reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Mam na 14:00 ale w Ennis:-)

Szkoda :dry:, no ale cóż... Oki, Laski, przyłączyłam się do akcji "nk" ;-), jeśli którąś pominęłam to niech się ozwie!!! Taka jakaś zmęczona dzisiaj jestem, dopiero przed chwila zwlokłam się z wyra... Idę zaraz po męża, może mnie krótki spacerek choć troszkę ożywi :-p! Gastone, wzięłam radę do serca - już teraz będę odpoczywać, koniec z porządkami, pałeczkę oddaje mężowi :tak:!!! Udanego, słonecznego popołudnia życzę, papatki
 
O rany, gdzie ja mam głowę, zupełnie zapomniałam... Ślicznie mamusie (i te już po i przed porodem) wyglądacie :tak:!!! Trzymajcie tak jak najdłużej - zadbana kobieta to szczęśliwa kobieta :-p, buźka, pa
 
Krycha twoj brzuszek nie jest zbyt duzy ja mialam taki w 6 miesiacu;-)dobrze sie masz!!!Beakta masz super fryzurke.zwracam uwage bo jestem fryzjerka...a swoja droga tez mialam kiedys warkoczyki i chcialabym znowu ale maz jest nie ugiety niepodoba mu sie i juz!!!szkoda...pozdrawiam was wszystkie papapaapapa
 
Sylwisko ja potrzebuje fryzjerki,szkoda ze tak daleko mieszkasz:-(

Dziewczyny sliczne zdjecia i brzuszki :tak::tak:
No teraz juz sie znamy:tak:;-);-):laugh2:to co na piwo:-p:rofl2:
 
Ja juz czesc was mam na nk a teraz do reszty sie przylacze. Juz wyslalam zaproszenia do Sylwisko22 i Aine
Aine slodziutka core masz.Kofana jest.A co do twojego wieku to jestesmy w tym samym wieku.Fajnie ze juz sie znamy.Szkoda ze jestem z Ennis mialabym towarzystwo.Ehh W kazdym razie milo ogladac sliczne fotki.Pozdrawiam was i ide jesc rosolek.mniam.
 
Ostatnia edycja:
helo
wrocilam z pracy, jeszcze tylko jutro i przenosze sie od poniedzialku do sklepu na castletroy, super bo blisko bede miala :)

Gastone biedaku widze ze doskwiera Ci samotnosc ... jakby co zawsze mozesz wpasc na kawusie :)

Aga gdzie Twoje dziewczyny chodzą do szkoły?

Ciężaróweczki Wy to lada chwila i bedziecie narzekały na nieprzespane noce :) kolek nie życze ;-)
moja kolezanka urodzila tydzien temu córenke, co prawda nieciekawie było ale juz są w domku i niunia czuje sie dobrze a to najwazniejsze :) w weekend skocze na zywo zobaczyc malenką, juz sie doczekac nie moge tej ksiezniczki :)

jejku za tydzien szkoła :szok: łaaaaaa ja sie boje normalnie mi słabo jak o tym mysle, pomijam fakt braku mundurka haha w weekend jade dziecko zakupic dresiki i jeszcze jakies opakowania sensowne na lunch mi potrzebne bo reszta juz jest :)
bede miała w domku małego ucznia :)

ide na kolacyjke
 
reklama
Hej Laseczki :-)!!! Nie mogę spać :no:... Od 5.00 się męczę, a i przed nią nie było zaciekawie... Mała napiera coraz mocniej, przekręcić się na drugi bok ciężko, ciągle stękam przez sen - więc mąż nie bardzo wyspany, bo się boi, że to już, z resztą same wiecie najlepiej jak to jest!!!! I jeszcze ta alergia... Jak ja będę tak przy dziecku ciągle smarkać to biedactwo nigdy się nie wyśpi :crazy:... Hm, chyba coś narzekam :baffled:... No nic, to kończę, bo co tak truć Wam będę. Miłego dnia życzę i dużo słonka, bo podobno nawet dziś ma być :tak:... Pozdrawiam, buźka, pa
 
Do góry