reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
z innej beczki moje babeczki:-) - co Wy na to, zeby się powymieniać namiarami na naszą-klasę? ja mam już natinke18 w swoich znajomych, super się ogląda takie fotki i fajnie wiedzieć, z kim się pisze-wtedy człowiek jest taki jakoś mniej anonimowy, nie jest tylko bytem wirtualnym hehe. A Natinke ma ślicznego synka i fajną rodzinkę:-)
 
mam nadzieje ze cos sie zacznie !!!wieczorkiem na spacer a teraz mam zamiar troszke sprzatnac bo jutro goscie!!!
 
Ostatnia edycja:
oooo, jak mi się szybko grono znajomych powiększa:-D fajne z Was babeczki i fajnie się ogląda takie szczęśliwe rodzinki:-)
 
a z ta nasza klasa to moze faktycznie na pw bo tu to w sumie kazdy ma dostep!!!a swoja droga to AINE i NIUNIA12A sliczne macie te pocieszki gratuluje
 
reklama
dzięki Sylwia:) a Ty ładnie wyglądasz z tym brzuszkiem, mimo że tak juz byś się chciała go pozbyć hhheh. A nk to tylko na pw! to jednak publiczne forum;)
 
Do góry