ja miala w realu:-)Milego dnia dziewczynki papapa
 
Powiem Wam szczerze, że ja nigdy nie lubiłam okresu przedświątecznego - te całe przygotowania czynią, że zamiast przyjemności człowiek czuje tylko poczucie obowiązku i dlatego w tym roku świętujemy... długi weekend a Wielkanoc tylko w serduszkach!!! O wiele prościej znieść całe to zajęcie z rodziną (rodzicami, dziadkami, itd.), wtedy ta nerwówka ma jakiś sens... Tak ja to odczuwam i wcale nie jest mi z tym źle ;-)...
 
Aga ale ze mnie gapa!!!:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
GRATULUJEMY!!!!!!! Mój N. podpowiada tak tak tak tak!!!!! i jeszcze dodał tak tak tak tak tak!!!!! Cieszymy się razem z Tobą:):happy: I jak taksóweczka to teraz tylko do CiebiePodaj nam tylo swój numer i w jakich godzinkach można dzwonić:)
 
reklama
A ja zaraz zobacze ta licencje na zywo!Aga wpadnie po avon od Justysi :tak:
A co tych przygotowan d swiat to powiem wam ze to sa pierwsze swieta ktore spedzimy sami tylko my w trojke i baaaaaaaardzo sie ciesze ze moge sama wszystko przygotowac,ze to takie nasze i tylko nasze rodzinne swieta:-)Zawsze lubie taka goraczke przedswiateczna;-)
 
Do góry